200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Kapı Emniyet Aparatı Takım (Asma Kilit Dahil)
Kapı Emniyet Aparatı Takım (Asma Kilit Dahil)
₺139,90 ₺111,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Kapı Emniyet Aparatı Takım (Asma Kilit Dahil)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kapı emniyet aparatları ikili bir set halinde kullanıcılara sunulur ve kullanıcıların farklı tip kapılarına monte edilmek üzere paket içinde demonte bir şekilde gönderilir. Kurulumu kolay olan kapı emniyet aparatları civataların ve kilitlerin geçmesi sisteminde çalışır. Paslanmaz çelikten ve metalden üretilen bu güvenlikli ürünler son derece sağlam ve dayanıklıdır.

Stokta
  • -20%
₺139,90
₺111,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Kapı Emniyet Aparatı Takım (Asma Kilit Dahil)

Güvenli bir alanda yaşamaya özen gösterenler için kapı emniyet aparatları ilk tercihlerden biridir. Bu aparatlar set halinde gönderilir ve birçok kapıda kullanılmak için standart bir tasarımdadır. Evinizin farklı kapılarında kullanmak için alabileceğiniz bu ikili tasarımda bir yassı kilit ve iki civata gönderilir. Kilit içine geçen civatalar ekstra bir güvenlik önlemidir ve dayanıklı metaldan yapılan bu ürünler paslanmaz çelik sayesinde zaman içinde aşınma ve paslanma yapmaz. İçerisinde bulunan asma kilit sayesinde kilitleyebilirsiniz ve anahtar da içinde gönderilir. Bahçe kapıları, ofisler ve güvenlik gereken yerlerde kolay bir montaj imkanı ile bu kilitleri kullanabilirsiniz. Aparatların boyutu ve uzunluğu modelden modele göre değişir ve bu nedenle satın alırken özellik incelemesi yapmanız gerekir. İçeriklerini göz önünde tutarak almak istediğiniz uyumlu modeli hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

Kapı Emniyet Aparatı Takım (Asma Kilit Dahil) Modelleri

Kullanılan kapılar arasında PVC kaplama, paslanmaz çelik ve metal modeller bulunur. Uyumlu olan bu kapılar üzerinde kullanılan aparatların içinde asma kilit de dahilidir. Bu asma kilidin de anahtarı set içinde beraber olarak gönderilir. Montaj gerektiren bir takma işlemi vardır. 

  • İçerisinde iki farklı uzunlukta civatalar gönderilir. Bu takılan civatalar 16 cm uzunluğundadır ve montaj sırasında uzun gelmesine göre kesilebilir.

  • Kullanılan metal tipi  ise sertleştirilen paslanmaz çeliktir ve bu da oldukça dayanıklıdır. 

  • Evde, ofiste ve çeşitli iş yerlerinde kullanmak için uygundur ve montajı da kolay bir şekilde yapılabilir.

  • Standart bir ölçüdedir ve birçok model kapıya uygun olarak takılabilir. 

  • Kullanılan yassı kapı kilidi içine geçilen aparatların boyutları modelden modele değişiklik gösterir.

Kapı Emniyet Aparatı Takım (Asma Kilit Dahil) Fiyatları

Kapı emniyet aparatı takım (asma kilit dahil) ürünlerin fiyatlarını belirleyen bazı özellikler yer alır. Bunlar arasında yapılan metalin sağlamlığı, boyutu, kilidin çalışma mekanizması ve kolay montaj imkanı sayılabilir. Sağlam ve paslanma yapmayan bir aparat size uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verir ve bu da uzun vadede size tasarruf olarak geri dönüş yapar. Ekonomik ve kaliteli kapı emniyet aparatları çeşitli kapılar ile uyum sağlar. Fiyat ve modeller arasında değişen özellikler ve ekstra koruma sağlayan detaylar dikkatlice incelenebilir. Genellikle paslanmaz ve dövme çelikten yapılan ürünler kullanıcılar tarafından uzun ömürlü olması nedeni ile tercih edilir. Değişen fiyat ve kilit özelliklerini inceleyerek ürünler arasında bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen fonksiyonel bir kapı güvenlik aparatı iyi bir yatırım olabilir ve evinizin güvenliğini arttırabilir.Kapı Emniyet Aparatı Takım (Asma Kilit Dahil) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikleri göz önünde tutarak almak istediğiniz kapı emniyet aparat modellerini değerlendirebilirsiniz. Piyasada çok fazla boyutta ve modelde emniyet aparatları bulunur ve bu nedenle satın alırken karar verme aşamasında zorluk yaşayabilirsiniz. Öncelikle yapılma malzemesi ve kapınızın tipi incelenmelidir. Bu modeller genellikle birçok kapı tipi ile uyumlu olarak çalışır. Bunun yanında aparatların civata uzunlukları, yapılma malzemeleri, takılma mekanizmaları ve çalışma sistemi da incelenmelidir. Bu civatalar ve kilit arasında uyum olmalıdır ve eş zamanlı çalışmalıdır. Birbirine geçen bir düzenekte olan bu aparatların kurulumu kolaydır ve ekstra güvenlik için satın alınan ürünlerdir. Satın alırken temel ürün özelliklerini göz önünde tutarak kapınız ile uyumlu çalışan sağlam kapı emniyet aparatlarını çeşitli modeller arasından seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-EMNAP001