200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Bardak

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺0,00 - ₺50,00

Mutfakta ihtiyacınız olan bardak seçeneklerini Sepetfy.com'da bulabilir ve ihtiyaç duyduğunuz bardak çeşitlerini hemen satın alabilirsiniz!

10 adet ürün var.

Toplam 10 üründen 1-10 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Lav Ajda Çay Tabağı...

Lav Ajda Çay Tabağı Yuvarlak 6 Adet

Fiyat ₺27,90
Lav Derin Çay Bardağı 6 Adet

Lav Derin Çay Bardağı 6 Adet

Fiyat ₺30,90
Lav Derin Çay Tabağı 6 Adet

Lav Derin Çay Tabağı 6 Adet

Fiyat ₺28,90
Lav Eda Çay Bardağı 6 Adet

Lav Eda Çay Bardağı 6 Adet

Fiyat ₺30,90
Lav Esta Çay Bardağı 6 Adet

Lav Esta Çay Bardağı 6 Adet

Fiyat ₺30,90
Lav Eva Çay Bardağı 6 Adet

Lav Eva Çay Bardağı 6 Adet

Fiyat ₺29,90
Lav Gelincik Kırmızı Çay...

Lav Gelincik Kırmızı Çay Seti 6 Kişilik

Fiyat ₺0,00
Lav İlkbahar Çiçekli Çay...

Lav İlkbahar Çiçekli Çay Seti 6 Kişilik

Fiyat ₺49,90
Lav Lal Çay Bardağı 6 Adet

Lav Lal Çay Bardağı 6 Adet

Fiyat ₺26,90
Lav Zen Çay Tabağı 6 Adet

Lav Zen Çay Tabağı 6 Adet

Fiyat ₺25,90

Bardak

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan ürün seçeneklerinden biri de bardaklardır. Bardaklar çeşitli içecekleri tüketmek için tasarlanan farklı modellere sahip yardımcı ürünlerden biridir. Mutfak gereçleri arasında önemli bir yere sahip olan bardaklar zaman geçtikçe eskiyebilir ve bu sebeple de yeni bir takım satın almak gerekebilir. Mutfakta tercih ettiğiniz bardaklar set halinde bulunduğu gibi tek tek de bulunabilir. Dilediğiniz bardak modelini tekli olarak da temin edebilirsiniz. Piyasada yüzlerce çeşit ve modelde farklı markalara ait bardak seçenekleri bulunur. Bardak modelleri arasından birini seçerken çok fazla seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Bu ürün seçenekleri arasından seçim yapmadan önce hangi amaç için bardak seçmek istediğinize karar vermeniz gerekir. Bardaklar genellikle su bardakları, çay bardakları ve kahve bardakları olarak gruplandırılır. Bu bardak grupları arasından hangisine ihtiyacınız olduğunu belirleyerek seçim yapmaya başlayabilirsiniz. Her ürün grubu için birbirinden farklı tasarıma sahip bardak seçenekleri bulunur. Siz de mutfağınız için kendi zevkinize uygun olan bardak modelleri arasından seçim yaparak hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Bardak Seçenekleri ve Özellikleri

