200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Philips LED Ampul 6-40W Sarı Işık E27 Normal Duy
Philips LED Ampul 6-40W Sarı Işık E27 Normal Duy
₺24,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Philips LED Ampul 6-40W Sarı Işık E27 Normal Duy

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Philips LED ampul modelleri pratik kurulum sağlayan uzun ömürlü ışık saçan ürünlerdir ve LED teknolojisi ile birleştirilir. Kullanılan malzeme ve akkor flaman oldukça kalitelidir ve sarı renkli bir ışık saçar. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan bu ampuller standart yapıları ile kolayca eski ampul ile değiştirilerek takılabilir.

Stokta yok
₺24,90
Vergi dahil

Philips LED Ampul 6-40W Sarı I

İç mekânlarda ve çeşitli yerlerde kullanılan ampuller farklı modellerde ve aydınlatma mekanizmaları ile çalışır. Bu ampuller standart olarak akkor bir flamana sahiptir. Isıya karşı direnç gösteren bu ampul modelleri içinde metal bir tel yer alır ve bu sistemde ısınarak çevresine ışık saçar. Philips ise çeşitli elektrik ve elektronik ürünlerin üretimini yapan önder bir Hollanda firmasıdır. Ev aletleri ve aydınlatma kategorilerinde çeşitli ürünleri yer alır bu da evde kullanmak için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Aydınlatma alanında kullanılan ampuller ise kolaylıkla monte edilebilen ve yenisi ile değiştirilebilir şekilde hafif ürünlerdir. Basit bir bağlantı sistemi ile çalışması ve de anında çalışılabilir olma özelliği nedeni ise bu ampuller çok çeşitli alanlarda ihtiyaca göre takılıp kullanılabilir. 

Philips LED Ampul 6-40W Sarı I Modelleri

Philips ampul modelleri farklı setlerde ve adetlerde kullanıcılara sunulur. Özellikleri ise serilerine göre belirlenir.

  • Renk olarak bu ampuller hem sarı hem de beyaz ışık verebilir.

  • Renk sıcaklığı ise seriden seriye göre değişiklik gösterir. Bu modelde bu sıcaklık değeri ise genellikle 2700/6500 Kelvin olarak belirlenir.

  • Işık çıkışı ise aydınlatma alanında oldukça önemlidir ve firma 470 Lümen ışık çıkışında ampul modelleri üretir.

  • Güç tüketimi ise elektrik kullanımı olarak önemlidir ve ampullerin bu tüketimi azaltarak ışık vermesi gerekir. Bu modelde ise 6 Watt bir tüketim söz konusudur. 220-240 Volt ise bu modelin gerilim oranıdır.

  • Tasarruf sağlayan Eco model bu ampulde yüzde seksene kadar bir enerji tasarrufu vardır. Aynı zamanda  A+ enerji sınıfında yer alır.

  • Duyun tipi de takılacak yere göre belirlenir. E-27 duy tipinde olan bir modeldir.

  • Işık şiddeti ise önemli bir özelliktir ve aynı zamanda kısılmaması gerekir. Bu modellerde ışık kısılmaz. Kullanım ömrü ise bu modelde saat bazında 10.000'dir.

Philips LED Ampul 6-40W Sarı I Fiyatları

Philips LED ampul 6-40W sarı I fiyatları ampullerin enerji harcama oranlarına göre ve ekstra özelliklerine göre belirlenir. İçerisinde yer alan sıcaklık değeri ve ışık çıkışı aydınlatma sırasında önem taşıyan özelliklerdir. Renk de ampullerin fiyatlarında bir etken olabilir. Ampul fiyatları bu etkenlere bağlı olarak değişse de Philips ekonomik fiyatlarda tutmayı başarır. Gerek ihtiyaç halinde kullanmak gerekse yenisi ile değiştirmek için bu ampulleri internet üzerinden satın alabilirsiniz. Sarı renkli olan bu ampuller farklı setlerde adet olarak sunulur ve 2’li ve 6’lı olan paketleri değerlendirebilirsiniz. Tek tek alım yerine daha ekonomik bir fiyatla alınabilir. Ampul modellerini ve fiyatlarını inceleyerek satın almak istediğiniz modeli belirleyebilirsiniz.

Philips LED Ampul 6-40W Sarı I Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Philips LED ampul 6-40W arası değişen bir değerdedir. Bu ampullerin LED özelliği ışık saçma alanında daha yüksek olmasına neden olur. Satın alırken ampullerin uzun ömürlü olması ve kolay kırılmaması gereklidir. Satın alırken dayanıklılık ve uzun saat çalışma gücü gereklidir. Elektrik faturası açısından da az watt gücünde olması gerekir. Bazı modellerde sunulan yüzde seksen oranında enerji tasarrufu sayesinde tasarruf sağlanabilir. Bu modellerin saçtığı ışık renkleri de kullanımı bir o kadar etkiler. Bu modelde ise bu renk sarıdır. Genellikle sarı ve beyaz olarak iki renk sıklıkla kullanılır. Ampullerin uzun saat ömrü sayesinde değiştirme oranı azalır ve bütçenize de katkıda bulunur. Ampul özelliklerini inceleyerek seçmek istediğiniz ampul modeline karar verebilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-PHILIPS024