200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Boya Örtüsü

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺7,00 - ₺13,00

Aradığınız boya örtüsü çeşidini Sepetfy'da bulabilirsiniz! Sepetfy üzerinden boya örtüsü alışverişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz!

3 adet ürün var.

Toplam 3 üründen 1-3 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Boya Örtüsü (Hışır Örtü) 50 m2

Boya Örtüsü (Hışır Örtü) 50 m2

Fiyat ₺12,90
Boya Örtüsü (Hışır Örtü) 32 m2

Boya Örtüsü (Hışır Örtü) 32 m2

Fiyat ₺9,90
Boya Örtüsü (Hışır Örtü) 20 m2

Boya Örtüsü (Hışır Örtü) 20 m2

Fiyat ₺7,90

Boya Örtüsü

Evinizde boya veya tadilat yaptığınız zamanlarda boya örtüleri zemin ve eşyalar için daha güvenli bir koruma sunabilir. Boya işlemi sırasında etrafa veya eşyalarınızın üzerine damlalar sıçrayabilir. Kimi boya lekeleri kolaylıkla çıksa da kimi lekeler eşyalarınız veya zemin üzerinde kalıcı hasar meydana getirebilir. Bu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek için siz de boya örtüsü kullanmayı tercih edebilirsiniz. Eski gazete kağıdı kullanmak bu gibi durumlarda genellikle önerilmez. Bunun sebebi gazete kağıdının kendi başına bir kirlilik unsuru oluşturma ihtimalidir. Üzerine gelen boya damlaları veya maruz kaldığı nem sebebiyle gazete kağıtları bulundukları yüzeyde kalıcı hasar bırakabilir. Üzerinde bulunan desen ve yazılar altındaki eşyaya akabilir. Bu sebeple bu tür olaylara karşı özel tasarlanan boya örtüleri çok daha güvenli bir kullanım deneyimi sunar. Eşyalarınızı iç rahatlığı ile muhafaza edebilirsiniz. Diğer taraftan yazlık veya kır evi gibi mekanlar uzun süreler kullanılmadan durur. Bu süre zarfında eşyalarınız tozlanabilir, zeminde kir birikebilir. Boya örtüsü kullanarak uzun süreler kullanmayacağınız mekanları tozlanma ve kire karşı koruyabilirsiniz. Böylelikle geri döndüğünüzde eşyalarınızı çok daha iyi bir konumda bulabilirsiniz. Görece uzun tatillere çıkarken de evdeki eşyalarınızı boya örtüsü kullanarak muhafaza edebilirsiniz. Özellikle titiz ev hanımları için ideal olan bu ürün tozlanmayı minimum seviyeye indirir. Üstelik boya örtülerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Paketi açarak dilediğiniz nokta veya alana rahatlıkla sermek mümkündür.

Boya Örtüsü Seçenekleri

Boya örtüsü sunduğu seçenekler itibariyle birbirinden farklı olabilir. Örtüleri birbirinden ayıran en temel özellik sunduğu kullanım alanıdır. 20 m2’den başlayarak farklı büyüklüklerdeki alanları kaplamanızı sağlar. Eşyaları bir araya toplayarak üzerine örtmek için bu büyüklük genellikle yeterlidir. Diğer taraftan görece fazla eşyanız bulunuyorsa daha büyük örtüleri tercih edebilirsiniz. 32 m2 civarında yer alan örtüleri de dilerseniz eşyalarınız için dilerseniz de zemini kaplamak için kullanabilirsiniz. Nispeten sunduğu geniş alan sayesinde bu ürünler daha pratik bir kullanıma sahip olabilir. Bunların yanı sıra 50 m2 bandında yer alan boya örtüleri de bulunur. Geniş odaları ve daha çok eşyayı muhafaza etmenizi sağlayan bu örtüler de ihtiyaçlarınız için kullanışlı olabilir. Çoğu boya örtüsünün hışır örtü olarak geçtiğini görebilirsiniz. Hışır boya örtüsü genellikle plastikten yapılır. Çoğu zaman şeffaf ve ince olan bu örtüler oldukça hafiftir. Böylelikle örtünüzü kolaylıkla açıp dilediğiniz şekilde yayabilirsiniz. Boya yer örtüsü şeklinde ayrı üretilen ürünler de bulunur. Bunun yanı sıra boya örtülerini çoğu zaman yeri kaplamak için de kullanabilirsiniz. Bu şekilde boya damlalarının sıçrama ihtimalinden korunabilirsiniz. Damlalar direkt örtü üzerine düşerek alta geçmez ve zeminle temas etmez. Tadilat esnasında da çevreye birtakım parçacıklar saçılabilir. Eşyalarınızın veya zeminin istenmeyen bölgelerine kaçan kalıntıları temizlemek güç olabilir. Ayrıca bu kalıntılar da lekelenmelere sebep olabilir. Siz de boya örtülerini kullanarak evinizi koruyabilirsiniz.

