200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti
1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti
₺119,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hortum seti ve aparatlar araba yıkamak, bahçe sulamak, ürün yıkamak ve temizlemek amaçları ile kullanılabilen çok amaçlı ürünlerdir. Hortumlar, su tabancaları ve bağlantıları olarak gelen bu sette yıkama işlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve dilerseniz geniş bir bahçe alanını değişen hortum uzunluğu seçenekleri arasından seçerek kısa bir süre içinde sulayabilirsiniz.

Uzunluk
Stokta yok
₺119,90
Vergi dahil

1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti

Araba ve bahçe sulama hortumu satın almak, arabanızı ve bahçenizi kendiniz yıkamanız için güzel bir seçenek olabilir. Araba temizliği ise kullanılan sıklığa göre değişir ve her yıkamada temiz bir araba görünümü hedeflenir. Bunun için de alınan hortum setleri ve başlıkları oldukça önemlidir. Premium bahçe sulama aparatları yeşil ve turuncu renklerinde üretilir. Farklı başlıklardan oluşan bu sette farklı basınç sistemleri uygulanır. Suyun ileri gitme mesafesi ve çıkma miktarı da araba ve bahçe sularken önemlidir. Bahçe sularken uzun ve kaliteli bir hortum işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Set halinde sunulan bu ürün araba yıkarken de size büyük kolaylık sağlar. İki farklı başlığı ve su püskürtme sistemi sayesinde çok yönlü bir kullanım sağlanır. 

1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti Modelleri

Bu içerikte bulunan bir hortum ve iki farklı başlık seti oluşturur. Aynı zamanda sayım tetikli tabancası ve musluk ve hortum bağlantıları da paketin içinde beraber olarak gönderilir. Hortumun uzun ömürlü olması ve teknik özellikleri bu hortumun kullanıcılar tarafından tercih edilme sebebidir. 1/2" Premium bahçe sulama araba yıkama hortum seti özellikleri ve avantajları ise çok yönlü bir kullanım sağlar.

  • Hortum uzunluğu kullanıcılar tarafından seçilebilir. Bu uzunluklar ise sırası ile 15 metre, 20 metre ve 25 metre olarak belirlenir.

  • Tabancası ise 1 modda çalışır ve hızı standart olarak sunulur.

  • Hortumu PVC tip silikondan üretilir ve bu da oldukça sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım sunar.

  • Bağlantı ekipmanları sayesinde farklı musluklar ile uyum sağlayan başlıkları kullanabilirsiniz.

  • Bağlantılar üzerinden suyun direncini artırıp azaltabilme imkanına sahipsiniz. Bu da yıkamak istediğiniz alana, kirlilik durumuna ve ihtiyaca göre belirlenebilir.

1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti Fiyatları

Hortum seti fiyatlarını değiştiren bazı temel faktörler yer alır. Bu setin içinde yer alan ürün sayısı, bağlantı başlığı ve hortum uzunluğu fiyatlar üzerinde oynamalar olmasına neden olur. Uzun bir hortum seçerseniz fiyat da bu ölçüde artar. Aparatlar bu set içinde 2 adettir. Su tabancasının çalışma mod seviyeleri de fiyatlar üzerinde etkili bir rol oynar. Hortumun yapılma malzemesinin kalitesi de bir o kadar önemlidir ve kaliteli malzemelerin kullanılması uzun ömürlülük sunar ve fiyatları da etkiler.  Hortum bağlantıları ise farklı musluklarda kullanmak amacı ile standart şekilde üretilir. Ürünler arasında özellik ve detay gibi bilgilere ulaşarak kullanmak istediğiniz alana uyumluluğunu seçebilirsiniz.
1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bahçe sulama aparatları araba yıkamada ve bahçede çeşitli ürünleri yıkamak için kullanılabilir. Dikkat etmeniz gereken özellikler arasında ise hortum uzunluğu ve tabancanın basınç seviyesi yer alır. Renk ve tasarım olarak da incelemeniz gerekirse yeşil ve turuncu renk seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun yanında tasarımsal olarak hortumların çok yer kaplamaması tercih edilir ve gerekli yeriniz olmayabilir. Bu nedenle esnek hortumlar seçilmelidir. Kolay katlanabilir şekilde olması nedeni ile bahçeyi suladıktan sonra sararak kaldırabilirsiniz. Satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de hortumun yapılma malzemesinin kalitesidir. Bu malzeme hem esnek hem de kırılmalara karşı dayanıklı olmalıdır. Firma kaliteli PVC yapısı ile uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sunar. Satın alırken teknik ve tasarım özelliklerine dikkat ederek kullanmak istediğiniz hortumu ve aparat setini seçebilirsiniz.

chat Yorumlar (10)
Değerlendirme
Sepetfy
HORTUMSET01-15

Belirli Referanslar

ean13
8682125311333

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sayım Hortum Sarma Toplama...

Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası

Fiyat ₺169,90
1/2 İpli Örgülü Bahçe...

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 50 Metre

Fiyat ₺234,90
1/2 PVC Silikonlu Bahçe...

1/2 PVC Silikonlu Bahçe Hortumu 50 Metre

Fiyat ₺259,90