Mutfaklar için genellikle bardak takımı tercih edilir, bu sayede çok daha şık bir görünüm elde edilebilir. Büyük bir sofra kurulduğunda bardakların aynı modelde olması görüntü açısından kullanıcılar için önemli olabilir. Bardak seçimi yaparken tercih edeceğiniz bardak boyutu da son derece önemlidir. Özellikle su bardaklarının pek çok farklı ebatta seçenekleri bulunur. 200 ml bardak çeşitleri standart bir su bardağı boyutu olarak karşımıza çıkar. Standart boyutlardaki su bardakları her evde bulunması gereken önemli bardak seçeneklerinden biridir. 250 ml bardak seçeneği ise standart su bardağı seçeneklerinden biraz daha büyük bardak tercih etmek isteyen kullanıcılar için uygun bir seçenek olabilir. 500 ml bardak seçeneği ise çok daha büyük su bardağı seçenekleri arasında yer alır. 500 ml su bardağı seçenekleri de tercih edebileceğiniz büyük boy seçenekler arasında yer alır. Su bardağı seçenekleri dışında tercih edebileceğiniz diğer bardak seçeneklerinden bir diğeri ise porselen bardak seçenekleridir. Porselen bardaklar, porselen kupa olarak da adlandırılan bardak seçenekleridir. Porselen bardak modelleri ile çay ve kahve içmek çok keyifli bir hal alabilir. Kendi tercihlerinize ve alışkanlıklarınıza göre porselen bardak seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bardak çay içmek için ayrı seçimler yapılabilir. Çay bardaklarının da farklı boyutları bulunur ve bu boyutlar arasından kendi alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekebilir. Çay bardağı seçenekleri bardak seti olarak tercih edebileceğiniz bardak seçenekleri arasında yer alır. Siz de ihtiyacınız olan çay bardağını çay bardağı seçenekleri arasından seçebilirsiniz. Bardak seçeneklerinden bir diğeri de bardak çay termosu modelleridir. Bardak çay termosu sıcak içeceklerinizi uzun süre sıcak tutmak için tercih edebileceğiniz bardak modelleri arasında yer alır. Bu sayede bardak çay termosu ile özellikle kış aylarında içeceklerinizin sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Plastik bardak seçenekleri de özellikle pikniklerde tercih edebileceğiniz bardak seçenekleri arasında yer alır. Bardak hediye olarak da tercih edebileceğiniz birbirinden farklı amaçlar için kullanılabilen, şık görünümlü seçenekler de bulunur. Özellikle bardak kupalar hediye olarak pek çok kişi tarafından tercih edilir. Siz de bardak seçeneklerine göz atarak ihtiyacınız olan modeli bulabilirsiniz.

 

Bardak Fiyatları

Bardak fiyatları pek çok unsura göre değişiklik gösterebilir. Piyasada pek çok farklı markaya ait birbirinden farklı amaçlar içi üretilmiş çeşitli bardak seçeneği bulunur. Bu bardak seçenekleri arasında fiyat farkı gözlemleyebilirsiniz. Bardak çeşitleri arasında fiyat farkı meydana getiren bazı unsurlar bulunur. Bu unsurları ve bütçenizi göz önünde bulundurarak bardak çeşitleri arasından ihtiyacınız olan bir tanesini seçebilirsiniz. Bardak fiyatları arasında değişikliğe sebep olan unsurlardan en önemlisi bardak çeşitleridir. Bardak çeşitleri arasında fiyat farkının görülmesi oldukça normaldir. Her bardak seçeneği farklı amaçlara hizmet edebilir ve bu da fiyat farklılığına sebep olabilir. Bardak seçenekleri arasında fiyat farkına sebep olan bir diğer unsur ise ürünlerin çoklu olarak satılması olabilir. Bardak takımı fiyatları diğer seçeneklere göre daha yüksek olabilir. Aynı zamanda takım içerisinde yer alan bardak sayısı arttıkça da fiyatlarda artış gözlenebilir. Bu gibi özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz ancak ihtiyacınıza uygun, kullanabileceğiniz bardakları satın almak sizin için çok daha avantajlı olabilir.

 

Bardak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bardak modelleri arasından seçim yaparken seçtiğiniz bardaktan çok daha memnun kalmak için dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunur. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak siz de ihtiyacınız olan bardak modelini temin edebilirsiniz. Bardak çeşitleri arasından birini seçerken dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerden biri de seçtiğiniz ürünün ihtiyacınıza uygunluk göstermesidir. Evinizde ihtiyacınız olan sayıda çay bardağı yoksa çay bardağı satın almanız çok daha mantıklı olabilir. Eğer farklı bir boyutta su bardağına ihtiyacınız evinizde seçenek olması açısından daha farklı bardak boyutlarını tercih edebilirsiniz. Bardak seçimi yaparken kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken özelliklerden biri de bardak ölçüleridir. Tercih etmek istediğiniz ürünün özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek bardak ölçüleri ve ebatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak bardak ölçülerini göz önünde bulundurmanız çok daha memnun kalacağınız bir bardak tercih etmenizi sağlar. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak bardak modelleri arasından kendi zevkinize uygun bir tanesini kolaylıkla seçebilirsiniz.