200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet
Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet
₺50,45
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Floppy battal boy çöp torbası, ideal boyutları ile mutfak ve evsel atıkların toplanmasında kullanılır. Çoklu paket seçeneği sunan bu ürünler rulo şeklindeki tasarımı ile her alanda saklanabilir. 25 adet 10’lu rulo torba seçeneğine sahip battal boy torbalar, uygun fiyatları ile ekonomik sarf malzemeleri arasında yer alır.

Stokta yok
₺50,45
Vergi dahil

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet

Çöp torbaları; ev, ofis ve restoran gibi farklı alanlarda çıkan evsel atıkların hijyenik bir şekilde toplanmasını sağlar. Torbalarda toplanan çöpler kolayca bu ürünler sayesinde uzaklaştırılır. Doğaya zarar vermeyen plastik malzemelerden üretilen çöp poşetleri farklı boylarda üretilir. Geniş hacmi ile çok fazla çöpü toplamayı sağlayan battal boy torbaları her alanda kullanabilirsiniz. Rulo şeklinde satılan bu ürünler, dayanıklı yapısı ile sızdırma yapmaz. Belirli bir ağırlığa kadar olan çöpleri bu poşetler ile yırtılmadan taşıyabilirsiniz. En sık tüketilen sarf malzemelerinden çöp torbalarını toplu setler halinde satın alabilirsiniz. Uzun süre saklanabilen bu ürünler, kompakt rulo formundaki tasarımı ile alan tasarrufu sağlar. Esnek yapı ve geniş tasarıma sahip battal boy torbalar, hijyenik ve konforlu bir kullanım alanı yaratır.

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet Çeşitleri 

Günlük hayatta çıkan atıkları hijyenik bir şekilde toplamak için çöp kutuları kullanılır. Kutular içine yerleştirilen çöp torbaları atıkların toplanması ve atılması için hijyenik bir kullanım deneyimi sunar. Farklı boyda üretilen torbalar, delinme ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Floppy battal boy çöp torbası 75x90 10'lu rulo 25 adet çeşidi ekonomik tercih arasında yer alır. Sık sık kullanılan bu ürünleri toplu halde satın alabilirsiniz.  

  • 75x90 ölçülere sahip battal boy torbalar, birden fazla çöpü bir araya toplar. Bu torbalar ile tek seferde çok fazla çöpü ortamdan uzaklaştırabilirsiniz.  

  • Set içinde 25 adet 10’lu rulo battal boy çöp torbası yer alır. Uzun süre ihtiyacınızı karşılayan bu ürünler ideal boyutlara sahiptir.  

  • Esnek yapıya sahip torbalar, yırtılma ve delinmelere karşı maksimum dayanıklılık gösterir.  

  • Kaliteli malzemelerden üretilen çöp torbaları sıvı atıklarda sızdırma yapmaz.  

  • Standart tasarıma sahip ürünler, konforlu ve hijyenik bir kullanım deneyimi sunar.  

  • Battal boy torbalar, belirli bir ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir.  

  • Rulo şeklindeki tasarıma sahip bu ürünleri dolap ve çekmece içlerinde kolayca saklayabilirsiniz. Küçük tasarımı ile yer kaplamayan bu ürünleri ev, ofis, mağaza ve restoran gibi her alanda kullanabilirsiniz.  


Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet Fiyatları 

Çöp torbaları, her alanda ihtiyaç duyulan sarf malzemeleri arasında yer alır. Birden fazla çöpü hijyenik bir şekilde bir araya toplayan battal boy ürünler, kullanışlı yapıya sahiptir. Dayanıklı yapısı ve geniş tasarımıyla pratik kullanım sağlayan bu torbaları farklı boy çöp kutuları ile birlikte kullanabilirsiniz. Yırtılma ve delinmeye karşı maksimum dayanıklılık gösteren bu ürünler, doğaya zarar vermeyen plastikten üretilir. Çöp torbası fiyatları, ürün tasarımlarına ve miktarlarına göre farklılık gösterir. Uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden 25’li Floppy battal boy çöp torbaları ekonomik bir tercih olabilir. 25 adet 10’lu torbayı bir arada sunan marka, dayanıklı yapısıyla konforlu kullanım deneyimi sunar.

Floppy Battal Boy Çöp Torbası 75x90 10'lu Rulo 25 Adet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Evsel atıkları bir arada hijyenik şekilde toplama imkanı sunan çöp torbaları, farklı ihtiyaçları karşılayan seçenekler sunar. Büyük ve küçük boyutlara sahip ürünleri farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Ev, ofis, okul ve işyeri gibi farklı alanlarda ihtiyaç duyulan bu torbaların seçimini yaparken boyutlarına ve miktarlarını inceleyebilirsiniz. Toplu ürünleri satın almak sizler için ekonomik bir seçim olabilir. Battal boy torbalar, ideal boyutlarıyla farklı ihtiyaçları karşılar. Mutfak ve ev atıklarını toplamak için battal boy çöp torbalarını kullanabilirsiniz. Çeşitli ölçülere sahip çöp kutularına uygun olan bu ürünler esnek yapısıyla delinme ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FLOPPY001