200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Bahçe Sulama

Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺5,00 - ₺950,00

Bahçeniz için en iyi bahçe sulama ürünlerine Sepetfy farkı ile ulaşabilir ve bahçe sulama ürünleri arasından birini satın alabilirsiniz!

24 adet ürün var.

Toplam 24 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Açı Ayarlı Kazıklı Fiskiye...

Açı Ayarlı Kazıklı Fiskiye (Çim Sulama)

Fiyat ₺14,90
Dairesel Döner Fiskiye 4'lü...

Dairesel Döner Fiskiye 4'lü (Çim Sulama)

Fiyat ₺7,90
Dairesel Döner Fiskiye 3'lü...

Dairesel Döner Fiskiye 3'lü (Çim Sulama)

Fiyat ₺6,90
Dairesel Döner Fiskiye 2'li...

Dairesel Döner Fiskiye 2'li (Çim Sulama)

Fiyat ₺5,90
1/2 İpli Örgülü Bahçe...

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 10 Metre

Fiyat ₺48,90
1/2 İpli Örgülü Bahçe...

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 50 Metre

Fiyat ₺234,90
1/2 İpli Örgülü Bahçe...

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 100 Metre

Fiyat ₺449,90
1/2 PVC Silikonlu Bahçe...

1/2 PVC Silikonlu Bahçe Hortumu 10 Metre

Fiyat ₺54,90
1/2 PVC Silikonlu Bahçe...

1/2 PVC Silikonlu Bahçe Hortumu 25 Metre

Fiyat ₺136,90
1/2 PVC Silikonlu Bahçe...

1/2 PVC Silikonlu Bahçe Hortumu 50 Metre

Fiyat ₺259,90
1/2 PVC Silikonlu Bahçe...

1/2 PVC Silikonlu Bahçe Hortumu 100 Metre

Fiyat ₺509,90
5/8 PVC Silikonlu Bahçe...

5/8 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100mt.

Fiyat ₺764,90
3/4 PVC Silikonlu Bahçe...

3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100mt.

Fiyat ₺949,90

1/2 Apex İpli Silikonlu Bahçe Hortum Kırılmaz 25 Metre

Fiyat ₺186,90

1/2 Apex İpli Silikonlu Bahçe Hortum Kırılmaz 50 Metre

Fiyat ₺359,90

1/2 Apex İpli Silikonlu Bahçe Hortum Kırılmaz 100 Metre

Fiyat ₺714,90
1/2" Premium Bahçe Sulama...

1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti

Fiyat ₺119,90
1/2 İpli Örgülü Bahçe...

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 25 Metre

Fiyat ₺122,90

Bahçe Sulama Ürünleri

Bahçeler, içlerinde bulundurdukları yeşillikler ile evlere ayrı bir hava katan yerlerdir. İçinde bulunan bitki türleri ile farklı görünüm sağlar. Bahçelerin ve bahçelerde bulunan bitki türlerinin bakımının yapılması gerekir. Bahçelerin bakımı çevre düzenlenmesi ve bahçelerden yer alan bitki türlerinin yetiştirilmesi hususları şeklinde olduğu görülür. Bitki türlerinin bakımı açısından yapılması gereken ilk husus ise bu bitkilerin sulama işleminin yapılmasıdır. Genel olarak bahçe sulama olarak da bilinen bu durum bahçede bulunan bitkilerin yetiştirilmesi için gereken suyun verilmesi durumu olduğu görülür. Bahçe sulama işlemi yapılarak bahçede yer alan bitkilerin su ihtiyaçları karşılanarak kuruma gibi susuzluk nedeniyle ortaya çıkacak durumların önüne geçilir. Bahçe sulama işlemi belirli düzene göre ve belirli miktarlarda yapılması gerekir. Üreticiler farklı ürünler üreterek bahçe sulama işleminin daha kolay yapılmasına imkan veren ürünler üreterek piyasa sundukları görülür. Markalar bu ürünleri farklı kategoride ve farklı modeller olarak üreterek kullanıcıların beklentileri karşılamaya çalışır. Kullanım yeri ve şekline göre birbirinden farklı bahçe sulama ürünleri bahçe sahiplerine ve bahçe çalışanlarına yönelik ürünler olarak piyasada yer alır.

