200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Philips Tornado 32W Beyaz Işık E27 Normal Duy
Philips Tornado 32W Beyaz Işık E27 Normal Duy
₺62,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Philips Tornado 32W Beyaz Işık E27 Normal Duy

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Teknoloji liderleri arasında bulunan Philips markasının hazırladığı Tornado ampuller ile yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Kendinizi ve gözünüzü yormayacak ışık imkanları ile uzun süreli çalışmalar yapabilir, huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Tüm imkanların bir arada toplandığı bu ürün ile sık sık ampul değiştirmekten uzak kalmanın keyfini çıkararak ileri ışık teknolojisi ile tanışabilirsiniz.

Stokta yok
₺62,90
Vergi dahil

Philips Tornado 32W Beyaz Işık

Uzun süredir sektörde olan Philips markası, kullanıcılar için güven veren isimler arasında yer alır. Kullandığı ileri teknolojileri sayesinde kullanıcılarına yeni bir yaşam alanı sunmayı başarır. Birbirinden farklı istek ve ihtiyaçların aynı noktada buluşabilmesi ile de birçok kişinin güvenini kazanır. Aydınlatma sektöründe de öne çıkmayı başararak kullanıcı kitlesini artırır. Geniş bir ampul yelpazesine sahip olan marka, ev ve ofis ortamları için üretim yapar. Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilen ampuller, LED, halojen ve floresan olarak çeşitlere ayrılır. Farklı tasarımlara imza atan Philips, uzman kişiler ile çalışarak kullanıcılar için oldukça  kaliteli bir üretim yapar. Elde edilen tasarımlar sayesinde farklı dekorlara uyum sağlayabilen ampullere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Markanın dikkat çeken ürünleri arasında ise Philips Tornado 32W beyaz ışık yer alır. Kullanılan ortama ideal bir ışık kaynağı sağlayan ürün, günlük olarak ve çalışma ortamlarında kullanılabilir. Hem evde hem de iş yerlerinde büyük oranda enerji tasarrufu yaparak, markanın çevreye olan duyarını da ispatlamış olur.

Philips Tornado 32W Beyaz Işık Çeşitleri

Açık ve kapalı olan tüm alanlarda kullanılabilen Tornado beyaz ışık çeşitleri teknik özelliklerine göre değişim gösterir. Normal duy özelliğine sahip olan ürünler enerji tasarrufları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Yaklaşık 6 yıla kadar kullanım sağlayabileceğiniz ışıklar ile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

-   Renk sıcaklığı 2700K olan ürünün ışık etkisi sarı kaplama ile sağlanır.

-   Işığı kullanmak istediğiniz ampul 0,3 saniye içinde devreye girerek yüksek bir performans gösterir.

-   Ampulün ısınma süresi ise %60 ışık 5-40 saniye olarak tanımlanır.

-   Nominal kullanım ömrü 6000 saat olarak hesaplanırken, ürünün nominal ışık akısı ise 1570 lm olarak belirlenir.

-   23 watt güç tüketimi ile A enerji verimliliği kazandırır. Bu sayede 1000 saatte yaklaşık olarak 23 kW:s güç tüketimi yapar.

Birçok avantajı yaşam alanınıza kazandıran ürünün yüksekliği 118 mm genişliği ise 61 mm olarak ayarlanır. Her ortama ve dekora uyum sağlaması tercih sebepleri arasında yer alır. Kompakt tasarımı ile tek dokunuşla yeni bir alan yaratma fırsatı kazandırır.

Philips Tornado 32W Beyaz Işık Fiyatları

Philips Tornado beyaz ışık fiyatları çeşitli bütçelere sahip kullanıcıların kolaylıkla ulaşabileceği seçenekler ile hazırlanır. Yaşam alanında iyi bir ışık enerjisi isteyen kullanıcılar için avantajlı fiyatlar sunulur. Özellikle uzun süre ışık kullanılan alanda kalan veya çalışan kullanıcılar için tavsiye edilir. Ürünün sağladığı performans ile fiyatı arasında dengeli bir oran bulunur. Bu durum ise kullanıcılara uygun koşullarda yüksek teknolojiler sunar. Ürünü araştırırken farklı fiyatlarla karşılaşmanız ürün içeriklerinin farklı olmasından kaynaklanır. Fakat kullanım amacına göre inceleme yaptığınız süre kendinize en uygun Philips ampulü hızlı ve pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatını etkileyen noktalar arasında ise kullanım ömrü, güç tasarrufu ve enerji tasarrufu yer alır.

Philips Tornado 32W Beyaz Işık Satın Almadan Önce Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Uzun yıllar aynı kalitede kullanım sağlayabilme amacı ile bir ampul arıyorsanız Philips Tornado 32W beyaz ışıkları inceleyebilirsiniz. Amacınıza en uygun ürünü satın almadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Özellikle üründen en avantajlı şekilde faydalanmak isterseniz bu noktaları atlamamak gerekir. Ürünü incelerken kullanım ömrüne bakmalı, yaklaşık belirtilen lamba ömrünü incelemelisiniz. Bu nokta size sağlanan hizmetin kalitesinde belirleyici bir rol oynar. Aynı zamanda ürünün enerji tasarrufu yapıp yapmadığını da kontrol edebilirsiniz. Aksi halde enerji tüketimi konusunda problem yaşayabilir, bütçenizi koruma konusunda olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Belirtilen tüm noktaları göz önünde bulundurduğunuzu düşünüyorsanız, dilediğiniz özelliklere sahip olan ampulü keyifle satın alabilirsiniz.

Renk Sarı

Renk sıcaklığı 2700  K

Işık etkisi/kaplama Sarı

Renksel geriverim indeksi (CRI) 81

Başlama süresi 0,3  sn

Isınma süresi - %60 ışık 5-40sn

·                     Nominal değerler

Nominal güç 23,0  W

Nominal ışık akısı 1570 lm

Nominal kullanım ömrü 6000 saat

Nominal ışın açısı yok derece

·                     Güç tüketimi

Watt 23  W

Watt eşdeğeri 110  W

Enerji verimliliği etiketi A

1000 saatte güç tüketimi 23 kW·s

·                     Dayanıklılık

Lamba ömrü 6000  saat

Ortalama ömür (2,7 sa/günde) 6 yıl

Açma / kapama (anahtarlama) sayısı 6000

Lümen bakım faktörü 0,7

·                     Ampul boyutları

Yükseklik 118  mm

Genişlik 61  mm

·                     Diğer özellikler

Cıva içeriği = 2,5  mg

Güç faktörü 0,6

Lamba akımı 170  mA

"

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-PHILIPS008