100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz
Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz
₺34,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sepetfy 3 lt -40 derece Mavi Antifiriz ürününü Sepetfy internet sitesinden temin edebilirsiniz. Sepetfy mavi antifiriz kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Araba motorlarında ve güneş enerjisi ve soğutma sistemlerinde kullanılabilir. Sepetfy mavi antifiriz sayesinde birçok problemi geride bırakabilirsiniz. Ürün kalitesi göz önünde bulundurulduğunda fiyat/performans bakımından oldukça başarılıdır.

Stokta
₺34,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz

Antifiriz, düşük sıcaklık koşullarında suyun donmasını engelleyen ürüne verilen addır. Soğuk hava şartlarında suyun donmasını engelleyerek hayatımızı kolaylaştırır. Antifirizlerin kullanım alanları vardır. Genellikle araba motorlarındaki suyun donmasını engellemek amacı ile kullanılır. Bu sayede, kış aylarında araba motorundaki su donmaz ve yolculuk esnasında problemler yaşanmaz. Birden fazla antifiriz çeşidi vardır. Bunlar arasında en yaygın olanları kırmızı ve mavi antifirizlerdir. Mavi antifirizler, inhibitör içeren ve mavi renk ile renklendirilmiş antifiriz çeşididir. En düşük derecelere kadar suyun donmasını engeller. Kış aylarında tercih etmek için uygun ürünler arasındadır. Çeşitli birçok antifiriz markası vardır. Bu markalar arasında kaliteli ve güvenilir markalardan biri Sepetfy’dır. Sepetfy, tüketicilere çeşitli birçok alanda ürün seçeneği sunar. Sepetfy mavi antifiriz ürünleri kalitesi ve fiyat/performans başarısı ile kullanıcılardan tam not alır. 

Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifriz Özellikleri

Sepetfy antifiriz seçenekleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri mavi antfirizlerdir. Sepetfy 3 lt -40°C mavi antifiriz ürünü, antifiriz alıcıları tarafından yoğun ilgi görür. Bu ürün, araba motoru içerisindeki suyun -40 dereceye kadar donmasını engelleyerek soğuk kış günlerinde hayatınızı kolaylaştırır. Sepetfy mavi antifirizleri, araba motorlarının yanı sıra güneş enerji ve soğutma sistemlerinde de kullanılır. Güneş enerji sistemlerindeki suyun donması, kış aylarında büyük problemlere yol açar. Sepetfy mavi antifirizleri ile bu gibi sorunları tamamen ortadan kaldırmak mümkündür. Diğer bir yandan, her iklimde kullanmak için uygundur. Genellikle suyun donma noktasını düşürmek için kullanılıyor olsa da kaynama noktasını yükseltmek için de kullanılır. Sepetfy mavi antifiriz  3 lt’lik pakette satışa sunulur. 3 lt ile beraber su kullanıldığında kullanma aralığı -20 dereceye düşer. Sepetfy mavi antifiriz ürünlerini kullanmak kolay ve pratiktir. Kullanmak istediğiniz yere tek başına veya su ile karıştırarak kullanmanız yeterlidir. Sepetfy mavi antifiriz ürünleri, donmaya karşı korumasının yanı sıra kireçlenme ve paslanma gibi sorunları da engeller. Tortulanma, kireçlenme ve paslanma gibi sorunlar motorlu cihazlarda ve güneş sistemlerinde karşılaşabileceğiniz problemler arasındadır Mavi antifiriz kullanarak bu gibi sorunları en aza indirebilirsiniz. Mavi antifiriz içerisinde nitrik asit gibi zararli maddelere yer verilmez. 

Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz Fiyatları

Sepetfy, tüketicilere fiyat/performans bakımından başarılı ve kaliteli ürünler sunar. Kendi alanında öne çıkan markalar arasında yer alır. Sepetfy mavi antifriz çeşitleri, yüksek performansa sahip olmasının yanı sıra çevre dostudur. Sepetfy mavi antifiriz  -40 derece fiyatları ürünlerin kalitesi göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygundur. Mavi antifiriz fiyatları birtakım kriterler göz önünde bulundurularak belirlenir. Antifirizin kaç dereceye kadar direnç gösterebildiği antifiriz fiyatlarında belirleyici bir noktadır. Sepetfy -40 derece mavi antifiriz ürünleri, oldukça düşük ve yüksek ısılara direnç gösterebilmelerine rağmen uygun fiyatlara sahiptir. 

Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz Satın Alırken Hangi özelliklere Dikkat Etmek Gerekir?

Mavi antifirizler, yüksek ve düşük sıcak havalarda hayatınızı kolaylaştıracak avantajlar sunar. Sepetfy mavi antifiriz deyince ilk akla gelen markalardan biridir. Sepetfy -40 derece mavi antifiriz satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli birkaç faktör vardır. Bu faktörlerden en önemli antifiriz seçeneğidir. Antifirizler mavi ve kırmızı gibi farklı kategorilere ayrılır. Her antifirizin kullanım alanı farklıdır. Sepetfy mavi antifiriz ürünleri, donma noktasını düşürme, kaynama noktasını yükseltme, paslanma, tortulaşma ve kireçlenme gibi problemleri önlemek amacı ile kullanılır. Eğer araba motorunuzda ve güneş sisteminizde bu gibi problemler ile karşılaşıyorsanız Sepetfy mavi antifiriz ürününü tercih edebilirsiniz.

Antifiriz

Su

°C

 3 Litre  -  -40°C
 3 Litre  1,5 Litre  -30°C
 3 Litre  3 Litre  -20°C

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPFANT003

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı...

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz

Fiyat ₺34,90
Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil...

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz

Fiyat ₺34,90
6 Adet Sepetfy 3 Lt. -40°C...

6 Adet Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz

Fiyat ₺199,90