200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Dairesel Döner Fiskiye 4'lü (Çim Sulama)
Dairesel Döner Fiskiye 4'lü (Çim Sulama)
₺7,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Dairesel Döner Fiskiye 4'lü (Çim Sulama)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Dairesel döner fıskiye çeşitleri, yonca ve çim gibi otsu bitkileri sulamak için kullanılır. Sert plastik malzemelerden üretilen fıskiyeler, darbelere karşı dayanıklıdır. 4’lü su çıkışı sağlayan ürünün 360 derece döner başlığı etkili bir sulama alanı yaratır. Nemlendirme ve sisleme teknikleri içinde bu fıskiyeler kullanılabilir.

Stokta yok
₺7,90
Vergi dahil

Dairesel Döner Fıskiye 4'lü (Çim Sulama)

Açık alanlarda suyu dağıtmak için kullanılan fıskiyeler, bitki sulamalarında sıklıkla kullanılır. Mekanik çalışma sistemine sahip fıskiyeler, farklı genişlikteki hortumlar ile uyumludur. Açık arazi ve bahçe sulaması bu araçlar ile kolayca yapılır. Suyu püskürterek çevresini eşit olarak sulayan fıskiyeler, modellerine göre farklı tasarımlarda üretilir. Dairesel döner fıskiye 4'lü (çim sulama) çeşitlerinde 4 farklı su çıkışı vardır. Su hareketi ile daire şeklinde dönen bu ürün, plastik malzemelerden üretilir. Darbelere karşı dayanıklı olan ürünler, sık kullanılan sulama yöntemlerinden biridir. Dönen tasarımı sayesinde geniş alanları sulamak için kullanılan bu ürünler, suyu uzak mesafelere kadar püskürtebilir. Uygun fiyatlı bu ürünler, geniş alanlar için ekonomik bir sulama sistemi kurmaya yardımcı olur.  

Dairesel Döner Fıskiye 4'lü (Çim Sulama) Çeşitleri   

Döner fıskiyeler, geniş alanların sulamada kullanılan etkili yöntemler arasında yer alır. Kendi çevresinde dönen ve suyu uzak mesafelere püskürten bu ürünler, bahçe ve tarım arazilerinde kullanılır. Tasarımlarına göre farklı özelliklerde üretilen fıskiyeler, su ile hareketlenir. 4’lü çim sulama fıskiyeleri, otsu bitkileri sulamak için tercih edilen bir yöntemdir. Arazi ve bahçe büyüklüğüne göre birden fazla fıskiye kullanılır.  

  • Dairesel döner modeller, 4’lü su çıkış gözüyle maksimum performans sağlar. 360 derece dönebilen bu ürün, tarlaları etki bir şekilde sular.  

  • Su ile hareketlenen başlıklar hızla dönerek, suyu eşit olarak çevresine taşır.  

  • Sert plastik malzemelerden üretilen 4’lü çeşitler, darbelere karşı dayanıklıdır. 

  • Bahçe ve arazilerde yetişen çim, yonca ve maydanoz gibi otsu bitkilerin sulanmasına uygundur.  

  • Fıskiyeler; 1/2, 5/8 ve 3/4 boyutlu hortumlar ile uyum çalışır. Ürünleri kullanmak için farklı ebatlardaki hortumları tercih edebilirsiniz.  

  • Toprak üstüne yerleştirilen ürünler, sivri plastik kazığı ile sabitlenir. Toprağa iyi tutuş sağlayan bu ürünler, kayma ve devrilme yapmaz.  

  • Sulanacak bitki türüne göre farklı sürelerde fıskiyelerle sulama yapabilirsiniz. Suyun basınç seviyesine göre dönüş hızı değişiklik gösterir.  

  • Mekanik model olan dairesel döner ürün çeşitleri, kaliteli yapısı ile uzun süreli kullanım fırsatı sunar.  

  • Döner fıskiyeler, nemlendirme ve sislendirme sulama teknikleri için kullanılabilir.  

Dairesel Döner Fıskiye 4'lü (Çim Sulama) Fiyatları   

Fıskiyeler, açık arazilerde suyun eşit olarak dağıtılmasını sağlar. Toprak üstüne yerleştirilen bu ürünler, farklı ebatlardaki hortumlar ile uyumlu çalışır. Su basıncına göre farklı hızlarda püskürtme yapan modeller ile nemlendirme ve sislendirme işlemleri de yapılabilir. Fıskiyelerin fiyatları üretimde kullanılan malzemeye ve kullanım özelliklerine göre farklılık gösterir. Manuel kullanımlı ürünler ekonomik ürünler arasında yer alır. Döner başlıklı ürün çeşitleri ile geniş alanlardaki otsu bitkiler kolayca sulanır. Size sulama kolaylığı sunan modellerin fiyatları yüksek olabilir. Kullanıcılar, bahçe genişliğine göre birden fazla fıskiyeyi zemin üzerine yerleştirebilir. Pirinç, metal ve sert plastik üretilen ürünler, farklı bütçelere hitap eder. Kullanıcılar bütçesine ve alan büyüklüğüne göre farklı sayılarda döner fıskiye tercih edebilir.  

Dairesel Döner Fıskiye 4'lü (Çim Sulama) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Bahçe ve arazileri sulamayı kolaylaştıran fıskiyeler, toprak üstü ve altını sulamak için kullanılır. Çim ve yonca gibi otsu bitkileri sulamak için toprak üstü döner fıskiyeler tercih edilir. Bu ürünleri satın alırken bazı kriterlere dikkat edilmelidir. Uzun süreli kullanım için fıskiyelerin darbelere karşı dayanıklı olması gerekir. Ayrıca, paslanan malzemelerden üretilen modeller konforlu bir kullanım ortamı sunmaz. Bahçe ve tarla genişliğine göre farklı sayıda fıskiye kullanılır. Belirli aralıkta dizilen fıskiyeler, gövdesinde yer alan kazılar ile toprağa sabitlenir. Birden fazla hortum ebadını destekleyen fıskiyeler pratik bir kullanım için tercih edilebilir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sayım
SPT-FISKIYE002

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Dairesel Döner Fiskiye 3'lü...

Dairesel Döner Fiskiye 3'lü (Çim Sulama)

Fiyat ₺6,90
Dairesel Döner Fiskiye 2'li...

Dairesel Döner Fiskiye 2'li (Çim Sulama)

Fiyat ₺5,90
1/2 PVC Silikonlu Bahçe...

1/2 PVC Silikonlu Bahçe Hortumu 25 Metre

Fiyat ₺136,90