100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500 ml.
Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500 ml.
₺19,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500 ml.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Signal markası, ağız bakım ürünlerinde tercih edilen iyi markalar arasında yer alır. Signal White Now serisi ürünlerde Blue Light teknolojisi kullanılmış olup hem beyazlatma konusunda hem de koruma konusunda başarılı ürünlerdir. Ağız bakımının tam yapılması kalıcı olarak diş rengine ve diş sağlığına etki eder. 

Stokta
₺19,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500 ml.

Gün içerisinde yenilenler ve içilenlerden dişler olumsuz etkilenebilir. Zaman içerisinde dişlerde lekelenmeler ve hassasiyet gibi sorunlar meydana gelebilir. Dişlerin evlerde bakımını yapmak oldukça kolaydır. Diş bakımı için üretilmiş diş macunu, ağız bakım suları gibi çok sayıda ürün alternatifi vardır. Signal markası, uzun yıllardır ağız bakımı ile ilgili birçok ürünü kullanıcılara sunar. Ürünlerin özellikleri ve uygulama şekilleri birbirinden farklıdır. Signal White Now serisi, son teknolojiler kullanılarak diş bakımında üst seviye koruma sağlar. Seri içerisinde diş macunları, bakım suları ve beyazlatıcı kalem çeşitleri yer alır. Düzenli kullanımlarda oldukça iyi sonuçları elde etmek mümkündür. Signal White Now ağız bakım suyu 500 ml. fırçalama sonrası kullanılarak hem dişlere hem de diş etlerine bakım yapma olanağı tanır. Ayrıca dişlerde beyazlık etkisini artırmaya yardımcıdır. Alkol içermeyen ürünün kullanımı oldukça pratik olup etkisinin kalıcı olabilmesi için düzenli kullanım gerekir. Düzenli kullanımda diş yüzeyindeki lekelerin giderilmesinde etkilidir.

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500 ml. Çeşitleri

İnsan sağlığında ağız bakımının önemi oldukça büyüktür. Dişler yenilen ve içilen gıdalardan çabuk etkilenebilen yapıya sahiptir. Gün içerisinde yiyecekler ve içecekler diş üzerinde lekelenmelere ve asit etkisi ile rahatsızlıklara sebep olabilir. Ağız bakımında farklı yapılarda ve özelliklere çeşitli ürünler kullanılabilir. Diş macunları, spreyler, diş ipleri ve ağız bakım suları ağız sağlığı için olumlu etkiler yaratır. Signal markası uzun yıllardır ağız sağlığa üzerine çok sayıda ürün üretimi yapan iyi markalardandır. 

  • Signal White Now serisi içerisinde farklı yapılarda ve kullanım şekilleri birbirinden farklı ürünler yer alır.

  • Diş üzerindeki lekeleri gidermeye ve diş etini korumaya yardımcı ürünlerdir.

  • Düzenli kullanım yapıldığında gözle görülür sonuçlar verir.

  • White Now diş macunu ile dişler fırçalandıktan sonra bakım suyu ile ağıza gargara yapılır.

  • Diş üzerindeki kalıntılar giderilir ve kalıcı etkiler ortadan kalkar.

Signal White Now ağız bakım suyu 500 ml’lik ambalaj ile kullanıcılara sunulur. Akışkan yapıda olan ağız bakım suyu ağızda fırçanın giremediği yerlere temas eder ve derinlemesine temizlik sağlar.

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500 ml. Fiyatları

Ağız bakımında çok çeşitli ürün alternatifleri piyasada yer alır. Ürünün özelliğine, markasına ve gramajlarına göre fiyatları değişkendir. Signal markası White Now serisinde Blue Light teknolojisini kullanmıştır. Markaya ait çok sayıda ürün seçeneği mevcuttur. Macunlar ile ağız bakım suları birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Ağız bakım suyunun gramajı fiyat üzerinde etkilidir. Markada her bütçeden kullanıcının ihtiyacına yönelik ürün bulma imkanı vardır. Ağız temizliğinde fırçalar, diş ipleri ve temizleme ürünleri kullanılır. Her ürünün kendi sınıfında farklı fiyatları bulunur. Alkol içermeyen ağız bakım suyu sağlıklı ve etkili bir üründür.

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500 ml. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Diş sağlığı, dikkat edilmediğinde rahatsız edici sonuçlar doğurabilir. Dişlerin ve ağız bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. Diş sağlığında dişleri ve diş etlerini temizlemek ve korumak için farklı yapılarda ürünler üretilmiştir. Signal White Now serisinde ileri teknoloji kullanılmış çok sayıda ürün çeşitliliği vardır. Diş macunları, diş fırçaları ve diş iplerinin ulaşamadığı yerlerin temizliği için White Now ağız bakım suyu kullanılması gerekir. Diş yüzeyinde oluşan lekelerin giderilmesinde, çürük oluşumuna engel olmada doğru ürünlerin kullanılması oldukça önemlidir. Dişler için ve diş etleri için farklı özelliklerde ürünler üretilmiştir. Diş beyazlığı konusunda hassas olan kullanıcıların White Now serisindeki ürünleri tercih etmesi doğru olur.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Signal
SPT-SGNL500ML