100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Çekmece ve Dolap Kilidi (Oval)
Çekmece ve Dolap Kilidi (Oval)
₺7,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Çekmece ve Dolap Kilidi (Oval)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Çekmece ve dolaplar özellikle iç mekanlar için sık tercih edilen saklama alanlarını oluşturur. Özel ve resmi amaçlar ile bu saklama alanlarının güvenliğini artırmak amacıyla çeşitli kilit sistemleri kullanılır. Çekmece ve dolap kilitleri oval ve kare gibi birçok seçenek barındırırken kilit setlerinin çoğunda anahtarları da yer alır.

Stokta
₺7,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Çekmece ve Dolap Kilidi (Oval)

Mobilyalar, dekorasyon değerlerinin yanı sıra kullanım özelliklerine göre de sınıflandırılır. Kişiler için çeşitli genişlikte saklama alanları sunan çekmece ile dolaplar, kilitli ve kilitsiz şekilde kullanılır. Kişisel ve profesyonel amaçlarla farklı doküman, kitap ve diğer yazılı kaynaklarla beraber pek çok eşyayı bu tür alanlarda muhafaza etmek mümkündür. Çekmece ve dolapların özelliklerine ve kullanım tercihlerine göre birçok güvenlik önlemi alınabilir. Kilitsiz dolaplar ve bölmeler birden fazla kişinin kullanımına açık olan durumlarda yaygın olarak görülür. Kilitli çekmece ve dolaplar ise bazı özel durumlarda ilgili araç-gereçlerin saklanması sırasında tercih edilir. Dolap ve saklama alanlarının kilit seçenekleri eşyaların fiziksel özelliklerine göre belirlenebilir.

Çekmece ve Dolap Kilidi (Oval) Modelleri

Kullanım amacına göre kişisel ve resmi olan birçok eşya ile belgelerin uygun koşullarda saklanması adına birçok depolama tekniği bulunur. Kütüphaneler, çekmece ve dolaplar ile beraber pek çok giriş kapısında çeşitli kilitleme sistemleri kullanılır. Eşya ve içerik kaynaklarının güvenliğini sağlayan kilitler arasında dolap kilitleri, çekmece kilitleri ve pano-cam kilitleri yer alır. Her biri farklı çalışma şekli ve dayanıklılık seviyesi sunan çekmece ve dolap kilidi (oval) modelleri bazı özellikleri ile öne çıkar.

-       Çekmece kilit modelleri tip olarak oval ve kare bilyalı seçenekler sunar.

-       Çekmece ve dolap kilitleri kırılmalara ve kesimlere karşı güçlendirilir.

-       Dolap ve çekmecelerin ölçülerine uygun basmalı ve standart tipli kilitler bir arada bulunur.

Dolap, çekmece ve raflar ortamın düzenini sağlarken aynı anda işlevsel bir saklama alanı da sergiler. Eşyaların temiz ve düzenli saklanmasına yardımcı olan alanların kilitleme sistemleri ile beraber güvenlik seviyesini arttırmak mümkündür.  Farklı bilya ebatlarında hazırlanan kilitler saklama alanlarının özelliklerine göre özel olarak üretilir. Pek çok kilit modeli set halinde bulunur ve içerdiği ek aparatlar ile pratik kullanım imkanı tanır. Kilit modelleri çoğunlukla güvenlik sistemleri alanında uzman markaların çatısı altında bir araya gelir. Dolap ve çekmeceler için kilit modelleri kişilerin gereksinimlerine ve bütçe olanaklarına göre uygun alternatifler barındırır.

Çekmece Ve Dolap Kilidi (Oval) Fiyatları

Ev ve iş yerleri içerisinde çoğu zaman farklı amaçlarla depolama alanı ihtiyacı ortaya çıkar. Bu tür ihtiyaçlar için dolaplar, kapalı kütüphaneler ve çekmeceler kişilere arzu ettikleri büyüklükte bir alan sağlar. Belli başlı durumlara karşı isteğe bağlı olarak birçok kilit modeli bu gibi saklama alanlarına ekstra bir güvenlik önlemi kazandırır. Çekmece ve dolaplar için kilit fiyatları tipine, ebatına, kalitesine ve markasına göre değişiklik gösterir. Oval ve kare tipli çekmece kilitleri çaplarına göre farklı fiyat oranlarına sahiptir. Kilitlerin çapıyla beraber set içerisindeki aparat sayısı arttıkça maliyeti de artar. Uzman çoğu markanın kilitleri standart üretimlerden yüksek maliyetler sunar.

Çekmece Ve Dolap Kilidi (Oval) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Aktif kullanılan depolama alanları fazla eşyaların, aksesuar ve belgelerin saklanmasında öncelikli olarak tercih edilir. Farklı kilit modelleri sayesinde sıradan çekmece ve dolaplar adeta birer güvenlik kasasına dönüşebilir. Saklama bölümüne uygun bir çekmece ve dolap kilidi belirlerken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Söz konusu alanın kilit ihtiyacı saptanmalı ve uygun kilit tipi belirlenmelidir. Cam, çekmece ve kapı kilitleri arasından bir seçim yapıldıktan sonra kilidin ebatı ilgili bölüme göre ayarlanır. Kilidin markası, üretim kalitesi ve dayanıklılığı model tercihlerinde önemli kriterler arasında bulunur. Sepetfy üzerinde farklı gereksinimlere hitap eden onlarca kilit modeli bulmak mümkündür.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-CEKM002