100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet
Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet
₺84,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Farklı boyut ve adet seçenekleri olan Floppy markası çöp poşeti ürünleri çeşitliliği ile kullanıcıları her açıdan memnun eden bir üründür. Ürünün zedelenmeden kolay şekilde koparılması rahatsız edici durumları kolayca engeller. Aynı zamanda sağlam ve dayanıklı materyali ile delinme ve yırtılma gibi sorunların önüne geçerek içinde bulunduğunuz ortamdaki hijyen seviyesini yükseltir.

Stokta
₺84,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet

Hijyen hayatın her alanında dikkat edilmesi gereken bir numaralı konulardan bir tanesi haline gelir. Ev, iş yeri ve her türlü işletmenin bu konuda özen göstermesi gereken farklı detaylar bulunur. Bu aşamada süreci kolaylaştıracak temizlik ürünleri de ilgi görür. Çöp biriktirmek ve atmak da bu temizlik süreçlerinden bir tanesidir. Bu aşamada rastgele poşetler ya da benzer malzemeler yerine bu iş için özel olarak tasarlanmış çöp poşetlerini kullanmak hijyenik açıdan oldukça mantıklıdır. Özel olarak hızlı çöp biriken ve çöpün götürüleceği çöp kutusunun uzakta olduğu yerlerde bu poşetler oldukça rahatlatıcı olabilir. Floppy markası çöp poşetleri, farklı ihtiyaçlara hitap eden özellikleri ile kullanıcıların her açıdan güvendiği çöp poşetleri üretmesi ile bilinir.

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet Çeşitleri

Çöp biriktirmek için farklı alternatif yollar kullanılmak ile birlikte bu yolların bir çoğu bu iş için özel olarak tasarlanmış çöp poşetleri kadar sağlıklı ve hijyenik değildir. Floppy markası ev, ofis, kafe ve restoranlarda rahatlıkla kullanılabilecek boyut ve özelliklere sahip ürünleri ile kalitesini gösterir. Aynı zamanda bu çöp poşetlerini adet olarak da farklı seçenekler ile alma lüksü sunar. Markanın ürünlerinden bir tanesi Floppy jumbo boy çöp torbası 80x110 10'lu rulo 25 adet şeklinde isimlendirilir. Bu ürünün kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ve içinde bulundukları ortamdaki hijyeni daha rahat sağlamalarına yardımcı olan birçok farklı özelliği bulunur;

  • Ürünün jumbo olarak da adlandırılan 80x110 olan boyutu 1 ya da 2 gün kadar çöp biriktirmeye müsait olduğu için kullanıcıları zor durumda bırakmaz. 

  • Ürün içinde bulunduğu pakette rulo şeklinde bulunduğu için az yer kaplar.

  • Ürünün koparılması oldukça kolaydır ve bu süreçte plastikte herhangi bir zedelenme yaşanmaz.

  • Jumbo boy çöp torbasının üretiminde kullanılan materyal sağlamdır ve kolay kolay parçalanmaz.

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet Fiyatları

Floppy jumbo boy çöp torbası fiyatları, düzenli olarak alınan temizlik malzemeleri üzerinden değerlendirildiğinde oldukça uygun kabul edilir. Ürün büyük olduğu için kullanım süresi de buna göre daha uzundur. Bu sayede uzun vadede çöp torbası kullanımı azalır ve kullanıcılar bu durumdan ekonomik olarak olumlu şekilde etkilenir. Ürünün içinde 25 adet çöp poşetinin ortalama bir evde bir aya yakın süre boyunca kullanıldığı düşünüldüğünde fiyat performans oranı oldukça başarılıdır. Floppy markasının çöp poşetleri arasında boyut ve adet değerlerine göre fiyat değişiklikleri yaşanabilir. Oldukça farklı boyutlarda ve adetlerde ürünü olan bir marka olduğu için kullanıcılara bütçelerine göre seçim yapma şansını da sunar. 

Floppy Jumbo Boy Çöp Torbası 80x110 10'lu Rulo 25 Adet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Doğru çöp poşetini tercih etmek hem hijyen hem de hem de kullanıcı rahatlığı açısından ciddi bir önem taşır. Öncelikle geniş ürün seçenekleri arasından size uygun boyutu seçmek önemlidir. Daha az çöp birikimi olan evlerde daha küçük çöp poşetleri yeterli olurken ofis ve benzeri ortamlarda daha büyük ebatlı ürünlere yönelmek mantıklı olur. Sık sık çöp poşeti alışverişi yapmak istemeyen kullanıcıların adet sayısı daha fazla olan ürünlere yönelmesi de büyük bir rahatlık sağlar. Çöp kokusu konusunda hassas olan kullanıcılar ise kendinden kokulu Floppy çöp poşeti modellerine yönelebilir. Aynı zamanda büzgülü ürünlerde kullanım kolaylık açısından kullanıcıları oldukça memnun eder.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FLOPPY013