200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Cam Suyu

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺14,00 - ₺17,00

Otomobiliniz için güvenle tercih edebileceğiniz cam suyu seçeneklerine ve cam suyu fiyat bilgisine Sepetfy ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz!

2 adet ürün var.

Toplam 2 üründen 1-2 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Sepetfy 2,5 Lt. -30...

Sepetfy 2,5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz

Fiyat ₺14,90
Sepetfy 5 Lt. -30...

Sepetfy 5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz

Fiyat ₺16,90

Cam Suyu

Otomobil severlerin özen gösterdiği başlıca konular arasında düzenli araç temizliği ve bakımı yer alır. Gerekli olan kontrollerin ve bakımın yapılması hem araç kullanımı hem de araç temizliği için oldukça önem taşır. Sürücüler için sağlıklı ve dikkatli araç kullanmanın ilk adımı istisnasız görüş açısının netliği olur. Eğer araç kullanımı sırasında görüşünüzü engelleyen bir durum var ise olumsuz bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Görüş açınızı engellendiğini düşünüyorsanız aracınızın camlarını düzenli olarak temizlemeniz gerekir. Bu konuda aracınızı belirli aralıklarla yıkayabilir veya cam yıkama su deposunu doldurabilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğunuz aracın sileceklerini de düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. Belirtilen durumlara dikkat edildiği sürece aracınızın camları her zaman temiz kalır. Böylelikle görüş açınızı engelleyen başlıca sebepler de pratik bir şekilde ortadan kaldırılmış olur.  Cam suyu araç için basit gibi görünen fakat uzun vadede önemli ve ciddi bir konu olur. Farklı markaların ürettiği cam sularından edinerek düzenli bir depo doldurma rutini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sayfamızdan cam sularını inceleyebilir, içerikleri hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Farklı boyutlarda hazırlanan cam suları, araçların camlarını saniyeler içinde temizler.

Cam Suyu Seçenekleri

Birçok marka, aracına önem veren kullanıcılar için pratik kullanıma sahip cam suyu üretir. Kış aylarına özel formüle edilmiş cam suları -30°C’de dahi donma gibi sorun yaratmadığından kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Antifirizli üretilen cam suları sayesinde kışın en soğuk geçtiği zamanlarda dahi ürün yüksek bir performans gösterir. Kış aylarının zorlu hava şartlarında püskürtme sistemlerinin ve sileceklerin donmasını engellemeye yarayan cam sularını pratik bir şekilde kullanmak isterseniz düzenli olarak deponuzu doldurabilirsiniz. Aracınızın hem ön hem de arka camında kullanabileceğiniz cam suları oluşabilecek her türlü kiri ve tozu yok eder. Ayrıca far temizliğinde de kullanım sağlayabileceğiniz bu ürün sayesinde aracınızın bakımını tamamlayabilirsiniz. Böylelikle gece yolculuklarında farlarınız gerekli performansı göstermiş olur. Birbirinden farklı yol şartlarında güvenliğinizi ön plana almanıza yardımcı olarak hem sizin hem de sevdiklerinizin can güvenliğini korur. Görüş açınızı netleştiren cam suyu antifirizi sayesinde pratik bir temizlik ile her mevsim uzun yolculuklara kolaylıkla çıkabilirsiniz. Saf su renginden ayırt edilmesi amacı ile renklendirici katılan cam suyu antifirizi mavi bir renge sahip olur. Fakat bu durum aracınıza herhangi bir olumsuz etkide bulunmadığından rahatlıkla kullanılabilir. Aracınızın ön ve arka camında iz bırakmadan temizlik yaparak uzun süre temiz bir alan bırakır. Camların ve farların buzlanmasını önleyen cam suyu 5 lt şişeler içinde hazırlanır. Dilerseniz bu ürüne 2,5 lt şişelerde de ulaşabilirsiniz. Motorun donmasını engellerken aynı zamanda soğumasına da yardımcı olan cam sularının aracınıza herhangi bir zararı bulunmadığından rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Sürekli olarak aracınızı yıkayacak vaktiniz yok ise bu ürünler zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Dilerseniz aracınızda bulundurabileceğiniz yedek şişeler sayesinde işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Yolculuk sırasında depo içinde bulunan cam suyunun bitmesi durumda yedek şişeden yararlanarak deponuzu tekrar doldurabilir, yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Her mevsim kullanım sağlayabileceğiniz bu ürünler gerekli olan araç bakımınızı sağlayarak, pas ve aşınma gibi can sıkıcı dertlerden uzak tutar. Keyifli ve güvenli bir yolculuk sağlayarak birçok avantajı beraberinden getirir.

Cam Suyu Fiyatları

Araç bakımı ve temizliği için üretilen antifirizli cam suları, hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenizi sağlar. Cam ve far temizliği yaptırmak için aracınızı her seferinde yıkamak yerine cam sularından yararlanabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz zaman saniyeler içinde camlarınızı ve farlarınızı temizleyebilirsiniz. Bu pratik ürünlere kolayca ulaşmak isterseniz fiyat araştırması yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan cam suyu fiyatları belirli faktörlere göre belirlenir. Ürünlerin kalitesi, kullanım alanları, miktarı ve performansı fiyatlarını etkileyen durumlar arasında yer alır. Eğer araç temizliğinize ve güvenliğe önem veriyorsanız ürünlerin içeriğini detayları ile öğrenip fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından size en uygun ürüne sahip olarak amacınıza hitap eden bir cam suyu edebilirsiniz. Cam suları 5 lt ve 2 lt şişeler içinde hizmete sunulur. İki ürün arasında bulunan gramaj farkından dolayı ortaya belirli bir fiyat farkı çıkar. İhtiyacınız olan ürün boyutunu belirledikten sonra dilediğiniz ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz.  

Cam Suyu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto cam suyuna ihtiyacınız var ise size en uygun olan ürüne karar verirken bazı noktalarına dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalara dikkat etmek hem aracınızın bakımı hem de güvenli bir sürüş için gerekli olur. Öncelikli olarak aracınız için kullanmak istediğiniz cam suyunu hangi mevsim şartları için aradığınıza dikkat edebilirsiniz. Eğer özellikle kış ayları için cam suyu arıyorsanız ürünün içeriğini detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir. Aksi halde soğuk ve sert koşullardaki hava şartlarına dayanıklılık sağlamayan bir ürün alabilirsiniz. Bu noktada ürünün antifirizli olması en önemli faktörler arasında yer alır. Antifirizli olan cam suları donmalara karşı yüksek bir dayanıklılık göstererek en soğuk hava koşullarında dahi motoru korur ve soğutur. Depo içi donmaları da engelleyerek son derece güvenli bir alan yaratır. Eğer tüm kış için kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız 5 lt antifirizli cam suyu edinebilirsiniz. Ekstra 2 lt cam sularından edinerek ürünü aracınızda yedekleyebilirsiniz.