200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100mt.
3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100mt.
₺949,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100mt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Silikon hortumlar, dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Dört mevsim kullanılabilen bu ürünleri bahçe sulama, araç yıkama ve suyu tahliye etmek için kullanabilirsiniz. 100 metrelik boya sahip hortumlar, yeterli uzunluğu ile suyun uzak mesafelere taşınmasını kolaylaşır. Sıcak ve soğuktan etkilenmeyen PVC hortumlar, darbelere karşı maksimum dayanıklılık gösterir. 

Stokta yok
₺949,90
Vergi dahil

3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100 mt.

Suyu kaynağından kolay bir şekilde taşımayı sağlayan hortumlar, plastik malzemelerden üretilir. Darbelere karşı maksimum koruma sağlayan bu ürünler, bağ ve bahçe gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Hafif yapısıyla her yaştan kullanıcının pratik şekilde kullanabileceği silikon hortumları farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Silikon hortumlar esneyen yumuşak dokusuyla dikkat çeker. Kullanım sonrasında kolayca toplayarak bu ürünler, kompakt tasarımı ile alan tasarrufu sağlar. Çeşitli renklerde üretilen hortumlar, PVC malzemelerden üretilir. Isıya ve neme dayanıklı bu ürünler, uzun süreli kullanım için uygundur. Açık alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan bu ürünler farklı mevsim şartlarına karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Kırılmaz dış malzemesiyle dikkat çeken ürünler, ideal boyutlu tasarımıyla pratik bir kullanım sunar.

3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100 mt. Çeşitleri 

Bahçe, bağ ve tarım arazilerinde sulama yapmak için kullanılan hortumlar, çeşitli malzemelerden üretilir. Dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanım imkanı sunan ‌3/4 PVC silikonlu bahçe hortum 100 mt. çeşitlerini farklı her alanda kullanabilirsiniz. İdeal boyutlarıyla uzak mesafelere kadar suyu taşıyan bu ürünler çevresel faktörlere karşı maksimum dayanıklılık gösterir.  

 • Suyu verimli bir şekilde farklı mesafelere taşımak için bu ürünleri kullanabilirsiniz.  

 • PVC dış yüzeyli hortumlar kırışmaz ve dolaşmaz. Bu sayede hızlı bir şekilde kullanım sonrasında toplayabilirsiniz.  

 • Ürünlerin plastik yapıda olması uzun süreli kullanım ömrü sağlar. Güneşten ışınlarından etkilenmeyen bu ürünleri açık alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

 • 100 metre uzunluğa sahip hortumlar, 3 /4 genişliği ile suyun hızlı şekilde taşımayı sağlar.  

 • Standart genişliğe sahip ürünleri farklı cihazlarla birlikte kullanabilirsiniz. Dalgıç motoru, fıskiye gibi ürünlerle uyumlu genişliği pratik bir kullanım sunar.  

 • Her türlü sulama işlemleri için bu ürünler kullanılabilir.  

 • PVC silikonun kullanıldığı hortumlar esneyen yapısıyla ezilme ve darbelere karşı dayanıklıdır. 

 • Dış yüzeyinde boyuna çizgileri olan ürünlerin esnekliği tekstil malzemeleri ile güçlendirilir.  

 • Bu ürünlerde düşük basınçlı su taşıması yapılabilir.  

 • Ürünler -5 derece ile +60 derece sıcaklıkta kullanıma uygundur.  

 • Hortumlar, doğa ile uyumlu canlı renk seçenekleri sunar. Mavi, sarı, yeşil ve kırmızı gibi farklı renk çeşitlerinde üretilir.  

 • Takviyesiz olan ürünlerin iç yüzeyleri düzdür.  

3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100 mt. Fiyatları 

Tarım arazisi, bahçe ve farklı alanları sulamak için hortumlar kullanılır. Dayanıklı plastik malzemelerden üretilen bu ürünler, dört mevsim kullanıma uygundur. Silikon ve plastik ürünlerden hortumlar esnek yapısıyla pratik bir kullanım sunar. 100 metrelik uzunluğa sahip bu ürünleri dış mekan ve araç yıkama için kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım fırsatı sunan ürünler uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eder. Bütçe dostu seçenekler sunan ürünler, kaliteli malzemeleri ile kullanıcılarını memnun eder. Hortum fiyatları marka ve model özelliklerine göre değişiklik gösterir. Esnek ve hafif tasarımlara sahip ürünler, 3/ 4 genişliği ile farklı araçlar ile uyumluluk gösterir. Farklı renk seçenekleri sunan hortumlar arasından kullanıcılar ihtiyaçlarına göre seçim yapabilir.  

3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100 mt. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Suyu taşımak için kullanılan en pratik araç hortum çeşitleridir. Farklı boy ve kalınlığa sahip bu ürünleri her alanda suyu taşımak için kullanabilirsiniz. Bahçe sulama, tahliye ve araç yıkamak için kullanılan hortumlar, farklı malzemelerden üretilir. Uzun süreli kullanım imkanı sağlayan PVC silikondan üretilen çeşitler, dört mevsim kullanılabilir. Kullanılan alan büyüklüğüne göre farklı boy uzunluğa sahip hortumları tercih edebilirsiniz. Silikon plastik hortumlar esnek yapısıyla darbelere karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Güneşe ve soğuğa karşı dayanıklı bu ürünleri dalgıç motor ve fıskiye gibi su aktarma araçları ile kullanabilirsiniz.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-HORSIL006