200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy 2,5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz
Sepetfy 2,5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz
₺14,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy 2,5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Soğuk kış aylarında cam suyunuzun donmasına engel olacak bu ürün, sürüş kalitenizi arttırır. Antifirizli su sayesinde aracınızdan da yüksek performans alırsınız. Kış aylarında antifirizli su oldukça önemlidir. Aksi halde normal su donmayı engelleyemeyeceği için sürüş sırasında sıkıntı yaşamanıza ve cam suyu haznesinin patlamasına neden olabilir. Antifirizli su saf su ile soğuk havanın durumuna göre belirli ölçülerde konularak kullanılmalıdır.

Stokta yok
₺14,90
Vergi dahil

Sepetfy 2,5 Lt. -30 Antifirizli

Araç camlarının temizliği sürüş sırasında oldukça önemlidir. Hem ön cam hem de arka cam aynı önemli taşır. Camların yıkanmasında kullanılan su birbirinden bağımsızdır. Saf su cam temizliğinin olmazsa olmazlarındandır. Yaz günlerinde camlarda donma veya başka bir durumla karşılaşılmaz. Bu yüzden yalnızca saf su ya da kaynak suyu yeterli olur. Fakat soğuk kış günlerinde, bu cam suları donma yapabilir. Donma yapmasının yanında cam suyunun bulunduğu kapta patlamada meydana gelebilir. Bu riski ortadan kaldırmak için antifirizli sudan koymak gerekir. Bu antifirizli suyun araç gözüne koyulma ölçüleri vardır. Tamamına antifirizli su koymadan ölçüleri dahilinde bu suyun eklenmesi, araç camları için çok önemli bir detaydır. Soğuk havaya göre bu miktar değişiklik gösterir. Ölçülerin yanında antifirizli suyun kalitesi de çok fazla önem taşıyan bir konudur. Kalitesiz bir antifiriz suyu kullanılırsa yine donma ve patlama riski yaşanabilir. Bu nedenle kaliteli bir antifiriz suyu tercih edilmelidir. Böylelikle donmaya ve patlamaya karşı araç camları korunmuş olur.  

Sepetfy 2,5 Lt. -30 Antifirizli Çeşitleri

Camların sürüş sırasında temiz olması, sürücünün görüş alanını ve görüş kalitesini yükseltir. Bu nedenle camların her daim temiz olması gerekir. Sürüş sırasında da camları temizlemenin gerektiği durumlarla karşılaşılır. Bu durumlarda araç su kabında saf suyun mevcut olması gerekir. Saf su kış ayı hariç diğer aylarda araç için yeterli olabilir. Fakat kış aylarında saf suda soğuktan donmalarla karşılaşılabilir. Bu donmalar da su kabının patlaması olayına kadar gidebilir. Bu nedenle saf suyun içerisine antifirizli su miktarı dahilinde eklenmesi gerekir.

- Bu su, havanın soğukluğuna göre saf su ile karıştırılarak cam suyu haznesinin içerisine konulur.

- Bu saf su ile antifirizli su birbirine belirli ölçülerde karıştırılarak konulmalıdır.

- Bu antifirizli su soğuktan oluşabilecek her türlü cam donmalarına karşı aracınızı koruyacaktır.

- Satın almayı düşündüğünüz antifirizli suyun kalitesi de çok önemlidir. Eğer kalitesiz bir antifirizli su satın alır ve kullanırsanız donmaların önüne geçemeyeceği için, araç kullanırken sizleri sıkıntıya sokabilir. Bunun yanında cam su haznenizin de donmadan dolayı patlamasının nedeni olabilir.

Sepetfy 2,5 Lt. -30 Antifirizli Fiyatları

Ön ve arka cam; ikisinin de temizliği araç içerisinde oldukça önem taşır. Soğuk kış aylarında saf su donabileceği için işinizi göremeyecektir. Bu nedenle antifirizli su kullanmanız saf suyun donmasını önleyecektir. Soğuğa göre saf suyunuzun içine ekleyeceğiniz bu antifirizli su donma yapmayacağından, araç kullanımınızı kolaylaştıracaktır. Antifirizli suların fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Öncelikle antifirizli suların miktarı fiyat noktasında oldukça etkilidir. Ürünün hacmi arttıkça fiyat da belirli oranda artar Antifirizli cam suları farklı kalitelerde  olduğundan fiyatlarında da değişiklikler görülebilir. Sepetfy kaliteli ürünleri ile öne çıkar ve uzun vadede tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

Sepetfy 2,5 Lt. -30 Antifirizli Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Antifirizli su sayesinde, soğuk kış günlerinde cam suyunuzun donmasına engel olabilirsiniz. Belirli ölçülerde saf su ile karıştıracağınız antifirizli su, donmalara engel olacağı için sürüş kalitenizi arttırır. Antifirizli suyun birbirinden çeşitli litre seçenekleri mevcuttur. Bu antifirizli suyun çeşitleri olduğu gibi, birbirinden değişik kaliteleri de mevcuttur. Antifirizli su satın almadan önce dikkat etmenizde sizlere fayda sağlayacak bazı etkenler vardır. İlk önce ihtiyacınızı doğru bir şekilde belirlemelisiniz. Kaç litrelik antifirizli suya ihtiyacınız var bunu belirlemelisiniz. Ardından kaliteli bir ürün olması için, satın almayı düşündüğünüz antifirizli suyu iyi bir şekilde araştırmalısınız. Sepetfy 2,5 Lt. -30 antifirizli oldukça uygun fiyatlı ve kalitelidir. İhtiyacınıza ve cebinize en uygun ürünü satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPFCAMS001