200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sürmene Bıçak Deri Yüzme ve Kemik Sıyırma Bıçağı
Sürmene Bıçak Deri Yüzme ve Kemik Sıyırma Bıçağı
₺52,82 ₺44,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sürmene Bıçak Deri Yüzme ve Kemik Sıyırma Bıçağı

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sürmene Bıçak deri yüzme ve kemik sıyırma bıçakları paslanmaz çelik yapısıyla sağlıklı ve pratik bir kullanım alanı sunar. İnce uçlu tasarımı ile kolay kullanım sunan bu ürünler amatör ve profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilir. Keskinliğini uzun süre koruyan ürünler ergonomik sap tasarımı ile kolay tutuş sağlar.

Stokta yok
  • -15%
₺52,82
₺44,90 15% kazanın
Vergi dahil

Sürmene Bıçak Deri Yüzme ve Kemik Sıyırma Bıçağı

İşletme ve ev mutfaklarından mezbahaneye kadar birçok alanda bıçaklara ihtiyaç duyulur. Aşçılar ve kasaplara özel üretilen birçok bıçak çeşidi vardır. Et kesiminde kullanılan bu ürünler yüksek keskinliğe sahiptir. Keskin yapısı sayesinde et deforme kesilir. Deri yüzme bıçakları ise et parçası üzerinden deriyi ayırmak için kullanılır. Bu ürünler küt yapısı ve kalın sap tasarımı ile pratik ve kolay kullanım sunar. Et parçalama ve deri yüzmek için keskinliği yüksek olan ürün çeşitleri kullanılır. Kaliteli malzemeler ile maksimum keskinlik sağlayan Sürmene ürünleri, kemik sıyırma ve deri yüzme işlemlerinde pratik bir kullanım sağlar. Ergonomik tutuş sağlayan modeller, keskin yapısıyla etlere zarar vermeden kolayca parçalanmasını sağlar.  

Sürmene Bıçak Deri Yüzme ve Kemik Sıyırma Bıçağı Çeşitleri 

Hayvan kesimi sırasında kasaplar farklı bıçaklar kullanır. Et ve derinin parçalanması için yüksek keskinliğe sahip ürünler tercih edilir. İdeal boyları ve ergonomik tutuşları ile Sürmene Bıçak deri yüzme ve kemik sıyırma bıçağı güvenli ve pratik kullanım sağlar. Sinir ve yağların ayrılması için maksimum keskin ürünlere ihtiyaç duyulur. Ev tipi kullanılan günlük ürünler ile bu işlemlerin yapımı zordur. Ayrıca, yeterli keskinlikte olmayan ürünler kullanıcıların daha fazla efor sarf etmesine neden olabilir. Etleri kemikten sıyırmak için keskin ve ince uçlu modeller tercih edilir. Bu ürünler sıyırma işlemine uygun olacak şekilde tasarlanır. Kemik arasında esnek hareket sağlamak için ürün çeşitlerinin ince uçlu olması önemlidir.  

  • Kemik sıyırma bıçaklarının diğer modellerden farkı daha ince ve oval bir uç şekline sahip olmasıdır. Sıyırma işlemi için kullanılan ürünün uç kısmı sivridir. Bu sayede kemiklerin en ince kısımlarına bile rahatlıkla ulaşılır. 

  • Ürünlerin sap kısmı kullanımı etkileyen önemli bir faktörlerdendir. Bıçağın sap kısmı rahat değilse ürün kullanıcıların elinden kayabilir. Ürün saplarının kaymaması için sıkı tutmak kullanıcıları yorabilir. Sürmene kemik sıyırma ve deri yüzme bıçakları ergonomik tasarımlı sapları ile sağlam bir tutuş sunar.  

  • Ürün uçlarının keskin olması her zaman kullanımı etkileyen faktörlerdendir. Kemik sıyırma ve deri yüzme bıçakları özel uçları sayesinde uzun süre keskinliğini korur.  

  • Kaliteli ve modern tasarımıyla kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayan bu ürünler, ev mutfaklarında da kullanılır.  

  • Amatör ve profesyonel kullanıcılara hitap eden bu ürün sağlığa uygun kaliteli malzemelerden üretilir.  

 

Sürmene Bıçak Deri Yüzme ve Kemik Sıyırma Bıçağı Fiyatları

Sürmene Bıçak kemik sıyırma ve deri yüzme bıçaklarının fiyatları üretimde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Ürünlerin paslanmaz çelikten üretilmiş olması fiyatlandırmadaki en önemli kriterdir. Uzun süre keskinliğini koruyan bu model, amatör ve profesyonel kullanıcılara hitap eder. Genellikle kasaplar tarafından kullanılan deri yüzme ve kemik sıyırma ürünleri, Kurban Bayramı döneminde evlerde de sıklıkla kullanılır. İdeal boyutları ile et ve deriye zarar vermeden parçalayan bu araçlar, keskinliği ile dikkat çeker. Malzeme çeşidine ve kullanım özelliklerine göre fiyatlandırılan ürünler, özel tasarımı ile kullanıcılarına pratiklik kazandırır. Ürünün sap kısmı da fiyatlandırma da önem taşır. Uzun ömürlü kullanım fırsatı sunan Sürmene bıçak çeşitleri, her bütçeye uyum sağlar.  

Sürmene Bıçak Deri Yüzme ve Kemik Sıyırma Bıçağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kemik sıyırma ve deri yüzme bıçakları satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ürünlerin keskinliğidir. Keskin olmayan modeller kolay kullanım imkanı sunmaz. Sürmene Bıçak, uzun süre keskinliğini koruyan yapısıyla konforlu bir kullanım sunar.Kullanıcı güvenliğini ön planda tutan markanın ürünleri, ergonomik tasarımıyla ele tam oturur. Sağlam ve kaymaz yüzeye sahip saplar kolayca kavranır. Kemik sıyırma bıçaklarının keskinliği kadar inceliğine de dikkat edilmelidir. Kemikler arasında esnek hareket etmek için ince ve keskin uç çeşitler kullanılır. Ürünlerin sağlığa uygun paslanmaz malzemelerden yapılmış olması dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer alır.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-BICAK004