200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Çöp Torbaları

Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺9,00 - ₺263,00

İhtiyacınız olan çöp torbasına ve seçeneklerine Sepetfy üzerinden göz atabilir ve ihtiyacınız olan çöp poşetlerini hemen satın alabilirsiniz!

42 adet ürün var.

Toplam 42 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Floppy Battal Boy Çöp...

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺50,45
Floppy Battal Boy Çöp...

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺13,08
Floppy Büyük Boy Çöp...

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺50,45
Floppy Büyük Boy Çöp...

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺13,08
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺100,40
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺25,08
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺104,95
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp...

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺26,28
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 75x90 30'lu Rulo

Fiyat ₺24,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 75x90 30'lu Rulo 8 Adet

Fiyat ₺189,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo

Fiyat ₺17,90
Floppy Endüstriyel Çöp...

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺100,90
Floppy Jumbo Boy Çöp...

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet

Fiyat ₺84,90
Floppy Jumbo Boy Çöp...

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 6 Adet

Fiyat ₺21,48
Floppy Orta Boy Buzdolabı...

Floppy Orta Boy Buzdolabı Poşeti 50 Adet'li 5 Paket...

Fiyat ₺14,90
Floppy Orta Boy Çöp Torbası...

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 25 Adet

Fiyat ₺44,95
Floppy Orta Boy Çöp Torbası...

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet

Fiyat ₺11,88
Star Plus Mini Boy 40x50...

Star Plus Mini Boy 40x50 Çöp Torbası 40'Lı Rulo 5 Adet

Normal fiyat ₺16,12 -20% Fiyat ₺12,90
  • -20%

Çöp Torbası

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde çöp torbaları da daha yaygın şekilde kullanılır hale gelmiştir. Evlerde, işyerlerinde çıkan atıkların daha hijyen şartlarda imha edilmesine olanak tanıyan çöp torbaları farklı seçeneklerle üretilir. Boyutları, hacimleri ve yapıları birbirinden farklı olan bu ürünlerin tercihi kullanıcıların ihtiyacına göre değişir. Küçük, orta, büyük, battal gibi boylarda üretilen çöp torbaları en az atık miktarından en fazla atık miktarına kadar alabilecek kapasitelerle üretilir. Atıklara uygun seçilen çöp torbaları hijyenik bir ortam yaratır. Pratik kullanımları ile de hızlıca çöpü ortadan kaldırmayı sağlar. Yeni nesil teknolojiyle üretilmiş farklı aromatik kokulara sahip ürünleri, ağzı büzgülü ürünleri, kötü kokuyu hapseden özellikteki ürünleri bulmak mümkündür. Sadece evlerde değil işyerlerinde de kullanıma elverişli olan çöp torbalarının endüstriyel alan için özel olarak tasarlanmış güçlü malzemelerden üretilen türleri de vardır. Farklı renk alternatifleri ve ekstra büyük kapasiteleri ile yoğun çöp atıklarının ayrıştırılmasında ve biriktirilerek atılmasında büyük kolaylık sağlar. Ayrıca hayvanseverlere özel olarak üretilmiş kedi kumu çöp torbaları ve bebekli ailelerin fazlaca ihtiyaç duyduğu kötü kokuyu hapseden pudra kokulu bez torbaları da mevcuttur.

