100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet
₺100,40
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Floppy markası çöp torbası, kişisel temizlik ürünleri ve gıda saklama ürünleri gibi birçok ürünün üretimini yapan markalardan biridir. Çöp torbalarına günlük yaşantı içerisinde sıklıkla ihtiyaç duyulur. Markada her alan için uyumlu ölçülerde ve yapılarda torba alternatifi vardır. Üretilen ürünlerin dayanıklı yapıları ile rahat kullanım sağlanır.

Stokta
₺100,40
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet

Temizlik ürünleri denildiğinde akla birçok farklı ürün çeşidi gelse de evlerde ve endüstriyel alanlarda hijyenik alanların yaratılması için çöp torbalarının kullanımı da oldukça önemlidir. Çöp torbaları farklı boylarda ve farklı özelliklerde üretilen yardımcı temizlik ürünlerindendir. Yaşam alanlarında kullanıma uygun olan poşetlerin küçük, orta ve büyük boyları vardır. Floppy markası yiyecek saklama, hazırlama ve çöp torbası çeşitleri üretimi yapan iyi markalardan biridir. Dayanıklı ve sağlıklı ürünler üretmeyi hedefleyen marka kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik oldukça geniş çeşitliliğe sahiptir. Çöp torbaları sadece atıkların biriktirilip atılması için değil aynı zamanda birçok eşyanın muhafazası için de kullanıma uygundur.

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet Çeşitleri

Çöp torbaları günlük yaşantı içerisinde oldukça geniş kullanım alanına sahip ürünlerdir. Evlerde dolap içlerinde, kovalarda, mutfak, banyo gibi her türlü yaşam alanında kullanıma uygun ölçülerde ürün bulmak mümkündür. Floppy markası çöp torbalarında oldukça geniş ürün çeşitliliğini bünyesinde barındırır. Evler için ve endüstriyel alanlar için farklı ölçülerde ürün alternatifleri vardır. Küçük boylardaki ürünlerde 55x60 mm, büyük boylardaki ürünlerde ise farklı 3 boyda üretim yapılmıştır. 

  • Floppy büzgülü kokulu çöp torbası 55x60 10'lu rulo 25 adet atıkların biriktirilmesine olanak tanıdığı gibi aynı zamanda kötü kokuyu hapsetme özelliğine sahiptir. 

  • Çöp torbaları atıkların biriktirilerek tek seferde atılmasını sağlar ve fazladan poşet kullanımını önler.

  • Çöp torbaları hijyen açısından çöplerin etrafa yaydığı kötü kokuların hapsedilmesinde başarılı ürünlerdir.

  • Kokulu ve büzgülü çöp torbaları etrafa aromatik kokular yayarken aynı zamanda bağlanır ağız yapısı ile çöplerin etrafa dağılmasını engeller.

Endüstriyel alanlarda kullanıma uygun ürünler ile ev tipi ürünler arasında ürünlerin yapısında farklılıklar vardır. Büyük atık kapasitelerine sahip ürünler daha kalın yapılıdır ve yırtılma, kopma olmadan kullanılabilirler. Endüstriyel alanda kullanıma uygun ürünler ekstra büyük yapılarda ve farklı renklerde üretilmiştir. İş yerlerinde farklı renk ürünlerin kullanımı ile kağıt, plastik, cam gibi atıklar birbirinden ayrıştırılarak biriktirilebilir.

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet Fiyatları 

Çöp torbaları atıkların ayrıştırılmasında ve biriktirilmesinde kullanılmak üzere üzerilmiş yardımcı temizlik ürünleridir. Floppy markası ürettiği hijyen ürünleri ile kullanıcıların temizlik ihtiyaçlarını karşılar. Evlerde sık kullanılan çöp kovaları ile uyumlu boylarda çöp torbası alternatifleri mevcuttur. Çöp torbalarının fiyatları ölçülerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Küçük boylardaki ürünler daha ekonomik ürünlerdir. Torbaların boyutları büyüdükçe fiyatlarda aynı seviyede artar. Küçük boy çöp torbaları ile sanayi tipi çöp torbaları farklı adetlerde ambalajlanarak kullanıcılara sunulmuştur. Ürünlerin boyları ile atık kapasiteleri doğru orantılıdır. Kullanılacak alanlarda ürünün doğru ölçülerde seçilmesi atıkların daha iyi hapsedilerek atılmasına olanak tanır.

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 55x60 10'lu Rulo 25 Adet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çöp torbalarının kullanımı yaşam alanları ve iş yerleri için oldukça önemlidir. Atıkların atılması için üretilen ürünler aynı zamanda eşyaların muhafazasında da yardımcıdır. Kullanılmayan ürünler torbalar ile kaldırılarak kirden, tozdan korunabilir. Ev tipi ve sanayi tipi çöp torbası çeşitleri Floppy markası tarafından üretilmiştir. Özellikleri ve yapıları birbirinden farklı ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir. Küçük boylardaki kovalar için küçük ebatlardaki çöp torbaları kova içerisine tam olarak yerleştirilerek kullanılabilir. Evlerde farklı boylarda ürünler ile banyo, mutfak gibi alanların çöpleri birbirinden ayrılabilir. İş yerlerinde ise daha büyük boylarda ve kalın yapılı ürünlerin tercih edilmesi doğrudur. Kötü kokuların hapsedilmesi için ise büzgülü ve kokulu çöp torbalarının kullanılması gerekir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FLOPPY005