200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet
Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet
₺50,45
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hijyenik alanların yaratılmasında ve işlevsel kullanımları ile çöp torbalarının kullanımı yaygın hale gelmiştir. Farklı boylarda ve özelliklerde kullanılacak alana göre ve kapasiteye göre uygun ürünler vardır. Endüstriyel alanlar için ve ev tipi kullanım için Floppy büyük boy çöp torbalarının kullanımı avantajlıdır. 

Stokta yok
₺50,45
Vergi dahil

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet

Çöp torbalarının birçok çeşidi markalar tarafından üretilmeye başlamıştır. Çöp torbalarının kullanımı gereksiz poşet israfını önleyerek doğanın zarar görmesinin önüne geçer. Çöp torbalarında boyutlar birbirinden farklıdır. Floppy markası, dayanıklı ve doğaya zararlı olmayan maddelerden ürettiği çöp torbaları ile tercih edilen markalardan biridir. Evlerde her türlü yaşam alanında, endüstriyel alanlarda atıkların toplanması ve ayrıştırılması için çöp torbaları çeşitleri kullanılır. Yaşam alanlarında, banyolarda ve mutfaklarda kova içi çöp torbası seçenekleri tercih edilebilir. Yine daha fazla ve büyük atıklar için Floppy büyük boy çöp torbası 65x80 10'lu rulo 25 adet kullanılması atıkların gereksiz yer kaplamasını engeller ve hijyen bakımından oldukça avantajlıdır. Çöp torbaları evlerde sadece çöplerin imhası için değil aynı zamanda kullanılmayan eşyaların kaldırılması için de kullanıma uygundur. Ölçüleri ile orantılı kapasiteleri olan ürünlerin ev tipleri daha ince yapılı olurken sanayi tipi ürünler daha kalın formalardadır. Siyah ve kırmızı renklerde üretilen ürünler ile kullanılmayan eşyalar kirden ve tozdan korunarak rahatlıkla muhafaza edilebilir.

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet Çeşitleri

Çöp torbaları, atıkların toplanarak hijyenik ortamların yaratılması amacı ile üretilmiştir. Üretim aşamasında kullanılan malzemeler ve ürünlerin boyutları birbirinden farklı olarak tasarlanmıştır. Endüstriyel alanlarda daha kalın formlarda ve büyük yapılarda Floppy çöp torbaları tercih edilirken, ev tipi çöp torbaları daha ufak boylarda ve ince forma sahiptir. 

  • Çöp torbalarında kullanılan koku hapsetme teknolojisi sayesinde çöplerin kokusunun dışarıya yayılmadan biriktirilmesin ve tek seferde atılmasına imkan tanır. 

  • Floppy çöp torbalarında kokulu ve ağzı büzgülü çeşitler vardır. Kokulu çöp torbaları kötü kokuları hapsetme özelliğine sahiptir ve aynı zamanda kullanıldığı alana aromatik koku yayar. 

  • Büzgülü çöp torbaları ise kullanım esnasında veya atılacağı zaman ağzı rahatlıkla kapatılabilir ve sıkıca bağlanabilir. Bu sayede hem kokuyu hapsedecek hem de dışarıya atıkların dağılmasını önleyecektir. 

Çöp torbalarında small, large ve jumbo boy seçenekleri vardır. Small çöp torbaları 55x60 ölçülerinde olup kova içlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Large çöp torbalarında 65x80 ve 75x90 büyük boy seçenekleri bulunur. Jumbo boy çöp poşetleri ise 80x110 ölçülerinde olup büyük atık kapasitesine sahiptir.

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet Fiyatları

Çöp torbaları evlerde ve endüstriyel alanlarda atıkların atılması ve depolanmasında kullanılan ürünlerdir. Çöp torbası üretimi yapan çok sayıda marka piyasada yer alır. Floppy markası, farklı özelliklerde ve ölçülerde ürün üretimi yapan iyi markalardan biridir. Çöp poşetlerinin fiyatları ölçülerine ve özelliklerine göre değişkendir. Küçük boylarda ve paket içerisinde bulunan adet sayısı az ürünlerde fiyatlar daha ekonomiktir. Ürün boyutu büyüdükçe fiyatlar da aynı seviyede yükselir. Kokulu ve büzgülü çöp torbaları özellikli ürünlerden olup fiyatları biraz daha maliyetlidir. Floppy ev tipi ürünler ile endüstriyel ürünler arasında yapı ve ölçü farkları vardır. Ev tipi ürünler daha ekonomik olurken endüstriyel alanlarda kullanıma uygun Floppy ekstra büyük boy çöp torbaları daha yüksek fiyatlarla kullanıcılara sunulur.

Floppy Büyük Boy Çöp Torbası 65x80 10'lu Rulo 25 Adet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çöp torbalarının kullanımı oldukça pratik olup hijyenik alanların yaratılması açısından oldukça önemlidir. Çöp torbası seçimi yapılırken hangi alanda ve hangi atıklar için kullanılacağına karar verilmelidir. Evlerde dolap içi çöp kovalarında, banyolarda kova içlerinde küçük boylarda ürün tercih edilebilirken, büyük boy çöp kovaları için Floppy büyük boy çöp torbası kullanılması uygundur. Çöp torbalarının ölçülerine göre atık kapasiteleri de değişkenlik gösterir. Ev içerisinde çıkan çöp miktarına göre ürün tercih edilmesi fazladan ürün kullanımını önler. Fabrika gibi işyerlerinde siyah renkli ve en büyük ölçülerde ürünler tercih edilebilir. Kokulu ve büzgülü poşetler kullanılarak da kötü kokuyu hapsetme özelliği ile ekstra hijyenik alanlar yaratılabilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FLOPPY003