100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 6 Adet
Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 6 Adet
₺26,28
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 6 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Floppy büzgülü ve kokulu çöp torbası çeşitleri büyük boyutlu tasarımı ile birden fazla çöpün tek seferde toplanmasını sağlar. Dayanıklı ve esnek yapılı bu ürünler delinme, sızıntı ve yırtılma gibi durumlara karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Her alanda kullanabileceğiniz çöp torbaları 25’li seti uygun fiyatlar sunar. Kullanışlı ve ekonomik çözümler sunan torbalar, kaliteli yapısıyla beklentileri karşılar. 

Stokta
₺26,28
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 25 Adet

Ev, okul, ofis ve restoran gibi farklı yaşam alanlarında çıkan evsel atıkların düzenli bir şekilde toplanması için çöp torbaları kullanılır. Bu torbalar atıkların hijyenik ve düzenli bir şekilde saklanması sağlar. Çevre ile uyumlu plastik malzemelerden üretilen bu ürünler, farklı formlarda üretilir. Büyük boy ve büzgülü özelliğe sahip çeşitler kullanım konforu sağlar. Ayrıca, bazı modeller kötü koku oluşumunu önlemek için farklı kokularda üretilir. Lavanta kokulu torbalar kullanım sırasında ortama hoş bir koku yayar ve çöp kokusunu bastırır. Çoklu paketlerde satılan çöp torbaları en sık kullanılan mutfak malzemeleri arasında yer alır. Tek kullanım olan bu ürünler, rulo formu satışa sunulur. Ürün boyutlarına göre belirli bir yüke kadar taşıma sağlayan torbalar, su sızdırmaz. Hijyenik ve konforlu kullanım deneyimi sunan kokulu ve büzgülü çöp torbalarını her alanda kullanabilirsiniz.  

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 25 Adet Çeşitleri

Evsel atıkların hijyenik bir şekilde saklanması ve ortamdan uzaklaştırılması için çöp torbaları kullanılır. Her yaşam alanında kullanılan bu ürünler, farklı boyutlarda üretilir. Çöp kutularına uygun ölçü seçenekleri sunan Floppy çöp torbası çeşitleri, kullanışlı özellikleri ile farklı ihtiyaçları karşılar. Floppy büzgülü kokulu çöp torbası 65x70 10'lu rulo 25 adet ideal boyutları ve parça sayısı ile tercih edilen ürünler arasında yer alır. Sarf malzemeleri arasında en sık kullanılan ürünlerden biri olan çöp torbaları toplu halde satın almak ekonomik ve konforlu bir seçim olabilir. Rulo formundaki tasarımları sayesinde alandan tasarruf sağlayan ürünleri her yerde saklayabilirsiniz.  

  • Büyük boy çöp torbalarının ölçüleri 65X70 olarak belirtilir. İdeal tasarımı ile birden fazla çöpü tek seferde atabilirsiniz.  

  • Büzgülü ve kokulu olması konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Mor renkteki ürünler lavanta kokulu formuyla ortama hoş bir koku yayar.  

  • 10’lu rulolardan oluşan 25 parçalık çöp torbası seti uzun süre ihtiyacınızı karşılar.  

  • Doğaya zarar vermeyen kaliteli plastikten üretilen torbalar yırtılma ve delinmeye karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Ayrıca, sıvıları sızdırmaz. Böylece hijyenik bir kullanım deneyimi sağlar.  

  • Çöp torbalarının büzgülü olması kullanım rahatlığı sağlar. Çöpü çıkarırken ağzını pratik şekilde kapatarak, içindeki atıkların dökülmesini önleyebilirsiniz. 

  • Standart ölçülere sahip bu ürünleri büyük boy çöp torbaları ile birlikte kullanabilirsiniz.  

  • Tasarıma göre belirli bir ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Çöp ve atıkların kolayca tek seferde atılmasını sağlar. 

  • Rulo formundaki çöp torbaları her yerde kolayca saklayabilirsiniz. Kompakt tasarımı ile yer kaplamayan bu ürünleri ev ve ofis gibi farklı yaşam alanlarında kullanabilirsiniz.

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 25 Adet Fiyatları 

Yaşam alanlarında en sık kullanılan sarf malzemelerinde biri çöp torbalarıdır. Floppy büyük boy büzgülü çöp torbası kokulu seçeneği ile konforlu ve hijyenik bir kullanım deneyimi sunar. Her alanda kullanılabilen bu ürün, kullanışlı özelliklere sahiptir. Bütçe dostu fiyatları ile yüzleri güldüren ürünler geniş bir fiyat aralığı sunar. Fiyatların belirlenmesinde ürün özellikleri kadar setlerde yer alan parça sayıları da belirli olur. 25 parçadan oluşan 10’lu rulo çöp torbası seti uygun fiyatlar sunar. Uzun süre kullanım deneyimi sunan ürünler, uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Dayanıklı ve konforlu kullanım özellikleriyle dikkat çeken çöp torbaları, lavanta kokulu tasarımı ile kullanıcıların beklentilerini karşılar. 

Floppy Büzgülü Kokulu Çöp Torbası 65x70 10'lu Rulo 25 Adet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çöp torbaları, evsel atıkların düzenli şekilde toplanmasını sağlar. Hijyenik bir kullanım deneyimi sağlayan bu ürünler tasarımlarına göre farklılık gösterir. Büzgülü ve kokulu çöp torbası çeşitleri konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Kullanılan çöp kovası büyüklüğüne ve çıkan atık miktarına göre büyük boy torbaları tercih edebilirsiniz. Kullanım sonrası hijyen sağlamak için büzgülü modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca, farklı koku seçenekleriyle ortamdaki çöp kokusunu bastırabilirsiniz. Yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklı olan bu ürünler, atıkları uzaklaştırmak için kullanılan en konforlu yöntemdir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FLOPPY008