200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Meyve Toplama Makası Ekonomik (Üzüm,Çilek,Narenciye)
Meyve Toplama Makası Ekonomik (Üzüm,Çilek,Narenciye)
₺10,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Meyve Toplama Makası Ekonomik (Üzüm,Çilek,Narenciye)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Meyve toplama aletleri, ergonomik tasarımları ile pratik bir kullanım sağlar. Narenciye, çilek ve üzüm gibi narin ürünlerin hasadı sırasında kullanılan toplama makasları, keskin çelik uçlara sahiptir. Sap ve filizlerin kesimi için kullanılan makaslar, kaliteli malzeme özellikleriyle uzun süreli kullanım fırsatı sağlar. Ergonomik tasarımlı bu ürünler pratik bir kullanım deneyimi sunar.

Stokta yok
₺10,90
Vergi dahil

Meyve Toplama Makası Ekonomik (Üzüm,Çilek,Narenciye)

Bahçe ve tarlada yetiştirilen meyvelerin toplanması için çeşitli araçlar kullanılır. Uzun uğraşlar ve emekler sonucu yetiştirilen bu ürünlerin zarar görmeden doğru tekniklerle toplanması gerekir. Yanlış yapılan toplama işlemi sonucu ağaç dallarında kırılma meydana gelebilir. Ağaçların ve meyvelerin zarar görmeden toplanması için çeşitli el aletleri kullanılır. Keskin uçlara sahip makaslar meyve saplarını keser. Ergonomik tasarımları ile toplama aletleri pratik bir şekilde kullanılır. Üzüm, çilek, portakal ve limon gibi çeşitli ürünlerin hasat işleminde kullanılan aletler, paslanmaz çelik malzemelerden üretilir. Hobi ve profesyonel kullanıma uygun bu ürünler ideal boyutlarıyla farklı ihtiyaçları karşılar.  

Meyve Toplama Makası Ekonomik (Üzüm,Çilek,Narenciye) Çeşitleri  

Meyve toplama ve budama işlemi yaparken de keskin uçlara sahip aletler kullanılır. Ağaçların ince dalları ve filizleri bu makaslar ile kesilir. Hasat yapılırken ürünlerin sap kısımlarının kopmasını engellemek bu el aletleri kullanılır. Kesilen saplar, hasat edilen ürünlerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Üzüm ve çilek gibi hassas yapılı ürünlerin hasadı için meyve toplama makası ekonomik üzüm, çilek narenciye çeşitleri tercih edilir.

  

  • Meyve toplama makasının sertleştirilmiş çelik bıçağının uç kısımları daha keskin bir özelliğe sahiptir.  

  • Makasların ağız kısmı yaklaşık 5 cm olup sivri uç kısmı ile toplama işlemin yanı sıra budama işlemi yapmak için uygun bir üründür.  

  • Yumuşak yay özelliğine sahip olan makas kolay açılıp kapanabilme özelliği ile tek elle kolay kullanım imkanı sunar.  

  • Ergonomik tutamaç kulpları sayesinde el yapısına uygundur. Böylece kullanıcı eli yorulmadan ve acımadan budama ve toplama işlemi yapılır. 

  • 19 cm olan bu el aleti ideal tasarımı ile tek ille kolayca kullanılabilir. 

  • Dış şartlara dayanıklı bıçaklar, paslanmaya karşı dayanıklıdır. 

  • İnce ve hassas dalları kesmek için kullanılan bu ürünler, keskin bıçak yapısıyla pratik bir kullanım sunar. 

  • Ele tam oturan yapısıyla kolay bir kullanım sunan bu ürünler, uzun süre kullanılabilir. 

 

Meyve Toplama Makası Ekonomik Fiyatları(Üzüm,Çilek,Narenciye) 

Bahçe ve tarlalarda yetişen meyveleri toplamak için farklı ekipmanlar kullanılır. Üzüm, çilek ve narenciyeler hassas yapılı ürünler arasında yer alır. Bunların hasat sırasında zarar görmesi için bıçaklı uçları bulunan el aletleri kullanılır. Meyve toplama makasları, ürün saplarını kesecek keskinliğe sahiptir. Ergonomik tasarımları ile kullanıcıların elini yormayan toplama aletleri ile ince dalların budaması da yapılabilir. Ürünlerin fiyatları malzeme özelliklerine göre değişiklik gösterir. Metal ve demir malzemeler ile üretilen makaslar keskin uçları ile pratik bir kullanım deneyimi sunar. Paslanmaya karşı dayanıklı makas bıçakları, uzun süre kullanım imkanı sağlar. Kullanıcılar bütçelerine göre model tercihi yapabilir.  

 

Meyve Toplama Makası Ekonomik Satın Alırken(Üzüm,Çilek,Narenciye) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Hassas yapılı meyvelerin hasadı koparılarak yapılmaz. Toplama makasları kullanılarak üzüm, çilek ve narenciye gibi narin yapılı ürünler zarar görmeden hasat edilir. Makasların bıçak kısmının keskin olması toplama işlemini kolaylaştırır. Ürünlerin esnek yaylı olması açılıp kapamayı kolaylaştırır. Bu yaylar sayesinde kullanıcılar yorulmadan bu el aletleri ile esnek şekilde çalışabilir. Yayların esnek ve yumuşak olması rahat bir kullanım için önemlidir. Aynı zamanda bu yayların sağlam ve dayanıklı olması gerekir. Kopan yaylar aletlerin çalışma düzenini bozabilir. Kullanıcıların daha fazla efor sarf etmesine neden olabilir. Toplama aletlerinin sap kısımlarının eli acıtmayan şekilde olmasına dikkat edilmelidir. Uzun süreli kullanımda kullanıcıların elleri sert sap yüzeyi sebebiyle tahriş olabilir.

 


Bıçak Ağızı     
 Düz Uzun
Tam Boyu  19cm
Ağız Boyu
   5cm

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Hry
SPT-TOPLMAK01