200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet
Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet
₺11,88
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
Stokta yok
₺11,88
Vergi dahil

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet

Yaşam alanlarının temizliği ve hijyeni sağlık açısından önemlidir. Temiz ve hijyenik bir ortam sağlamak için de kullanılan çöp torbası önem taşır. İş yerlerinde, evlerde, yazlıklarda, otellerde, hastanelerde, restoranlarda ve diğer hijyen ve temizlik gerektiren alanlarda kullanılan çöp torbalarının dayanıklı olması kullanıcılara fayda sağlar. Sızdırma yapmayan bir çöp torbası hem ortamda oluşacak kötü kokuları engeller hem de çöp sıvılarının başka alanlara bulaşmasını önler. Geniş hacme sahip çöp torbaları kullanım açısından hem ekonomiktir hem de kolaylık sağlar. Kullanıcılar kaliteli içerikten üretilen ve ihtiyaçlarına cevap veren çöp torbaları ile kendileri için hijyenik bir yaşam alanı oluşturabilirler. Floppy orta boy çöp torbası 55x60 20'li rulo 6 adet bu tarz ihtiyaçlara yönelik olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. 

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet Çeşitleri

Floppy çöp torbası kullanıcı ihtiyacına göre farklı çeşitlerde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Her kullanıcının satın aldığı üründen farklı beklentileri olabilir. Bu nedenle satın almadan önce çöp torbasının özelliklerinin bilinmesi beklenen performansın sağlanması amacıyla faydalı olur. 

-  Boyutu 55 x 60’dır. 30 litre hacmi ile çöp alma kapasitesi yüksektir. 

- İçerisinde 6 adet 20’li rulo bulunur bu nedenle oldukça uzun kullanımlar için uygundur.

-  Mavi renklidir ve bu sayede hem göz zevkinize hitap ederken hem de kötü görünümü filtreler.

-  Floppy çöp torbası su sızdırmama özelliği ile kullanıcıların beğenisini toplar. Örneğin; çay kalıntıları ne kadar süzülerek çöpe atılsa da çoğunlukla akma yapar. Floppy çöp torbası su sızdırmayan yapısı sayesinde bu sorunun önüne geçer. Böylece çöpten akan sıvılar torbanın dışına taşmaz ve diğer alanların kirlenmesini önler.

-  Dayanıklı yapısı nedeniyle kolayca deforme olmaması kullanıcılara kolaylık sağlar. Böylece en ufak darbede hasar gören çöp torbalarına kıyasla daha uzun kullanılabilir ve ekonomik açıdan yararlıdır. 

-    Floppy çöp torbası geri dönüşüme uygundur. Bu sayede doğada kalıntı bırakmaz ve çevre dostudur. 

-  Ev, ofis, hastane, okul gibi alanlarda hijyen sağlamak adına kullanımı uygundur. 

  

Kaliteli içeriği ve beklentileri karşılayan özellikleri ile Floppy markası kullanıcılara uygun seçenekler sunar. Temizlik ve hijyen sağlamak adına kaliteli bir çöp torbasının kullanılması hayatı kolaylaştırır. 

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet Fiyatları

Çöp torbasının boyutu, hacmi, rulo adeti, kokulu ya da kokusuz olması fiyat farkına yol açan etmenlerdir. Floppy orta boy çöp torbası 55x60 20'li rulo 6 Adet, uzun süreli kullanıma elverişli olması nedeniyle ekonomiktir. Su sızdırmayan ve dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı yapısıyla daha dayanıksız çöp poşetlerine oranla uzun süreli kullanım için uygundur. Böylece kullanıcılara ekonomik açıdan fayda sağlar. Ürünün dayanıklı yapısı da fiyata etki eden faktörler arasında yer alır. Ürün eğer kokuluysa kullanılan aroma da fiyat farkına sebep olabilir. Floppy markası kullanıcıların çıkarlarını gözeten ve ekonomik açıdan da kullanıcı dostu bir politika izler. 

Floppy Orta Boy Çöp Torbası 55x60 20'li Rulo 6 Adet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çöp torbası satın alırken kullanıcılar bazı özellikleri gözden geçirerek alışverişlerini yaparlar. Bunlardan ilki satın alınacak çöp torbasının boyutudur. Eğer hafif ve orta yoğunluktaki çöpleriniz için bir çöp poşeti arıyorsanız orta boy çöp torbası sizin için uygun olacaktır. Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer özellik ise çöp torbasının kaliteli malzemeden üretilmiş olması ve dayanıklılığıdır. Dayanıklı çöp torbaları kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Floppy çöp torbası kirli sıvıların dışarıya sızmasını önleyerek çöp kutuları içerisinde bakteri oluşumunu engeller. Çevreyi önemseyen kullanıcılar çöp torbası satın alırken doğa dostu olmasına da dikkat ederler. Floppy çöp torbası geri dönüşümlüdür bu sayede doğaya verilen zararı da en aza indirir. 

Spot

Yaşam alanlarında hijyen sağlamaya yardımcı olan aynı zamanda dayanıklılığı ve hayatı kolaylaştıran özellikleri ile Floppy çöp torbası kullanıcıların ihtiyaçlarını gözeterek üretim yapar. Uzun süreli kullanımı ile ekonomik açıdan fayda sağlarken geri dönüşümlü olması açısından da çevreyi korur. Kullanıcılar ofiste, evde ya da hijyen gerektiren diğer yaşam alanlarında rahatlıkla kullanıma uygundur.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FLOPPY017