200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz
Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz
₺59,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz aracınıza yapacağınız en iyi yatırımlardan biri olur. Aracınızın iç kısmını doğru şekilde temizleyerek radyatör suyunun kötü hava koşulları altında donmasını engelleyen Sepetfy kırmızı antifiriz seçenekleri aracınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Her iklimde dizel ve benzinli araçlarda Sepetfy kırmızı antifirizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Stokta
₺59,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz 

Antifirizler genellikle araçların donma noktalarını düşürme görevi ile bilinseler de kaynama noktasını da yükseltmesi sebebi ile her mevsim kullanılması gereken ürün seçeneklerinden biri olur. Genel olarak antifiriz seçenekleri aynı görevleri görseler de aralarında küçük farklılıklar bulunabilir. Antifiriz seçimi yaparken karşınıza çok fazla seçenek çıkabilir. Bu seçeneklerden biri de kırmızı antifirizlerdir. Bu ürünler, aynı zamanda organik antifriz olarak da adlandırılabilir. Organik üretim teknolojisine sahip inhibitörler eklenmiş kırmızı antifirizler, diğer antifiriz seçeneklerine göre daha uzun ömürlü olur. Bu sebeple de araç kullanıcıların tercihleri arasında yer alır ancak her araçta bu özellik farklılık gösterebilir. Bu sebeple de aracınıza çok daha uygun olan antifirizi bulabilmek için deneme yanılma yöntemine başvurmanız gerekebilir.

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz Çeşitleri ve Özellikleri

Sepetfy 3 Lt. -40°C kırmızı antifiriz aracın radyatör suyuna katılarak radyatör suyunun donmasını engeller. Bu sayede soğuk ve kötü hava koşullarında aracınızın radyatör suyunun donmasını – 40 °C’ ye kadar önler.

-Organik olarak da adlandırılan kırmızı antifirizin temizleme gücü, standart antifirizlere göre 3 kat daha iyidir.

-Sepetfy kırmızı antifiriz, -40 dereceye kadar radyatör suyunun donmasını engellerken aynı zamanda kaynama noktasını da yükseltir. Bu sayede her mevsim tercih edebileceğiniz bir antifiriz olur.

-Zehirli kimyasallar içermemesi sebebi ile gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir üründür. Çevre dostu bir antifiriz çeşididir.

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz Fiyatları

Sepetfy 3 Lt. -40°C kırmızı antifiriz fiyatları diğer antifiriz seçenekleri ile kıyaslandığında son derece uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alması sebebi ile çoğu sürücü tarafından tercih edilir. Sepetfy markasına ait bu antifiriz seçeneği fiyat ve performans olarak değerlendirildiğinde tercih edebileceğiniz önemli antifiriz seçenekleri arasında yer alır. Kırmızı antifiriz seçenekleri organik olarak da adlandırabilir. Aynı zamanda Sepetfy markasına ait olan bu ürün, çevre dostu olması sebebi ile de tercih etmek isteyebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Sepetfy antifiriz seçeneklerine göz atarken ürünler arasında fiyat farklılıkları gözlemleyebilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında fiyat farkına neden olan bazı unsurlar bulunur. Siz de bu unsurları göz önünde bulundurarak kendi aracınıza uygun antifiriz seçeneğine karar verebilirsiniz. Sepetfy antifiriz fiyatları arasında değişikliğe sebep olan en önemli özellik antifirizin miktarı olarak karşımıza çıkar. Antifiriz miktarı ne kadar fazlaysa fiyat da doğru orantılı olarak o kadar artar. Eğer ilk defa deneyeceğiniz bir antifiriz seçeneği ise küçük boyutlara şans vermeniz çok daha iyi olabilir.

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Antifirizler aracınızın radyatör kapağının içerisinde boşaltılan ürünlerdir. Bu sebeple de kesinlikle doğru şekilde seçilmeleri gerekir. Aksi takdirde aracınız için çok da iyi olmayan sonuçlar doğabilir. Antifiriz seçimi yaparken kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlardan en önemlisi de antifiriz seçimi yaparken arabanızın modelini ve ekipmanlarının özelliklerini göz önünde bulundurmaktır. Aracınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak seçtiğiniz antifirizden çok daha fazla memnun kalabilirsiniz. Güvenmediğiniz markalara ait antifirizleri kullanmamanız gerekir. Antifiriz seçimi yaparken markanın güvenilir olmasına kesinlikle dikkat etmeniz gerekir. Araçlar için uygun olarak piyasaya sürülen antifiriz çeşitlerinin bazılarının içeriklerinde istenmeyen zararlı maddeler yer alabilir. Sadece uygun fiyatlı olduğundan dolayı bu tarz ürünlerin tercih edilmemesi en iyisi olur. Antifiriz seçimi yaparken ürün içeriğini detaylıca inceleyip karar verebilirsiniz. 

Antifiriz

Su

°C

 3 Litre  -  -40°C
 3 Litre  1,5 Litre  -30°C
 3 Litre  3 Litre  -20°C
chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPFANT001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil...

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz

Fiyat ₺59,90
Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi...

Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz

Fiyat ₺59,90