Bahçe Sulama Ürünleri Seçenekleri

Bahçeler bitki örtüsü ile bulundukları yerleri güzelleştiren ve kullananlara güzel bir ortam sunan yerlerdir. Bahçelerin güzel bir ortam sunması için bakımı önem arz eden bir durum olarak karşınıza çıkar. Bahçe sulama işlemi ise bakım işinin en önemli işlemi olduğu görülür. Bahçede yer alan bitki türlerinin yeterli ve düzenli şekilde ihtiyaç duydukları suyun verilmesi gerekir. Bu şekilde bahçede yer alan bitkiler canlılıklarını koruyarak kullananlara güzel bir ortam sunar. Bahçe sulama işlemi için birbirinden farklı ürünler bu iş için üreticiler tarafından üretildiği görülür. Bu ürünler belirli kategoriler altında bahçe sulamak isteyenlere sunulur. Bahçe sulama hortumu bu iş için kullanılan önemli araçlardan biri olarak karşınıza çıkar. Bu ürünün farklı uzunluk ve işlevleri olan birbirinden farklı türleri olduğu görülür. Bahçe hortumları tek başlarına sulama işleminde kullanılabileceği gibi farklı aparatlar ile de kullanılan bir üründür. Bahçe sulama işleminde birden fazla hortuma ihtiyaç olduğu zaman bunların birbirine bağlayan hortum bağlama aparatı kullanılır. Bahçe sulama hortumu fazla uzun ise kullanımı kolaylaştırmak için hortum makaraları kullanılarak sulama işleminin daha kolay yapılması sağlanır. Bahçe sulama hortumlarında kullanılan diğer bir ürün ise hortum tabancaları olduğu görülür. Hortum tabancaları sulama konusunda sundukları işlevsellik nedeni ile tercih edilen ve kullanılan ürünlerdir. Tek ürün olarak tercih edilmesinin yanında set şeklinde olanları da bulunur. Hortum tabancaları bahçe sulama işleminde bahçe hortumu ile birlikte sulama işlemi kolay ve daha verimli bir şekilde yapılmasına sağlar. Sulama hortumu dışında bahçeleri sulamak için fıskiye ürünlerinden de yararlanıldığı görülür. Bahçe sulama fıskiye ürünleri ise genelde geniş anlarda ve sulama işlemini otomatik şekilde yapılan yerlerde kullanılır. Bahçe sulama fıskiyeleri bahçe sulama sistemi sayesinde belirlenen şekilde ve süre ile bahçenin sulanmasını sağlayan ürünlerdir. Farklı özelliklere sahip fıskiyelerde bahçelerinde bu sistemi kullananların istek ve beklentileri karşılayan ürünler olarak piyasada yer alır. Bahçelerde yer alan bitki örtüsü ve büyüklüğüne göre bahçe sulama işleminde kullanılacak ürünler tercih edilmesi daha fazla fayda sağlamasına neden olur. Bahçe sulama bitkiler açısından önemli bir durum olması nedeniyle en uygun ürün ve sistemler tercih edilerek yapılması gereken bir husustur.

Bahçe Sulama Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bahçe sulaması yapılırken bahçenin özellikleri dikkate alınarak ona göre sulama ürünleri tercih edilmesi gerekir. Bahçenin büyüklüğü burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar biridir. Bahçe küçük ise bahçe sulama hortumları sulama işlemi için uygun ürünler olarak kullanılabilir. Bahçe sulama hortumlarının yanında kullanılacak uygun aparatlar sayesinde sulama işlemi verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bahçeler belli bir büyüklüğü sahip olması durumunda hortum ile sulama işlemi zor olabileceğinden sulama sistemi kurularak sulama yapılması daha uygun olur. Bahçe sulama sistemleri farklı büyüklükte ve özellikteki bahçelere farklı çözümler sunarak sulama işleminin verimli şekilde yapılmasını sağlar. Sulama sistemlerinde bahçelerin yapısına, büyüklüğüne ve bitki örtüsüne göre farklı sistemler kullanılarak etkin bir sulama gerçekleştirilmesini sağlanabilir. Fıskiye modelleri bahçe sulama sistemlerinde önemli bir işlev gören ürünler olarak bu sistemde yer alan ürünlerdir. Bahçe sulama sistemlerinde fıskiye dışında farklı ürünler de kullanılarak daha verimli sulama yapılır.

Bahçe Sulama Ürünleri Fiyatları

Bahçe sulama işlemi bahçelerde yer alan bitkilerin yaşaması ve daha güzel durması açısından yapılması gerekir. Bu işlemi yapmak için bahçe sulama ürünleri gerekir. Farklı kategorilerde farklı ürünler üreten markalar kullanıcılara bu işi kolay yapabilmelerini sağlayan modeller sunar. Bu ürünlerin başında bahçe sulama hortumları gelir. Bahçe hortumları kalitesine ve uzunluğuna göre fiyatları değişen ürünlerdir. Tercih ederken bu hususlar göz önüne bulundurulması uygun olur. Hortumlar tek başına kullanılabileceği gibi daha verimli kullanılabilmesini sağlayan bahçe sulama aparatı gibi ürünler de üreticiler tarafından geliştirilerek kullanıcılara sunulur. Farklı model ve özelliklere sahip olan bahçe sulama aparatları farkı fiyatlar ile piyasada yer alan ürünlerdir. Bahçe sulama sistemleri ise bahçenin yapısı ve büyüklüğüne göre geliştirilen bir sistem olarak karşımıza çıkar. Bahçe sulama sisteminde kullanılan ürünlerin kalitesi ve geliştirilen sistemin özelliklerine göre farklı fiyatlarda belirlendiği görülür.