200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Denizli Dövme Çim Kesme Çit Budama Makası
Denizli Dövme Çim Kesme Çit Budama Makası
₺49,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Denizli Dövme Çim Kesme Çit Budama Makası

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Peyzaj düzenlemesinde sık kullanılan araçlardan biri budama ve kesme makasıdır. İki bıçaklı bir tasarıma sahip budama ve kesme makasları ile çalı ve ağaç dalları kolayca kesilir. Ayrıca, bitki çitleri budamak içinde kullanılan makaslar, paslanmaz çelik malzemesiyle uzun ömürlü kullanım deneyimi sunar. Keskin bıçaklarıyla hassas işlemlerde maksimum performans gösteren budama makasları, ergonomik tasarımıyla kullanıcılarını yormaz.  

Stokta yok
₺49,90
Vergi dahil

Denizli Dövme Çim Kesme Çit Budama Makası

Bahçe düzenlemesi yapılırken genellikle görsel amaçlı çimler kullanılır. Bu çimler kısa sürede uzamaktadır. Denizli dövme çim kesme çit budama makası çimleri kolayca kesmeye yardımcı olur. Uç kısmı dövme çelikten üretildiği için kolaylıkla kesim yapan makas pratik bir kullanım sunar. Bahçedeki ağaçların budanmasında ve dekoratif olarak şekil verilmesinde kullanılan çit budama makasları komple çelik malzemeden üretilmiştir. Genellikle bahçe düzenlemesi yapılırken çit budama işlemi yapılır. Günümüzde, budama işlemi gelişigüzel bir şekilde değil ağaçlara şekil verilerek yapılır. Ağaçlardan hayvan motifleri veya başka herhangi bir şekil vererek budama yapılabilir. Bazı bahçe düzenlemelerinde bu ağaçlar ve kalın çimler duvar olarak kullanılabilir. Bu bitkiler, çabuk uzadıkları için düzenli olarak kesilmesi gerekir. 

 

Denizli Dövme Çim Kesme Çit Budama Makası Çeşitleri 

Yeşil alan düzenlemelerinde dekorasyonda şık bir görüntü elde etmek için çim ve çitler belirli aralıklarla budanır. Bahçe dekorasyonu düzenlemelerinde en çok kullanılan ürünler arasında budama ve kesme makasları yer alır. Bu makaslar ile ağaçlardan uzayan dalları budayarak kısaltmanın yanında dalları keserek ağaçlara farklı şekillerde verilebilir. Bahçe ve açık alan düzenlemelerinin çoğunluğu şekilli ağaç ve çitlerden oluşur. Bitki budama şekilleri çoğunlukla düz veya kavisli çizgilerle yapılır. Budama ve kesme makasları kompakt tasarımıyla pratik ve konforlu bir kullanım deneyimi sunar. 

  • Bahçede yetişen bitkilere şekil vermek ve budamak için kullanılan çit budama makasları kaymaz sap özelliği ile kolaylık kullanım imkanı sunar.

  • Sap uzunluğu yaklaşık 23 cm olan bu makas ergonomik bir tutuş sağlar. Özel sap tasarımı ve ideal uzunluğu ile kullanım esnasında ellerin acımasını engeller. 

  • Çit makasları ile çalı ve şimşiri kolayca budayabilir ve şekil vermek gibi hassas işler içinde makaslar kullanılabilir.

  • Çit kesme makasının uç kısmı dövme çelikten yapıldığı için paslanma gibi sorunlar yapmaz keskin uçları sayesinde kolayca budama işlemi yapılabilir. 

  • Dövme çelikten üretilen çit kesme budama makası pls sap özelliği ile kolay kullanım imkanı sunar.

  • Uzun süre keskinliğini yitirmeyen makaslar, ideal ağırlığı ile uzun süreli kullanım fırsatı sağlar.

 

Denizli Dövme Çim Kesme Çit Budama Makası Fiyatları

Çim kesme budama makasları fiyatları bıçağın ve sapları üretildiği malzemeye göre değişmektedir. Paslanmaz çelikten üretilen budama ve kesme makaslarının fiyatları, standart modellere kıyasla farklılık gösterir. Ayrıca, üretimde kullanılan işçilik ürün fiyatlandırılmasında etkili rol oynar. Çim kesme ve budama makasının paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olması, ürüne maksimum dayanıklılık kazandırır. Uzun süre keskinliğini ve sağlamlığını koruyan makaslar ile farklı kalınlıktaki dal ve çalılar kolayca kesilebilir. İdeal boyut ile her alanda kullanılan budama makası, malzeme türü ve markasına göre farklı fiyatlar sunar. Kullanım ihtiyacına ve bütçeye göre tercih yapılabilir. 

 

Denizli Dövme Çim Kesme Çit Budama Makası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

 

Çit kesme ve budama işlemi her ne kadar basit bir işlem olarak gözükse de detaylı ve uğraş isteyen bir iştir. Budama makasının kalitesi bu işlemde önemli bir detaydır. Uç kısmı keskin olmayan budama makasları ile çalışmak zor olabilir. Aynı zamanda keskin olmayan budama makasları dalları kırabilir ve istenilen şekilde kesim işlemi yapmayı engelleyebilir. Bunun için çim kesme budama makası alınırken makas uçlarına ve malzeme özelliklerine dikkat edilmelidir. Makasın hangi kalınlıktaki dalları kesebileceği önemli bir detaydır. Komple çelikten üretilen çit kesme budama makasları keskin uçları farklı kalınlıktaki çalı ve ağaç dallarını kesebilir. Aynı zamanda bıçağın uç kısmının biraz keskin olması hassasiyet gerektiren şekil verme işlerinin kolayca yapılması sağlar. 

 

  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-CIMMAK001