200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sürmene Kurban Kasap Bıçak Set Eko (Yüzme,Sıyırma,Kesme Bıçağı)
Sürmene Kurban Kasap Bıçak Set Eko (Yüzme,Sıyırma,Kesme Bıçağı)
₺76,35 ₺64,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sürmene Kurban Kasap Bıçak Set Eko (Yüzme,Sıyırma,Kesme Bıçağı)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sürmene bıçak modelleri yapılacak işle uygun çeşitli ölçülerde kaliteli malzemelerden üretilir. Kasap, et bıçaklarında dövme çelik kullanılmış olup paslanmaz yapıdadır. Ürünler el yapımı olup uzun yıllar kullanılmaya uygundur. Kasap bıçaklarında kesme bıçağı, sıyırma bıçağı ve yüzme bıçağının uç bölümleri farklı boylardadır ve yapıları birbirinden farklıdır. Kaymaz sap kısımları ise kullanıcının zevkine göre ahşap veya plastik olabilir.

Stokta yok
  • -15%
₺76,35
₺64,90 15% kazanın
Vergi dahil

Sürmene Kurban Kasap Bıçak Set Eko (Yüzme,Sıyırma,Kesme Bıçağı)

Bıçaklar her türlü kesim işlerinde kullanılan araçlardan biridir. Çeşitli işlemler için farklı özelliklerde ürünler kullanılır. Merve, sebze bıçakları, ekmek bıçakları ve et bıçakları birbirinden farklı niteliklerde ürünlerdir. Yapımlarında kullanılan malzemeler farklı olup, uçların ve sapların özelliği, boyları farklı yapıdadır. Piyasada farklı özelliklerde birçok markaya ait bıçak türü bulmak mümkündür. Sürmene markası ürettiği kaliteli ürünler ile tercih edilen markalar arasında yer alır. Sürmene kurban kasap bıçak set eko (yüzme, sıyırma, kesme bıçağı) içerisinde üç farklı boyda ürün bulunur ve kullanım alanları ve kesim özellikleri birbirinden farklıdır. Sürmene marka bıçaklarda kırmızı, siyah gibi renkli saplar kullanılmıştır. Marka mutfak bıçakları, şef bıçakları, et bıçakları, avcı bıçakları gibi çok çeşitte ürün modeline sahiptir. Bunun yanı sıra satır ve zırh gibi yine et kesme ürünleri bulunur. Sürmene markası bıçaklar el işçiliği ile yapılmıştır ve özel ürünler içerisindedir. Sapları farklı ağaç türleri kullanılarak üretilmiş olup farklı boy alternatifleri vardır. 

Sürmene Kurban Kasap Bıçak Set Eko (Yüzme,Sıyırma,Kesme Bıçağı) Çeşitleri

Sürmene bıçak markasında özellikleri ve modelleri birbirinden farklı bıçak türleri mevcuttur. Et kesme işlemi güç kullanarak ve keskin bıçak aracılığı ile yapılabileceği için kasapların da özel olarak tercih ettiği bıçak türleri arasında kurban, kasap bıçakları bulunur. Sürmene bıçak markasında kemik sıyırma bıçak çeşitleri 13 cm ağız boyuna sahiptir. Kafa bıçaklarının kesme kısmı 21 cm ve 18 cm’dir. Deri yüzme bıçaklarının kesme kısımları ise 12 cm’dir. Sırt kalınlığı 3 mm olan bıçak çeşitlerinde kabza kısmında gül ağacı, venge ağacı gibi malzemeler kullanılmıştır. Plexi sapların kullanıldığı ürünlerde ise tercihe göre renk alternatifi mevcuttur. Sürmene kasap bıçak eko sette ise 15,5, 13 ve 11 cm boylarında kaymaz saplı yüzme, sıyırma ve kesme bıçağı bulunur.

  • Yapılacak işleme uygun bıçağın kullanılması kullanıcıyı yormaz ve kesilecek malzemeye zarar vermez.

  • Kurban kesimi işlemi sırasında ve kesimden sonra etlerin kesilmesinde kullanılan bıçakların yapıları uygun seçildiğinde zamanda tasarruf edilebilir.

  • Et bıçakları ile daha ince dilimler elde edilebilirken, sıyırma bıçakları ile etler kemikten rahatlıkla ayrılabilir.

  • Sürmene marka bıçaklar paslanmaz dövme demirden üretildiği için uzun yıllar kullanılabilir.

Sürmene Kurban Kasap Bıçak Set Eko (Yüzme,Sıyırma,Kesme Bıçağı) Fiyatları

Bıçaklar mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Et bıçakları ise kurban bayramı döneminde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Yapılacak işleme göre farklı uç yapılarına ve tutma yerlerine sahip birçok ürün bulunur. Sürmene bıçak markasında bıçakların fiyatları ürünün özellikleri ile doğru orantılıdır. Et bıçakları kesme, yüzme ve sıyırma işlemini yapabilen farklı özelliklerdeki ürünlerdir. Bıçakları tek tek temin edebilme imkanı olduğu gibi set halinde alabilme imkanı da vardır. Set halinde alınan ürünlerin içerisinde hem ihtiyaca yönelik tüm ürünler bulunur aynı zamanda da fiyat olarak tasarrufludur. Sürmene bıçak markasında bıçakların saplarına ve ölçülerine göre fiyatlar değişken aralıklarla kullanıcılara sunulur. 

Sürmene Kurban Kasap Bıçak Set Eko (Yüzme,Sıyırma,Kesme Bıçağı) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bıçaklar günlük yaşantı içerisinde mutfaklarda en sık kullanılan araçlardan biridir. Evlerde sıklıkla kullanılan bıçakların arasında meyve - sebze bıçakları, et bıçakları ve ekmek bıçakları vardır. Bıçak çeşitleri yapılacak işleme uygun niteliklerde üretilir. Seçilecek bıçağın yapılacak işle uyumlu ağız yapısının, elde tam kavranabilen sap yerlerinin olması gerekir. Aynı zamanda üretildiği malzemelerinde kaliteli olması gereklidir. Sürmene bıçak çeşitleri paslanmaz dövme çelikten üretilmiştir ve uzun yıllar kullanıma uygundur. Yine sap kısımlarında farklı malzemeler kullanılmış olup yapılacak işleme uygun boyları mevcuttur. Et kesim işlemlerinde uygun et bıçaklarının kullanılması zamandan tasarruf ettirir ve kullanıcıyı yormaz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-BICAK006