200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz
Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz
₺59,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Araçların yüksek seviyelerde ısı düşmelerinde motor aksamının donmasını önlemek amacı ile antifriz çeşitleri kullanılır. Sepetfy Antifriz çeşitleri doğal içeriği ile araçların motorunda soğuğa karşı iyi seviyede direnç gösterir. Dört mevsim kullanıma uygun niteliklerde üretilen ürünler sayesinde ısı değişimlerinin olumsuz etkilerinden zarar görme engellenir.

Stokta
₺59,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz

Kış ayları geldiğinde araçların sağlıklı ve güvenli şekilde çalışabilmesi için antifiriz kullanımı gerekir. Antifrizler içinde bulunan maddeler sayesinde 0 derecenin altındaki ısı değerlerinde aracın radyatörüne eklenerek donmayı önlemek amacı ile üretilmiştir. Antifriz kullanımı yapılmadığı durumlarda araçların motorunda büyük problemlere sebebiyet verilebilir. Antifrizlerin yeşil, kırmızı ve mavi gibi renkleri vardır. Farklı renklerde olan ürünlerin içerikleri de birbirinden farklıdır. Antifrizler araçların soğukta donmasını önlediği gibi aynı zamanda dört mevsim araçların motorunda kir, toz birikmesi, oksitlenme gibi problemlerin önüne geçer. Antifiriz kullanımında ürünlerin içeriklerinin doğaya zarar vermemesi de oldukça önemlidir. Sepetfy antifriz çeşitleri içinde doğa için zararlı olabilecek kimyasal maddeler bulunmaz ve organik ürünlerdir. Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz farklı ısı seviyelerinde tek başına veya su ilave edilerek kullanıma uygundur. Her türlü iklimde araçlarda kullanılabildiği gibi soğutma sistemlerinde de güvenle kullanılabilir. Yüksek sıcaklıklarda ise kaynama ve buharlaşma riskini en aza indirir. 

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz Çeşitleri

Antifrizler yüksek soğuk hava değerlerinde araçların motorlarının donmasını engellemek amacı ile üretilmiş ürünlerdir. Farklı renklerde ve içeriklerde üretilmiş ürünler vardır. Mavi, kırmızı ve yeşil renkte üretilen ürünlerin içeriğinde bulunan maddelerin değerleri ve araç üzerindeki etkileri değişiklik gösterir. Sepetfy yeşil antifriz dört mevsim kullanıma uygun özelliklerde üretilir. Antifriz çeşitlerinin içerisinde doğaya zararlı zehirli hiçbir kimyasal madde yer almaz. Antifriz kullanımının kullanıcılar için çeşitli avantajları vardır.

  • Her iklime uygun ve dört mevsim kullanıma uygun niteliklerde üretilen Sepetfy antifriz sayesinde araçların herhangi bir aksamı soğuktan zarar görmez.
  • Benzinli ve dizel araçlarda kullanılabilen ürün aynı zamanda soğutma sistemlerinde de kullanıma uygundur.
  • Güneş enerji sistemlerinin soğuktan korunması amacı ile de kullanılabilir.
  • Araç motorlarını her türlü tozdan, kirden etkilenmesine engel olur.
  • Yaz döneminde sıcaklıkların yükselmesine bağlı olarak aracın radyatöründeki suyun kaynamasına ve buharlaşmasına engel olur.

Her mevsim aracın güvenli şekilde çalışabilmesi için doğa dostu Sepetfy antifriz çeşitlerinden birinin kullanılması sağlıklı olur.

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz Fiyatları

Antifrizler araçların ve soğutma sistemlerinin ısı değişimlerinde yüksek sıcaklıklardan ve yüksek soğuk havalardan korumak amaçlı üretilmiştir. Ürünlerin fiyatlarını içerikleri, özellikleri ve ambalaj ölçüleri değiştirir. Ürünlerin organik maddelerden üretilmiş olması çevre için sağlıklıdır ve fiyatları buna göre değişir. Sepetfy antifriz çeşitleri mavi, kırmızı ve yeşil olarak üretilir. İçeriğinde çevreye zarar verecek herhangi kimyasal bir madde bulunmaz ve tamamen doğa dostudur. Ürün -40 derece ısı değerinde tek başına kullanıma uygundur. Farklı ısı değerlerinde de radyatöre su ilave edilerek kullanılabilir. Dört mevsim kullanıma uygun nitelikte üretilen ürünler yaz döneminde de aracın radyatöründeki suyun kaynamasına engel olur. 

Sepetfy 3 Lt. -40°C Yeşil Antifiriz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araçların güvenli ve sağlıklı şekilde çalışabilmesi için antifriz çeşitleri üretilmiştir. Ürün seçimi yapılırken içeriğine dikkat edilmesi gerekir. Antifrizler organik, inorganik olarak farklı yapılarda üretilir. Sepetfy antifriz çeşitleri zararlı kimyasalları içerisinde barındırmaz ve doğa dostudur. Ürünler kullanılırken hangi sıcaklık değerlerinde kullanılacağına karar verilmeli ve o ölçüde araca antifriz konulmalıdır. Antifrizler sadece soğuk havalarda değil sıcak havalarda da kullanıldığında aracı yüksek ısılara karşı korur. Bu sebeple dört mevsim ve her iklimde kullanıma uygun ürünlerin seçilmesi doğru olur. Güneş enerji sistemlerinin ve soğutma sistemlerinin de 0’ın altındaki ısı düşmelerinden etkilenmemesi için Sepetfy antifriz çeşitlerinin kullanılması doğrudur. Doğru ürünler kullanılarak araçların ve diğer soğutma sistemlerinin aksamlarının zarar görmesi engellenmiş olur ve aynı zamanda kir, toz gibi etkilerden de korunur. Araç motorlarının kireçlenmesinin, paslanmasının da önüne geçilmiş olunur.

Antifiriz

Su

°C

 3 Litre  -  -40°C
 3 Litre  1,5 Litre  -30°C
 3 Litre  3 Litre  -20°C

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPFANT002

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı...

Sepetfy 3 Lt. -40°C Kırmızı Antifiriz

Fiyat ₺59,90
Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi...

Sepetfy 3 Lt. -40°C Mavi Antifiriz

Fiyat ₺59,90