200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

14 cm. Demir Kapı Kilidi (Trajlı Kilit + Karşılık)
14 cm. Demir Kapı Kilidi (Trajlı Kilit + Karşılık)
₺39,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

14 cm. Demir Kapı Kilidi (Trajlı Kilit + Karşılık)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Demir kapı kilitleri, iç ve dış mekan kapılarında kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Demir ve pirinç malzemelerle üretilen kilitler, tirajlı mekanizması ile pratik bir kullanım sunar. Darbelere karşı dayanıklı malzemelerin kullanıldığı ürünler; metal, ahşap ve çelik kapılarda kullanılır. Dıştan takmalı tasarımı ile kolayca monte edilen kilitlerin ideal boyutları maksimum emniyet sağlar.

Stokta yok
₺39,90
Vergi dahil

14 cm. Demir Kapı Kilidi

Kapalı alanlarda maksimum güvenlik sağlamak için kilitler kullanılır ve anahtar yardımı ile çalışır. Demir malzemelerden üretilen kilitler; ahşap, çelik ve metal kapılarda kullanılır. Standart tasarımı ile her kapı çeşidine uyum sağlayan kapı kilitleri, kolaylıkla monte edilir. Özel teknoloji ile üretilen demir kapı kilitleri farklı boylarda üretilir. Dayanıklı yapısıyla maksimum güvenlik sağlayan kilitler, uzun süreli kullanım imkanı sunar. Siyah rengi ile şık bir görünüme sahip bu ürünler, bahçe ve ev kapısı için kullanılabilir. Normal dil ve kilit sürgüsü bulunan kilitlerde pirinç ve demir malzemeler kullanılarak, sağlam bir yapı oluşturulur. Bu ürünler, tek anahtar ile kilitlenip açılabilir. 

 

14 cm. Demir Kapı Kilidi Çeşitleri  

Her zaman ihtiyaç duyulan nalburiye ve hırdavat ürünleri arasında kapı kilitleri yer alır. Dıştan takmalı bu ürünler, dayanıklı malzemelerden üretilir. Bahçe, ev ve kulübe kapıları için kullanılan kilitler standart tasarımları ile her zaman uyum sağlar. 14 cm. demir kapı kilidi ideal boyutlu tasarımı ile her alanda kullanım fırsatı sunar.  

 • Demir ve pirinç malzemelerden yapılan kilitler, maksimum güvenlik sağlar.  

 • Eğilmez ve kırılmaz malzemeden üretilen kapı kilidi, darbelere karşı dayanıklıdır.  

 • Kilitler, anahtar ve kol ile kolayca açılıp kapanır.  

 • Manuel kullanılan bu ürünler, dayanıklı malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım fırsatı sunar. Şık görünümlü kilitler siyah rengi ile farklı dekorasyonlara uyum sağlar.

 • Dıştan takmalı olan bu model, ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir.  

 • Ahşap, çelik ve demir kapılarda kullanıma uygundur.  

 • 14 cm’lik boyutu ve ideal ağırlığı ile farklı kapı boyutlarında kolaylıkla kullanabilir. Kalın kilit sürgüsü yeterli uzunluğu ile etkili bir koruma sağlar.   

 • Paslanmaz malzemelerden üretilen demir kilitler, açık alanlarda da kullanılır.  

 • Tirajlı ürünler, özel teknolojisi ile maksimum emniyet sağlar. Kilit gövdeleri darbelere karşı dayanıklıdır.  

 • Hızlı açılıp kapanan ürünlerin mekanizmaları demir ve pirinç gibi farklı malzemelerden üretilir.  

 • Manuel kullanıma uygun demir kapı kilitleri içeriden anahtarsız açılabilir. Kilit yanında yer alan çekme kolu ile pratik bir şekilde kapı açılır. Dışarıdan kapı açmak için anahtar kullanılır. 

14 cm. Demir Kapı Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?  

Yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak için kapı tercihi kadar, kilit seçimi de önemlidir. Dayanıksız kilitler kolayca açılabilir ve kilitler tutukluk yapabilir. Bu durumda kapıda kalmak gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için kapı kilitlerinin demir ve pirinç gibi dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edebilirsiniz. Modern teknolojiye sahip tirajlı ürünler, tutukluk yapmadan hızlı bir şekilde açılıp kapanabilir. Kilitlerin kapılar ile uyum olması maksimum emniyet sağlar. Yüksek güvenlik için kilitlerin darbelere karşı dayanıklı olması gerekir. Demir kapı kilitleri dış ve iç alanlarda kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Ürünlerin dış boyası ve malzemeleri paslanmalara karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Aldığınız ürünü uzun bir süre kullanmak isterseniz bu detayı da göz önüne alabilirsiniz.

 

chat Yorumlar (11)
Değerlendirme
Hry
SPT-TRJKIL001