Boya Örtüsü Fiyatları

Boya örtüsü fiyatları ürünün sunduğu özellikler itibariyle değişiklik gösterebilir. Fiyat üzerinde etkili olan en önemli özellikle örtü boyutlarıdır. Daha büyük örtüleri daha geniş alanları muhafaza etmenize olanak sağlar. Bu sebeple diğerlerine kıyasla fiyat farklarına sahip olabilir. Aynı zamanda kullanılan plastik malzemenin kalitesi ve örtünün kalınlığı da ürünün fiyatı üzerinde etkili olabilir. Kaliteli malzemeden üretilen örtüler daha uzun süre kullanmanıza olanak sağlayabilir. Ayrıca koruma bakımından daha güvenliklidir. Örtünün kalınlığı da tercihinize ve yapacağınız tadilat işlemine göre değişiklik gösterebilir. Tadilat esnasında daha büyük parçalar veya damlalar etrafa saçılıyorsa kalın örtüleri tercih etmek gerekebilir. Böylelikle olası leke ve hasarlara karşı daha güvenli bir koruma sağlayabilirsiniz. Kimi boya örtülerinin su gibi dış etkenlere karşı da özellikle dayanıklı olduğu seçenekler bulabilirsiniz. Bu gibi üst düzey koruma sağlayan ürünler fiyat anlamında gösterebilir. Nihayetinde kalınlık, dayanıklılık, üretim malzemesinin kalitesi gibi çeşitli sebepler ürünün fiyatı üzerinde belirleyici rol oynayabilir. Siz de farklı fiyat ve kalite bandında yer alan birçok boya örtüsü arasından seçim yapabilirsiniz.

Boya Örtüsü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boya örtüsü alırken her kullanıcı birbirinden farklı özelliklere dikkat edebilir. Bunun için öncelikle ihtiyaç duyduğunuz özellikleri ve kullanacağınız alanı iyi belirlemek gerekir. Boya örtü naylonu olarak da bilinen bu ürün farklı boyutlara sahiptir. Kullanacağınız alan oldukça küçükse 20 m2 kategorisinde yer alan ürünler genellikle ihtiyaçlarınız için yeterlidir. Aynı şekilde az sayıda eşyanızın bulunuyorsa küçük örtüler sizin için uygun olabilir. Bu gibi durumlarda daha büyük örtüler ihtiyaç fazlası olabilir veya gereğinden fazla yer kaplayabilir. Diğer taraftan aldığınız örtüyü daha bir nebze daha geniş alanlarda kullanmak istiyorsanız 32m2 bandında yer alan örtülere göz atabilirsiniz. Yer ve eşyaları muhafaza bakımından daha büyük bir alanı kapatan bu örtüler sayesinde alana uygun bir koruma gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de bu ölçüdeki odanızın zeminini kaplayabilirsiniz. Evler için kullanılan boya örtüleri arasında genellikle en büyük ürünler 50m2 bandında yer alan örtülerdir. Oldukça geniş odaların zeminini kaplamanıza olanak sağlar. Aynı şekilde bu örtülerle fazla sayıda eşyanızın tüm noktalarını kapatacak şekilde üst düzey bir koruma sağlayabilirsiniz. Evinizi istenmeyen durumlara karşı korumak boya örtüleriyle çok daha rahat ve güvenli olabilir. Farklı kalitelerde üretilen ve boyutlara sahip olan boya örtüleri arasından siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz.