200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Bağlantı Ürünleri

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺2,00 - ₺13,00

İhtiyaç duyduğunuz bağlantı ürünlerine Spetfy üzerinden ulaşabilir ve Sepetfy ile bağlantı ürünlerinin fiyatlarına göz atabilirsiniz.

5 adet ürün var.

Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Karabina 6mm.

Karabina 6mm.

Fiyat ₺2,90
Karabina 8mm

Karabina 8mm

Fiyat ₺3,90
Karabina 10mm.

Karabina 10mm.

Fiyat ₺4,90
Karabina 12mm.

Karabina 12mm.

Fiyat ₺12,90
Karabina 4mm.

Karabina 4mm.

Fiyat ₺2,40

Bağlantı Ürünleri

Günlük yaşamda kullanılan mobilyalar ve aksesuarlar için gerekli olan farklı aparatlar bulunur. Bu aparatlar her boyuttaki eşyayı birbirine monte etmek için kullanılır. Ufak olan bu aparatlar aslında büyük işlevlere sahip olur. Kullanılan tüm eşyalarda hemen hemen bu aparatlara ihtiyaç duyulur. Farklı markalar tarafından üretilen aparatlara bağlantı ürünleri adı verilir. Meslek gruplarında da oldukça ihtiyaç duyulan bu ürünler evde, iş yerinde ve açık alanda kullanılan birçok malzemede kullanılır. Malzemeler farklılık gösterdiği sürece aparatlarında özellikleri ve şekilleri değişir. Aynı zamanda aparatların boyutları da kullanılan malzemeye göre üretilerek kullanıcılara avantaj sağlanır. Üretilen aparatlar plastik, ahşap veya alüminyum malzemelerden elde edilerek farklı seçenekler sunulur. Bu sayede kullanıcıların istek ve ihtiyaçları tam olarak karşılanabilir. Hazırlanan mobilyaların ağırlıklarını dengede tutmaya yarayan bu aparatlar sayesinde dilediğiniz alanda sabitleme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca sağlanan avantajlar arasında taşıma işlemleri de oldukça kolaylaştırılır. Eşya taşımada veya değiştirme sırasında aparatlar sökülerek mobilyaları ayırabilir, sonrasında tekrardan eski düzene hızlı bir şekilde getirebilirsiniz.

Bağlantı Ürünleri Seçenekleri

Bağlantı ürünleri arasında yer alan aparatlar farklı alanlara hizmet eder. Seçenekler arasında bulunan L bağlantı aparatı genel olarak plastik ve sağlam alüminyumdan ve demirden üretilir. Kullanılan aparatların sağlam ve dayanıklı olması mobilyalar için oldukça önemli bir nokta olur. Aksi halde sabitlenmesi gereken mobilyalar kısa süre içinde yerinden oynar ve zarar görür. Köşe noktalar için kullanılan L aparatlar aynı zamanda düz zeminlerde de işlev sağlar. L bağlantı aparatı sabitlemek için kullanılan bir malzeme olduğu için oynama ve sallanma yapmasını istemediğiniz eşyalar için kullanabilirsiniz. Duvara monte etmek istediğiniz eşyalar için L bağlantı aparatını kullanarak masraftan kaçınabilir, yaşadığınız alan için pratik çözümler sağlayabilirsiniz. Raf yapımı içinde kullanıcılara yardımcı olan bu aparatlar sayesinde profesyonel işler yapabilirsiniz. Ev dekorasyonlarında vazgeçilmez bir bağlantı aparatı olarak kullanıcılara avantaj sağlar. Duvarınıza raf şeklinde kitaplık yapmak, hobi alanı oluşturmak veya çalışma maması yapmak isterseniz bu aparatlardan edinebilirsiniz. Üzerinde delik bulunan bu ürünler vidalama yardımcı ile kullanılır. Yapmak istediğiniz mobilyanın ihtiyacına göre L bağlantı aparatının boyutunu seçebilirsiniz. Aparatın bir kısmı duvara diğer kısmı ise mobilyaya gelecek şekilde sabitledikten sonra üzerinde bulunan delik sayısı kadar vida kullanmanız gerekir. Delik sayısı haricinde vidalama yaptığınız takdirde ürün hasar görebilir. Kullanabileceğiniz bir seçenek ise T bağlantı aparatı ismi ile karşınıza çıkar. Açılı bir yapı ile üretilen bu aparat birçok mobilyada rahatlıkla kullanabilir. Vidalama yöntemi ile işlev sağlayan aparatlar farklı renklerde üretildiği için mobilyalarla uyum sağlar. Ürünün kenarlarından bulunan 4 farklı delik yardımı ile sabitleme işleminizi vida ile tamamlayabilirsiniz. Karşılıklı olacak şekilde vidalama yapılan T bağlantı aparatları tornavida veya şarjlı matkap yardımı ile sağlam bir duruma getirebilirsiniz. Bu aparatlar mutfak ve banyo dolaplarında, çekmecelerde, gardıroplarda, masa yapımında ve raflarda rahatlıkla kullanılır. Eşyalarınızı sağlamlaştırmak ve uzun süre güvenle kullanmanıza yardımcı olan bu aparatlar ile yaşadığınız ortamı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Üretilen farklı aparatlar iç mekanlarda kullanıldığı gibi aynı zamanda dış mekanlar içinde rahatlıkla kullanılabilir. Bahçe mobilyaları içinde tercih edilen T ve L aparatları aynı zamanda mobilya aparatı olarak da isimlendirilir.

Bağlantı Ürünleri Fiyatları

Günlük hayatta kullanılan tüm eşyalar için oldukça işe yarayan aparatlar birçok marka tarafından üretilir. Üretilen aparatların fiyat seçenekleri farklı şekillerde karşınıza çıkar. Bu durumun sebebi hem marka farkı hem de kalite farkından oluşur. Hazırlanan mobilya bağlantı ürünlerinin yapısı da birbirinden farklı olduğu için ortaya birden fazla seçenek çıkar. Bu yüzden kullanım alanınıza uygun aparatı seçerken belirli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Fiyat araştırması yaparken bu noktalara dikkat etmek hem bütçeniz hem de kullanım alanınız için önem taşır. Fiyat ve performans değerlendirmesi yaparken öncelikli olarak ürünün yapısına ve hangi malzemeden elde edildiğine dikkat etmeniz gerekir. Plastik aparatlar ile demir aparatların maliyetleri ve üretim aşamaları aynı olmadığı için aralarında belirli bir fiyat farklı oluşur. Aynı zamanda mobilya parçalarının boyutları da fiyatlandırma konusunda etki yaratır. Ürünün boyutu kullanılan malzemeyi değiştirdiği için kullanıcıya sağlanan hizmette de değişim olur. Belirtilen tüm faktörleri dikkate aldığınız sürece kendinize ve bütçenize uyum sağlayan aparatı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bağlantı Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Neredeyse tüm mobilyalar için kullanılan aparatlar hayatınızı kolaylaştırarak sizlere avantaj sağlar. Hobi amaçlı veya meslek ihtiyacı olarak mobilya aparatlarından edinmek isterseniz farklı seçeneklerin karşınıza çıkacağını bilmeniz gerekir. Size uygun ürünü seçmeden önce aparatı hangi malzeme kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Çünkü bu aparatlar mobilyaları sabitlemeye yarar ve her mobilyanın bağlantı noktası değişiklik gösterir. L bağlantı aparatını köşeli alanlarda veya mobilyaları duvara monte ederken kullanabilirsiniz. Fakat T bağlantı aparatını mobilyaları birbirine monte ederken ve birleştirirken de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sahip olmak istediğiniz aparatın rengi de önemli noktalar arasında yer alır. Eğer aparat dışarıdan görülebilecek bir konumda duracaksa ürünün rengini belirleyerek mobilya ile uyum sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız mobilyanın ağırlığı ve taşıdığı yük de dikkat edilmesi gereken faktörler arasında yer alır. Ağır bir mobilya monte etmek istiyorsanız aparatın demir olmasına özen göstererek önlem alabilirsiniz. Son olarak aparatın boyutunu önceden incelemeniz gerekir. Aksi halde aparat mobilya için fazla büyük veya fazla küçük gelebilir. Bu durumda da amacınızı istediğiniz gibi gerçekleştirmekte zorluk yaşayabilirsiniz.