Çöp Torbası Seçenekleri

Çöp torbası alternatifleri evlerde, işyerlerinde pratik olarak her mekanda kullanılabilecek yapıda tasarlanan temizlik malzemeleridir. Çöp atıklarının hijyen bir şekilde biriktirilmesini, koku yaymadan muhafazasını ve etrafa dağılmadan kolaylıkla atılmasına olanak tanır. Farklı kullanım alanlarına özel olarak farklı boylarda ve özelliklerde üretilir. Kullanıcıların ihtiyacına göre küçükten büyüğe farklı kapasitelere ve kalınlıklara sahip ürünler mevcuttur. Evlerde sıklıkla kova içi çöp torbaları tercih edilirken, işyerlerinde daha geniş hacimli ürünler tercih edilir. Koroplast markası kolaylaştırıcı ev ürünleri üreten iyi markalardan biridir. Farklı ölçülerde ve farklı özelliklere sahip çokça çöp torbası seçeneğini bir arada bulmak mümkündür. Koroplast çöp torbaları kaliteli malzemelerden üretilmiş olup farklı renk ve boy alternatiflerine sahiptir. Ürettiği doğa dostu çöp torbası seçenekleri atıldığında yaklaşık 2 yıl içerisinde doğada çözünerek doğal dönüşüme uğrar. Büzgülü ve düz olarak tasarlanan ürünlerin orta ve büyük boy seçenekleri vardır. 40 lt - 70 lt  arası çöp kapasitesi bulunan bu ürünler yeşil renkli olarak üretilir. Çöp kokusunu baskılayabilecek nitelikteki kokulu çöp torbaları ise büzgülü ve kilitli olarak tasarlanmıştır. Gül, vanilya, çilek, lavanta, yasemin kokusu gibi farklı kokularla üretilen çöp poşeti boyutları küçük, orta, büyük ölçülerde olup, 10 lt’den başlayarak 60 lt’ye kadar çöp hacmine sahiptir. Kullanıldığı alanda çöp kokularını dışarıya sızdırmaz ve kendi aromatik kokusu ile kötü kokuları hapseder. Güçlü ve ekstra güçlü çöp torbaları ise daha büyük kapasitelerle sağlam yapıda üretilir. Evlerde olduğu kadar işyerlerinde de kullanımına sık rastlanan çöp torbalarının jumbo ve battal boy gibi seçenekleri mevcuttur. Mavi, beyaz, siyah renklerde tasarlanan bu ürünler ile 300 lt’ye kadar yüksek hacimli çöpleri biriktirerek atmak mümkündür. Bebekli aileler için bezlerle diğer atıkların ayrı olarak atılmasını sağlayan pudra kokulu bez torbaları ile de kötü koku önlenir. 24x38 cm boyutlarda olan ürünün kullanımı pratiktir. Hayvan sahiplerinin de kolaylıkla kullanabileceği 82x50 cm boyutundaki kedi kumu çöp torbaları ise büzgülü yapıları ile kumun etrafa saçılmadan tek hamlede toplanmasına yardımcı olur.

Çöp Torbası Fiyatları

Çöp poşeti fiyatları ürünün özelliği ve adeti ile doğru orantılıdır. Farklı bütçelere göre farklı özelliklerde kullanım alanı oldukça geniş birçok çöp poşeti seçeneği bulmak mümkündür. Çöp torbalarında boyutlar büyüdükçe genellikle fiyatta yükselme olur. Fiyat değişimi göstermeyen ürünlerde ise boyut arttıkça ürün sayısı azalabilir. Evlerde genellikle banyo gibi dolap içi kullanıma uygun olan 10 lt hacimli küçük çöp torbaları en ekonomik ürünler arasında yer alır. Düz çöp torbaları, büzgülü ve kilit özelliğine sahip çöp torbaları arasında fiyatlar değişkendir. Düz çöp torbaları daha ekonomik fiyatlarla alıcılara sunulurken büzgülü ve koku hapsetme özelliği olan kilitli çöp torbaları biraz daha yüksek fiyatlı olabilir. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme, çöp hacmi, rengi gibi özelliklerde fiyatı değiştirir. Ev tipi ürünler ile işyerlerinde kullanılan daha kalın ve sağlam yapıdaki ürünler arasında fiyat farkı vardır. Endüstriyel alanda kullanılan ürünler daha kalın ve yüksek teknoloji kullanılarak üretildiği için fiyatları ürünün kalitesi ile doğru orantılıdır. Yine fiyata etki eden bir başka faktör ise çöp torbasının aromatik kokulara sahip olup olmadığıdır.

Çöp Torbası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çöp torbaları evlerde ve işyerlerinde kullanımı kolay temizlik yardımcılarındandır. Günümüzde sıklıkla kullanımı tercih edilen ürünler kullanıldığı alanda atıkların daha hijyen ortamda biriktirilerek imha edilmesini sağlar. Aynı zamanda farklı alanlarda farklı boylarda ve renklerde ürün tercih edilerek atıklar kolaylıkla birbirinden ayrılabilir. Dolap içlerinde ve banyolarda küçük boy çöp torbaları daha kullanışlı olurken mutfaklarda çöp kovalarıyla rahatlıkla uyum sağlayabilen orta boy çöp poşeti tercih etmek daha doğrudur. Her türlü atık miktarına uyumlu boylarda ürün bulmak mümkündür. Ürün tercihi yapılırken de atık miktarı dikkate alınarak fazla ürün kullanımının önüne geçilebilir. Koku hassasiyeti olanlar için özel olarak tasarlanmış kokulu ve kilitli çöp poşetleri tercih edildiğinde çöp kokusu rahatlıkla poşet içine hapsedilebilir. Çevre dostu ürünler ise doğada rahatlıkla dönüşebildiği için kullanımı daha sağlıklıdır. İşyerlerinde kullanılacak ürünlerde de güçlü ve sağlam yapıdaki endüstriyel ürünler tercih edilebilir. Bu ürünler daha kalın ve büyük hacimlidir. Farklı renkleri ile atıkları birbirinden ayırt etmek mümkündür.