200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli
El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli
₺235,18 ₺199,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

El dezenfekte istasyonu standları geniş ve kalabalık mekanlarda hijyen sağlamanıza ve güvenle dolaşmanıza yardımcı olur. Yüksek alkol oranlı el dezenfekte sıvıları ve dayanıklı standlar ile herhangi bir mekanda mikropları ve virüsleri uzaklaştırmakla kalmaz, mekanın içerisinde güvenli bir dokunsal temas alanı yaratmış olursunuz.

Stokta yok
  • -15%
₺235,18
₺199,90 15% kazanın
Vergi dahil

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli

Büyük ve kalabalık mekanlarda hijyeni korumak oldukça önemlidir. Dokunsal temasın fazla olduğu mekanlarda herhangi bir mikroptan korunmanın farklı yolları bulunur. El dezenfekte istasyonları bu hijyeni sağlayan malzemelerden biridir. El dezenfekte istasyonu standı 1 lt. hazneli modelleri, restoran, havaalanı veya otel gibi geniş alanlara sahip mekanlarda hijyen sağlamak için oldukça fazla tercih edilir. Bu istasyonlar, kullanıcıların ellerini özel sıvılar ile temizleyerek dokunsal bir temastan geçecek herhangi bir mikrobu veya kiri öldürür ve yayılmalarının önüne geçer. 

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli Modelleri ve Özellikleri

El temizliği ve dezenfekte malzemeleri kategorisi içerisinde birçok farklı ürünü içerir. El dezenfekte ürünleri genellikle alkol bazlı olarak üretilir ve antibakteriyel olma özelliğine sahiptir.

- El dezenfektan sıvıları farklı alkol oranlarında ve dolayısıyla farklı etki seviyelerine sahip olacak şekilde üretilebilir. 

- Yüksek alkol oranına sahip el temizleme ürünleri, genellikle daha yüksek ve kalıcı temizleme kapasitesine sahiptir. 

- El dezenfekte istasyonu standları genellikle kalabalık mekanların girişinde otomatik ya da elle basmalı olarak kullanılabilen el temizleme sıvılarını içerir. 

- Otomatik olarak el dezenfektanını istasyondan elinize döken makineler, dokunsal bir temas gerektirmediği için oldukça güvenlidir.

- Bu otomatik standlar belirlenmiş bir miktardaki el sıvısını her seferde aynı ölçüde döktüğünden fazla ve gereksiz kullanımı da engeller.

- El ile basılarak dökülen el dezenfektanı standları dokunsal temas gerektirse de güvenilirliklerinden herhangi bir ödün vermez.

Günümüzde birçok havaalanı, otel ve restoranda el dezenfekte standları ve istasyonları kullanılır. 

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli Fiyatları

El dezenfekte ürünlerinin ve istasyon standlarının kendi aralarında fiyat farkları söz konusudur. El dezenfekte ürünleri içerdikleri alkol oranına göre daha kalıcı ya da uçucu özelliğe sahip oldukları için fiyatlar da bu durumdan etkilenir. Genellikle daha güvenilir olan alkol oranı yüksek el dezenfektanları, daha düşük alkol oranına sahip el dezenfektanı çeşitlerinden biraz daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulur. Dolayısıyla kalıcı ve yüzde yüz hijyen sağlayan dezenfektan çeşitlerinin biraz daha pahalı olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak toptan alımlarda, örneğin bir kutu 5 litrelik el dezenfektanı alımlarında, alkol oranı yüksek antibakteriyel dezenfektanlar daha karlı olabilir. Dolayısıyla, eğer kullanacağınız mekan geniş ve büyükse, ileride daha fazla dezenfektana ihtiyaç duyacağını düşünüyorsanız toplu alımlar yapmak mantıklı bir seçenek olabilir. 

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hijyeninden yüzde yüz emin olduğunuz ve içinde güvenle dolaşabildiğiniz bir restoranınız, oteliniz ya da kendinize özel herhangi bir mekanınız olmasını diliyorsanız, el dezenfektan ürünleri ve istasyon standları satın almadan geçmemeniz gereken malzemelerdir. Özellikle hijyen sağlamak istediğiniz ortam kalabalık ve sürekli dokunsal temasın gerçekleştiği bir mekan ise mekan içerisine homojen bir şekilde el dezenfekte istasyon standları yerleştirmek oldukça önemlidir. Bu standları genellikle en yoğun dolaşımın yaşandığı bölgelere yerleştirmek daha mantıklı bir seçimdir. Örneğin; dezenfekte standlarını mekanın giriş, çıkış ve orta bölümlerine görünür şekilde yerleştirebilirsiniz. El dezenfekte istasyonu standı satın alırken, dezenfekte sıvısının güvenilir ve yüksek alkol oranlı olduğundan emin olmalısınız. Alkol oranı düşük temizlik sıvıları genellikle uçucu ve dayanıksız olur. Yüzde yüz hijyen sağlamak için yüksek alkol oranlı el dezenfekte sıvıları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda satın alacağınız standın dayanıklı malzemelerden üretilmiş olduğundan da emin olmakta fayda olabilir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-STAND001