200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 25 Metre
1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 25 Metre
₺122,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 25 Metre

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bahçe hortumları diğer bakım malzemeleri arasında pratik işlevi ile öne çıkar. Spiral, örgülü ve plastik olan bahçe hortumlarının her biri ayrı direnç ve dayanıklılık seviyesine sahiptir. Polyester iplik ile PVC materyallerinden üretilen örgülü bahçe hortumları amatör ve profesyonel uygulamalar için uygunluk sağlar. Teknik özelliklerine göre hortum maliyetleri çeşitlilik sunar.

Stokta yok
₺122,90
Vergi dahil

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 25 Metre

Genel anlamda PVC içerikler ile üretilen birçok hortum çeşidi bulunur. Bahçe ve yeşil alan sulamalarında tercih edilen çoğu hortum dayanıklılık açısından plastik ve türevlerinden üretilir. 1/2 örgülü hortumların yapısında ise ön ve arka PVC kaplamalarının arasında iplik malzemesi yer alır. Bahçe gibi geniş alanlar için uzunlukları arttırılan bahçe hortumları uygulama sırasında hareket özgürlüğü sağlar. Basınç, sıcaklık ve harekete karşı direnç kapasitesi yüksek hortumlar uzun vadeli kullanımlara uygundur. Şeffaf, kırmızı, mavi ve yeşil gibi farklı renk seçenekleri örgülü bahçe hortumları arasındadır. Belirli çalışma sıcaklık aralığına sahip hortumlar +50 gibi yüksek sıcaklıklara dayanıklı halde tasarlanır.

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 25 Metre Modelleri

Ev ve profesyonel ortamların dış mekanlarındaki bahçeler için bazı bakım uygulamaları düzenli olarak gerçekleştirilir. Sulama ve bitkilerin tertip düzeni gibi uygulamalarda ihtiyaç duyulan bahçe hortumu gibi malzemeler vardır. Bahçe hortumları kişisel tercih ve ihtiyaçlara göre çeşitli kalınlık ve uzunlukta kullanıma hazır halde sunulur. 

  • 1/2 ipli örgülü bahçe hortumu 25 metre modelleri genellikle PVC ve polyester iplikten üretilir. 

  • Yaklaşık 8 katlı yapısı ile çeşitli gaz, sıvı ve yağ gibi içeriklerin kesintisiz bir şekilde aktarılmasını sağlar. 

  • Bahçe sulama gibi kişisel işlerden profesyonel çalışmalara kadar geniş uygulama alanlarında faaliyete açıktır. 

  • Plastik ve spiral hortumlara göre alternatif olan örgülü hortumlar çoğunlukla bahçe işlerinde yaygın olarak kullanılır. 

  • Çok katlı yapısı sayesinde sıvı ve gaz içeriklerin aktarılmasının yanı sıra montaj gibi sorunlardaki açıkları gidermek amacıyla da tercih edilir. 

  • 1/2 ipli örgülü bahçe hortumları ortalama 25 metreye varan uzunlukları ile bahçe alanına göre yeterli bir kullanım kabiliyeti yaratır. 

Kullanımı son derece pratik olan bahçe hortumlarının ağırlığı modeline göre değişiklik gösterir. Spiral hortumlar gibi bazı modeller çok katmanlı yapı ile güçlendirildiğinde plastik hortumlara oranla ağırlığında artış görülür. Renk olarak kırmızı, sarı, mavi ve şeffaf gibi değişen seçenekler uzunluklarıyla beraber kişilere sunulur. Kullanıma göre işlevsel bir örgülü bahçe hortumu belirlemek önemlidir.

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 25 Metre Fiyatları

Bahçe malzemeleri üretim materyaline ve işlevine göre çeşitliliğe sahiptir. Bunlar içinde yer alan ve günlük kullanımda sıklıkla tercih edilen ise bahçe hortumlarıdır. 1/2 örgülü bahçe hortumu 25 metre fiyatları rengine, içeriğine, ağırlığına ve uzunluğuna göre değişiklik arz eder. Örgülü hortumlar genelde daha katmanlı hortumlara kıyasla hafif bir kullanım sağlar. Ağırlık ve uzunluk gibi temel nitelikler artış gösterdikçe bahçe hortumlarının maliyetleri de artış gösterir. Dayanıklı PVC katmanlarının sayısı ve dayanıklılığı da hortum fiyatlarını etkileyen unsurlar arasındadır. Bazı renk seçenekleri fiyat değiştiren niteliklerden kabul edilir. Bahçe hortumları özelliklerine göre kullanıcılara çeşitli fiyat oranları sergiler.

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 25 Metre Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yeşil alan bakımlarında öne çıkan malzemeler ve uygulama şekilleridir. İhtiyaç duyulan malzemeler ile birlikte uygulamalar istenilen şekilde gerçekleştirilebilir. Bahçe hortumları plastik ve örgülü olarak iki ayrı şekilde kullanıma hazırdır. İdeal bahçe hortumu seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Hortum tipi, uzunluğu, ağırlığı ve üretim materyali gibi nitelikler seçim kriterlerini oluşturur. Hortum tipi kullanım alışkanlıkları ve beklenen çalışma performansına göre belirlenir. Örgülü hortumlar ısıya ve bükülmeye karşı dayanıklıdır. Uzunluk ve ağırlığı 1/2 ipli örgülü bahçe hortumu modellerine göre değişir. Çoğu örgülü hortum güçlü PVC katmanlardan yararlanılarak hazırlanır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-HORORG001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

1/2'' Lüx Hortum...

1/2'' Lüx Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺3,40
1/2 İpli Örgülü Bahçe...

1/2 İpli Örgülü Bahçe Hortumu 50 Metre

Fiyat ₺234,90
1/2 PVC Silikonlu Bahçe...

1/2 PVC Silikonlu Bahçe Hortumu 25 Metre

Fiyat ₺136,90