200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sepetfy 5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz
Sepetfy 5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz
₺16,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sepetfy 5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Cam suyu antifirizi mavi renkli araç ön ve arka camlarında temizlik amaçlı kullanılan bir üründür ve litre halinde sunulur. Kış mevsiminde donmayı engellemek için antifiriz içerir ve araçların silecek su depolarına konulmalıdır ve belirli aralıklarla yenilenmelidir. Temiz bir görüş sağlayan bu ürünler yolculuk sırasında araç kullanıcılarına farklı hava şartlarında güvenlik sunar.

Stokta yok
₺16,90
Vergi dahil

Sepetfy 5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz

Cam suyu antifirizi araçlarda sileceklerin depolarında kullanılan bir üründür. Cam silecekleri ise zamanla hava şartlarından dolayı eskir ve yenilenir. Bu işlem yapılırken genellikle cam suyu da yenilenir. Cam suyu olmadan çalışan cam silecekleri kayamaz ve araç görüşünü temizleyemez. Bu nedenle güvenli bir şekilde sürüş için bu ürünler belirli aralıklar ile kontrol edilmeli ve yenilenmelidir. Camda matlaşma olmasını engellemek amacı ile bu ürünleri araba camları kirliyken kullanmamanız tavsiye edilir. Çizik oluşturmadan ve parlak bir şekilde temizlenmesi için önceden toz ve kir temizlenmelidir. Silecekler doğru boyutlarda seçildiğinde cam suyu da temizleme performansını arttırabilir. Litre halinde bidonlarda satışa sunulan bu ürünlerin farklı özellikleri yer alır.

Sepetfy 5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz Çeşitleri

Cam suyu antifirizi araçlarda ön ve arka camların silecek tarafından silinmesinde kullanılan içinde antifriz olan su çeşididir. 

  • Yazın ve kışın kullanılan sular farklılık gösterir çünkü kışın donma ihtimali vardır. Yaz aylarında normal şebeke suları araçlarda kullanılabilir. Kışın ise kullanılmak için özel olarak geliştirilen bu sular donma riskine karşıdır. Bununla beraber kullanılan depoyu da donarak patlatma ihtimaline karşı da bu cam suyu tercih edilmelidir. 

  • Antifriz kullanılan cam suları kokulu veya kokusuz olabilir.

  • Bunun yanında kullanılan antifrizin miktarı da ne kadar bir soğuk havaya karşı direnç göstereceğini belirler. Bu hesaplama araca göre hesaplanmalıdır ve doğru antifriz ürünleri kullanılmalıdır.

  • Eksi 30 dereceye kadar donmama sağlayan bu sular genellikle mavi renklidir.

  • Aracınızın yol sırasında tozlanan ve kirlenen yerlerini etkili bir şekilde temizler. 

  • Yolda size temiz bir görüş sağlaması nedeni ile de güvenliğinizi korur.

  • Cam silmek için ideal olan bu ürünler iz bırakmadan lekesiz bir temizlik sağlar.
Sepetfy 5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz Fiyatları

Sepetfy 5 lt. -30 antifirizli cam suyu kışlık donmaz fiyatları üretici firmaya ve markaya göre artış veya azalış gösterebilir. Bu ürünlerin özellikleri eksi 30 dereceye kadar donmamalarıdır ve aracınızın kış aylarında sürüş güvenliğini sağlamalarıdır. Bu nedenle bu ürünler önem taşır ve araç kullanıcıları tarafından belirli aralıklar ile kullanılmalı ve yenilenmelidir. Fiyat açısından uygun seçenekler ile 5 lt olan bidonlarda satışa sunulur. Fiyat belirlenmesinde kullanılan özellikler arasında ise antifriz özelliği ve litre bazında olan miktarı söz edilebilir. 5 litre bidonlarda sunulan bu ürün size uzun bir kullanım ömrü sunar ve oldukça ekonomiktir. Kış aylarında kullanılmak için satın alınan bu ürünlerin farklı markalarda gelen fiyatlarını ve ürün özelliklerini inceleyerek internet üzerinden satın alabilirsiniz.

Sepetfy 5 Lt. -30 Antifirizli Cam Suyu Kışlık Donmaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sepetfy 5 lt. bidonlarda sunulan -30 antifirizli cam suyu donmaya karşı direnç gösteren bir üründür. Satın alırken rengi ve kokusu gibi özellikleri dikkate alabilirsiniz. Genellikle kokusuz olarak üretilen bu ürünler temizlik amaçlıdır. Cam silme odaklı geliştirilen formülünün pürüzsüz ve leke bırakmayan bir temizlik sunması gerekir. Bu özelliklerine dikkat ederek uygun cam suyunu kışlık kullanımınız için satın alabilirsiniz. Bunun yanında değişen miktarları olabilir. Ekonomik fiyatlar ile büyük bidonlarda kullanıcılar ile buluşturulan bu ürünler güvenliğinizi ve sürüş deneyiminizi daha iyi hale getirebilir. Kolay temizleme özelliği ve silecek üzerinde kaygan bir yüzey oluşturması nedeni ile araç kullanıcıları tarafından kış mevsiminde kullanım için tercih edilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPFCAMS002