100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet
Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet
₺100,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Çöp torbalarının atık kapasiteleri, ölçüleri ile doğru orantılıdır. Her türlü mekanda oldukça fazla kullanım alanı olan çöp torbalarının işlevleri aynıdır ancak özellikleri birbirinden farklıdır. Floppy markasında kullanıcıların ihtiyacını karşılayan özelliklerde kaliteli çöp torbası çeşitlerinin birçok boyu mevcuttur.

Stokta
₺100,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet

Sağlık açısından yaşam alanlarının hijyenik ortamlar olması oldukça önemlidir. Yaşam alanlarında ve endüstriyel alanlarda atıkların biriktirilmesi ve atılması için çöp torbaları üretilmiştir. Biriktirme esnasında atıklar iyi muhafaza edilmez ise etrafa yayılabilir, kirli çöp suları dışarı sızabilir veya çöp kokuları rahatsız edici bir hal alabilir. Çöp torbaları farklı birçok alanda kullanıma uygun özelliklerde üretilmiştir. Floppy markası kaliteli çöp torbaları ile evlerde, iş yerlerinde istenilen düzeyde temiz alanlar yaratmada yardımcıdır. Ev tipi ürünler daha ufak boylarda ve ince yapılı olurken, sanayi tipi ürünlerinin ebatları büyüktür ve yapıları kalındır. Kalın yapılı ürünler çabuk yırtılmayan özelliktedir. 

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet Çeşitleri

Evlerde ve iş yerlerinde gün içerisinde çöp torbalarına fazlaca ihtiyaç duyulur. Evlerde; mutfaklarda, banyolarda, balkonlarda ve daha birçok alanda çöp torbası kullanımı yapılır. Sanayilerde de ise varillerin içerisinde veya haricen atıkların biriktirilmesinde çöp torbaları kullanımı vardır. Çöp torbaları kullanılacak alana uygun boylarda ve özelliklerde üretilir. Dolap içlerinde ve küçük boylarda çöp kovalarında küçük ölçülü ürünler tercih edilir. Mutfak ve banyolarda kötü kokuların sızmasını engelleyecek ağzı büzgülü çöp torbalarının kullanılması daha hijyenik alanlar yaratır. Floppy markası farklı boy ve kapasitelere sahip, yapıları ince ve kalın özellikte olan çok sayıda çöp torbası üretimi yapmıştır.  

  • Floppy küçük çöp torbaları 55x60 mm ölçülere sahip ürünlerdir.

  • Orta boy ürünler 65x80 mm, büyük boy çöp torbaları 75x90 mm, jumbo boy çöp torbaları ise 80x110 mm boyutlarında üretilir. 

  • Endüstriyel çöp torbalarında kırmızı ve siyah renklere yer verilmiştir.

  • Farklı renklerde üretilen çöp torbaları ile kağıt, cam, plastik gibi atık maddeleri birbirinden ayrıştırılarak biriktirilebilir. 

  • 80x100 mm ve 100x150 mm ölçülerinde üretilen sanayi tipi çöp torbaları kaliteli sert malzemeden üretilmiştir.

  • Dayanıklı malzemelerden üretilen ürünler ile farklı kapasitelerde ve yapılarda ki atıklar biriktirilerek imha edilebilir.

  • Çöp torbalarının kullanımı çöpler için uygun olmayan poşetlerin fazlaca kullanılmasının önüne geçer. 

  • Daha az sayıda kullanılan çöp torbaları sayesinde doğanın korunmasına da destek verilebilir.

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet Fiyatları

Çöp torbaları günlük yaşantı içerisinde çok alanda kullanım imkanına sahip olup sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Piyasada farklı markalara ait çok sayıda çöp torbası üretimi yapılmıştır. Floppy markası geniş ürün yelpazesine sahip markalardan biridir. Özellikleri ve ölçüleri farklı yapılarda olan ürünler kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. Çöp torbalarının fiyatları ürünlerin kapasitelerine, ölçülerine ve yapılarına göre değişkenlik gösterir. Küçük boylarda ürünler daha ekonomik fiyatlarda olurken ürün boyutları büyüdükçe ürün fiyatları da yükselir. Ev tipi ürünler daha ince formlarda üretilen ürünlerdir. Endüstriyel ürünler ise daha kalın yapıya sahiptir ve dayanıklı yapıları ile fazla miktarda atık depolanabilir. Floppy endüstriyel çöp torbası 80x110 30'lu rulo 6 adet fiyatları ev tipi ürünlere göre daha maliyetli olsa da her bütçeden kullanıcıya hitap eder niteliktedir.

Floppy Endüstriyel Çöp Torbası 80x110 30'lu Rulo 6 Adet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çöp torbaları gündelik hayat içerisinde fazlaca kullanılan temizliğe yardımcı ürünlerdir. Evlerde daha küçük ebatlardaki ürünlerin kullanımı uygunken endüstriyel alanlarda fazlaca kapasitelere sahip büyük boy ürünler tercih edilir. Evlerde mutfak, banyo gibi alanlar için kokulu, büzgülü özellikte üretilmiş ürünler mevcuttur. Sanayi tipi ürünler farklı renklerde ve farklı boylarda üretilmiştir. Mekanlarda farklı renklerde ürünlerin kullanılması ile atıkların ayrıştırılması konusunda farkındalık yaratılmış olur. Birbirinden farklı materyallerdeki ürünler çeşitli çöp torbalarında biriktirilerek atılabilir veya geri dönüştürülebilir. Çöp torbalarının kullanımı doğa için zararlı olabilecek plastiklerin kullanımını en az seviyeye indirme konusunda da oldukça başarılıdır. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FLOPPY012