200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy
Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy
₺25,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Aydınlatma günlük hayatın hemen her evresinde gerekli olan bir faktördür. Bununla birlikte aydınlatmaya eşlik eden aparatlar arasında yerini alan duylar da önemli bir konuma sahiptir. Ampullerin kalınlığı ya da inceliği, büyüklüğü ve küçüklüğü duyların farklı versiyonlarda üretilmesine zemin hazırlar. En yaygın kullanılan sahip olan ürünlerden biri de E27 duy çeşitleridir.

Stokta yok
₺25,90
Vergi dahil

Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Aydınlatma günümüzde hemen her alanda kullanılan gereksinim duyulan faktörler arasında yerini alır. Günlük hayatın her alanına nüfuz eden aydınlatma ev ortamında, iş dünyasında, eğitimde, eğlencede, oyunlarda, AVM’lerde, sokaklarda, trafikte karşınıza çıkar. Aydınlatma sisteminde tarihi yolculuğa çıkıldığında farklı yöntem ve tekniklerin kullanıldığı göze çarpar. Özellikle teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi birçok çeşitli özellikleri ve fonksiyonları beraberinde getirir. Son zamanların popüler ürünleri arasında yerinin alan LED ampuller ise sağladığı avantajlar nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Farklı yaşam alanlarında gündüz ve gece kolay bir kullanım imkanı sunan ürün, farklı renk seçeneği ile de göz kamaştırır.

Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy Çeşitleri

Aydınlatmada kullanılan ampuller çeşitli özellikler ve işlevler kazanır. Günümüzde sürekli bir biçimde elektrik ve aydınlatma kullanımı sağlanan atölyeler, işyerleri, fabrikalar daha tasarruflu ve kaliteli olan ürünlere yönelirler. Bu ürünlerden biri de LED özelliğe sahip olan ampullerdir. Ampullerde yer alan duy kısmı ise bulundurulması gereken önemli bir aparattır. Kullanım alanları, amaçlar doğrultusunda farklı renkli aydınlatmalar tercih edilir. Duy bir elektrik malzemesi olarak bilinir. Kablolar aracılığıyla getirilen elektriğin ampule daha kolay bir şekilde aktarımı sağlanır.  Duylar genelde yivli bakır ve alüminyum malzemelerden üretilir. Farklı ölçülerdeki ampuller için tercih edilebilir. Hem küçük hem büyük ampullerde kolaylıkla uygulanır. Duylar kalınlıkları doğrultusunda farklı isimle anılırlar. Kalın vidalı olarak belirtilen E27 duy, en çok tercih edilen duylar arasında ilk sıralarda yerini alır. Genellikle ölçümü parmaklar veya madeni paralar ile gerçekleştirilen duylarda madeni 1 lirayı temsil eden ürün E27 duy çeşidi olur. 

-Genellikle evlerde tercih edilen ürün E27 duylarıdır.
-Farklı renk aralıklarında üretilerek dilediğiniz görünümde yaşam alanınızı şekillendirirsiniz.
-Yüksek enerjisi ve tasarruflu harcaması ile LED ampuller son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında bulunur.
-Avrupa standartlarına uygun olan E27 duy hemen her alanda en yaygın kullanıma sahip olan ürünler arasında yerini alır. 
-Kolay ve pratik bir kullanım sağlar ve ampulün monte edileceği yuvalar arasında en ideal ürünler arasında bulunur.

Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy Fiyatları

Aydınlatma sistemlerinde tercih edilmesi gereken ürünler oldukça fazla seçenek sunar. Teknolojinin kendini sürekli geliştirmesi birçok alanda  yeniliği de beraberinde getirir. Hayatın hemen her alanına nüfuz eden teknoloji aydınlatma sistemlerinde de çığır açar. LED ampuller isminden en çok bahsettiren ürünler arasında yerini alır. Beyaz, sarı ve birçok farklı seçeneği ile göz kamaştırır. Aydınlatma sisteminde yer alan aparatlardan biri de duylardır. Duylar oldukça uygun fiyat aralığında bulunur. Duyların kalınlıkları fiyat aralığını belirleyen unsurlar arasında yerini alır. Özellikle hemen her alan tercih edilen E27 duylar, uygun fiyatlara temin edilebilir. Özel zamanlarda uygulanan indirim ve kampanyaları takip ederek ürünleri daha uygun fiyat aralığında kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Philips Essential Led ampul 6-40W beyaz ışık E27 normal duy ile günlük hayatta rahat ve pratik bir kullanım elde edersiniz. Genellikle evlerde de tercih edilen bir ürün olan E27 duylar oldukça ideal bir büyüklüğe ve kalınlığa sahiptir. Aydınlatmada tercih edilen ürünler hem tasarruflu olması hem de yüksek bir aydınlatma sağlaması için özel formlarda hazırlanan LED ampulleri ön plana çıkarır. Oldukça fazla fiyat farklı bulunduran ürn, yüksek oranda tasarruf sağlar. Ayrıca LED ürünler aydınlatmayı en iyi şekilde gerçekleştirir. Evlerde, işyerlerinde tercih edilecek ürünler araştırıldığında LED ürünlerin açık ara ön planda olduğu göze çarpar. Daha yaygın bir kullanım alanı ve imkanı sağlayan ürün ile dilediğiniz aydınlık ortamı daha uygun fiyat ile temin edebilirsiniz.

Philips Essential Led Ampul 5,5-40W Beyaz Renk E27 Normal Duy

5,5 Watt 470 Lümen 15.000 saat 

A+ %85 energy saving (tasarruf)
cool Daylight Beyaz 6500 K (aşağıda ki listeden renk verdiği ışık rengini görebilirisiniz )
 

5,5 watt = 40 watt (eski Eşdeğerdir.) 

Duy Tipi E27 ES Dir (107x61 mm)

Ampul özellikleri

Kısılabilir Hayır

Şekil Ampul

Tip A60

Gerilim 220 - 240 V

· Işık özellikleri

Işık çıkışı 470 lümen

Işın açısı 150 derece

Renk sıcaklığı 6500 K

Isınma süresi - %60 ışık Anında tam ışık

Renksel geriverim indeksi (CRI) 80

Başlama süresi 0,5 sn

Güç tüketimi

Watt 7 W

Watt eşdeğeri 40 W

1000 saatte güç tüketimi 6,5 kW·s

Enerji verimliliği etiketi A+

Ampul boyutları

Yükseklik 106,9 mm

Genişlik 61 mm

Dayanıklılık

Lamba ömrü 15000 saat

Açma / kapama (anahtarlama) sayısı 50000

"

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-PHILIPS014