200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Çelik Keser (Gürgen Saplı)
Çelik Keser (Gürgen Saplı)
₺24,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Çelik Keser (Gürgen Saplı)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Baş ve sap kısmından oluşan keser modelleri farklı amaçlarda uygulamalara elverişli üretilir. Hry gibi lider markaların geliştirdiği çelik keserlerin çoğu gürgen saplara sahip olarak güçlü darbelere dirençlidir. 1000 ile 100 grama kadar değişen ağırlıkları ve çeşitli renk seçenekleri keser modelleri için sunulur. Sertleştirilen çelik başlığı ile hedefe yönelik sağlam vuruşlar uygulamayı sağlar.

Stokta yok
₺24,90
Vergi dahil

Çelik Keser (Gürgen Saplı)

Onarım ve tadilat alanında çeşitli uygulamalar ile araç-gereçler bulunur. Günlük yaşamda sıklıkla gereksinim duyulan araçlar içinde çekiç, keser ve tornavida gibi malzemeler vardır. Birbirinden farklı işlevler sunan malzemeler içinde keserler, çekiçlerden farklı olarak çivi sökme işlevine de sahiptir. Temel işlevleri arasında ise çivi çakma, vurma ve delik açma yer alır. Sap ve metal olmak üzere iki parçadan oluşan keser modellerinin kullanımı oldukça pratik kabul edilir. Herhangi bir elektrik ihtiyacı olmadan kullanılan keserlerin birçoğu ahşap sapların üzerine sabitlenir. Güçlü darbelere dayanıklı çelik keserler eğimli ağız yapısı sayesinde uygulama üzerinde kontrol kazandırır. Renk ve boyut olarak birçok seçenek sunar.

Çelik Keser (Gürgen Saplı) Modelleri

Keser aletleri manuel kontrol sağlanan el aletleri arasında yer alır. Kullanıcılar bilek gücüne göre şiddet seviyesini ayarlar. Keser modelleri baş ve sap kısımlarının özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Çelik keser (gürgen saplı) modelleri dayanıklı çelik başlığa ek olarak şiddetli vuruşlara dirençli gürgen saptan oluşur. Baş kısmı için siyah ve kırmızı olarak farklı renk seçenekler mevcuttur. Çeşitli boyuttaki çivilerin çekilmesi, çakılması ile beraber diğer çekiç uygulamaları için kullanıma elverişlidir.

  • Özel esnek çelik yapısı sayesinde çivilerin başını eğmeden çıkarmaya yardımcı olur.

  • Başı olmayan çiviler dahi kolayca çekilir.

  • Sertleştirilen keser arkası darbelere dayanıklıdır.

  • Gürgen saplı keserler diğer birçok çekicin yerine getirdiği işlemleri aynı ölçüde uygulama imkanı tanır.

  • Güçlü sap kısmı ile uygulama sırasında vücut dengesini muhafaza ederek güvenli bir işlem sağlar. 

Eşit dağılan kol gücü ile orantılı vurma gücü arasında çelik başlığı köprü görevi görür. Çelik keser modelleri çivi çakma çalışmalarının yanı sıra bir eşya ve alanı kırmak için de ideal araçlardan biridir. Profesyonel ve amatör kullanıcılar çelik keser modellerini kolay bir şekilde kullanabilir. Aktif kullanımı olan keserler kol gücüne dayalı el aletleridir.Ev ve atölye farklı mekanlarda kullanılmak üzere geliştirilen gürgen saplı çelik keser modelleri kullanıcılara çeşitli alternatifler sergiler. Uygulama ihtiyaçlarına göre ideal keser seçimi keser özelliklerine göre ortaya çıkar.

Çelik Keser (Gürgen Saplı) Fiyatları

Keser modelleri iç mekanlar kadar dış mekanlarda da yaygın kullanıma sahip el aletlerindendir. Çeşitli inşa, yapım ve onarım çalışmalarında tercih edilen keserlerin birçoğu çelik başlı modellerden oluşur. Çelik keser fiyatları ise sap yapısına, ağırlığına ve işlevine göre farklılık arz eder. Gürgen gibi dayanıklı saplar keserlerin güç dengesini korurken aynı anda fiyatlarında da belirleyici rol oynar. Ortalama ağırlığı 100 ile 1000 gr arasında değişen çelik keserlerin maliyetleri ağırlığı ile birlikte artış gösterir. Temel fonksiyonlarına ek donanımlara sahip keser modellerinin fiyat oranları değişkenliğe sahiptir. Gürgen saplı çelik keser modelleri genellikle farklı bütçe gruplarına yönelik fiyat seçenekleri barındırır.

Çelik Keser (Gürgen Saplı) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yapı çalışmaları doğru malzemeler ile birlikte zamanında güvenli bir şekilde tamamlanabilir. Bunun için uygun çelik keser modelini belirlerken bazı özellikler öne çıkar. Öncelikle kullanıcılara göre değişen çelik keser ağırlığı ile sap özellikleri belirlenmelidir. Sonrasında keser başının renk, incelik ve eğim gibi teknik nitelikleri incelenir ve çalışmalar için uygunluğu sorgulanır. Belirlenen özellikler söz konusu çalışmaların etkisini ve sonucu doğrudan değiştirebilir. O nedenle doğru keser modelinin tercih edilmesi çalışma alanının ve kişilerin güvenliği için önemlidir. Hry markasına ait çelik keser modelleri kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik dayanıklı ve nitelikli olarak geliştirilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-SAPLKES001