200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Philips Essential Led Plafonyer Tavan Balkon Lambası 16w 6500K
Philips Essential Led Plafonyer Tavan Balkon Lambası 16w 6500K
₺149,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Philips Essential Led Plafonyer Tavan Balkon Lambası 16w 6500K

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Philips tavan balkon lambası modelleri, balkonunuzda geçireceğiniz keyifli akşamları ve yemekleri daha da zevkli hale getirerek, dilediğiniz balkon dekorasyonunu tamamlamanıza yardımcı olur. Farklı renk seçenekleri ve dayanıklı tasarımı ile markanın balkon lambaları, balkon keyfinizi katlayacak niteliktedir. Her tarz dekorasyona uygun LED balkon lambaları modelleri ile Philips, evinizi tamamen size özel hale getirmenize yardım eder.

Stokta yok
₺149,90
Vergi dahil

Philips Essential Led Tavan Balkon Lambası

Aydınlatma her evin en önemli dekorasyon parçalarından biridir. İç mekan ve dış mekan aydınlatmaları, evinize canlı ve samimi bir ortam görünümü kazandırır. Mekanın karanlıkta kalan bölgelerini küçük bir ampül veya duvar lambası ile dekore ederek aydınlık bir hale getirebilirsiniz. Balkon lambaları da balkonlu ev sahipleri tarafından oldukça fazla tercih edilen ürünlerdendir. Akşam saatlerinde balkonunuza kahvenizi ya da çayınızı yudumlamaya çıktığınızda size yetecek kadar aydınlık sağlayan ve balkon keyfinize keyif katan balkon lambaları oldukça rağbet görür. Philips Essential LED tavan balkon lambası modelleri ve çeşitleri, farklı renkli ışıkları ile balkon keyfinizi katlar. 

Philips Essential Led Tavan Balkon Lambası Modelleri ve Özellikleri

Philips tavan balkon lambaları oldukça geniş bir ürün yelpazesinde çeşitlenir. Genel bir bakış ile markanın lambalarının sarı ya da beyaz ışıklı olarak iki farklı ışık rengi kategorisinde ayrıldığını görebilirsiniz. 

- Sarı ışıklı balkon lambaları loş ve gözü yormayan bir ışık verir.

- Beyaz balkon lambaları ise daha net ve parlak bir görüş sağlar ve fazla kullanıldığında bazı kişilerde göz yorulmasına sebep olabilir. 

- Markanın essential serisinde ayrıca soğuk beyaz lamba rengi de bulunur ve bu  ışıklar, mavi duvarlı mekanlar için oldukça fazla tercih edilir.

- Philips’in LED özellikteki tavan balkon lambaları yüzde seksene kadar enerji tasarrufu yapabilir. Bu özellikleri ile klasik akkor lambalardan ayrılır.

- Balkon tavan lambalarının daire şeklindeki tasarımı ışığın mekanda eşit olarak dağılmasına yardımcı olur. 

- Markanın tavan lambaları sararmanın önüne geçebilmek için yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun süreli hasarsız kullanım seçeneği sunar. 

Markanın lambaları kullanıcılar tarafından da tam puan almayı başarır ve aydınlatma sektöründe öncü üretici markalardan biri olmaya devam eder. 

Philips Essential Led Tavan Balkon Lambası Fiyatları

Philips tavan balkon lambası fiyatları, modelleri kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Aydınlatma ürünlerinin renkleri, boyutları ve ışık güçleri değiştikçe ürünlerin fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Ancak genel olarak markanın balkon aydınlatmalarının orta segmente hitap ettiğini söyleyebiliriz. Lambaların üretiminde kullanılan kaplama malzemeleri  ne kadar kaliteli olursa, lambanın kendisi de o kadar dayanıklı ve olası herhangi bir hasara karşı sağlam olur. Aydınlatma ürünlerinin üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı arttıkça fiyatlar da artabilir. Ancak uzun vadede, seneler boyu kullanabileceğiniz bir lambayı hak ettiği bir fiyata almış olursunuz ve temelde kar edersiniz. 

Philips Essential Led Tavan Balkon Lambası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tavan balkon lambası satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç özellik bulunur. Temel olarak, aydınlatma ürününüzü almadan önce balkonunuzun genişliğini ölçmenizde fayda vardır. Böylelikle balkonunuzun genişliğine uygun boyutlarda tavan lambaları arayabilirsiniz. Sonrasında balkonunuzda kullandığınız mobilya varsa onların tarzına yoksa da duvar renklerinize göre hangi ışık rengini tercih etmek istediğinize karar verebilirsiniz. Örneğin; mavi ya da pastel renkli duvarlarınız varsa soğuk mavi rengindeki lambaları tercih edebilirsiniz. Eğer loş ve kitap okumaya uygun bir balkon ortamı yaratmak isterseniz, sarı ışıklı tavan lambası modellerine göz gezdirebilirsiniz. Eğer klasik tarzda dekorasyona sahip bir balkonunuz varsa ve içerisinde net ışık veren bir aydınlatma ürünü istiyorsanız beyaz ışıklı tavan lambası modellerine bakabilirsiniz. Büyük balkonlar için daha güçlü ışık veren modelleri tercih edebilir ya da aynı lambadan balkon tavanının iki uç bölgesine yerleştirerek homojen bir aydınlık sağlayabilirsiniz. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-PHILIPS043