200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Diğer

Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺3,00 - ₺40,00

İhtiyaç duyduğunuz kesicilere ve diğer ürünleri Sepetfy üzerinden makul fiyatlar ile temin edebilir, ihtiyacınız olan diğer ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz!

26 adet ürün var.

Toplam 26 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Egesan 115x1 Inox (İnce)...

Egesan 115x1 Inox (İnce) Kesici

Fiyat ₺3,90
Egesan 115x3 Mermer Kesici

Egesan 115x3 Mermer Kesici

Fiyat ₺5,90
Egesan 115x3 Metal Kesici

Egesan 115x3 Metal Kesici

Fiyat ₺4,90
Egesan 180x3 Mermer Kesici

Egesan 180x3 Mermer Kesici

Fiyat ₺9,90
Egesan 180x3 Metal Kesici

Egesan 180x3 Metal Kesici

Fiyat ₺7,90
Egesan 230x3 Mermer Kesici

Egesan 230x3 Mermer Kesici

Fiyat ₺13,90
Egesan 230x3 Metal Kesici

Egesan 230x3 Metal Kesici

Fiyat ₺12,90
Esaş 4'' Slim Testere Eğesi...

Esaş 4'' Slim Testere Eğesi Üçgen

Fiyat ₺17,90
Esaş 5'' Slim Testere Eğesi...

Esaş 5'' Slim Testere Eğesi Üçgen

Fiyat ₺19,90
Esaş 6'' Slim Testere Eğesi...

Esaş 6'' Slim Testere Eğesi Üçgen

Fiyat ₺21,90
Esaş 7'' Slim Testere Eğesi...

Esaş 7'' Slim Testere Eğesi Üçgen

Fiyat ₺23,90
Esaş 8'' Slim Testere Eğesi...

Esaş 8'' Slim Testere Eğesi Üçgen

Fiyat ₺24,90
Kamelya (Pergule) Ayak

Kamelya (Pergule) Ayak

Fiyat ₺17,90
12cmx19cm Beyaz Raf Altı L...

12cmx19cm Beyaz Raf Altı L Demiri 6x8

Fiyat ₺6,90
18cmx24cm Beyaz Raf Altı L...

18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10

Fiyat ₺7,90
22cmx28cm Beyaz Raf Altı L...

22cmx28cm Beyaz Raf Altı L Demiri 10x12

Fiyat ₺8,90
Ekonomik Spiral Duş Hortumu

Ekonomik Spiral Duş Hortumu

Fiyat ₺12,90
Maket Bıçağı Yedeği (10 Adet)

Maket Bıçağı Yedeği (10 Adet)

Fiyat ₺5,90

Diğer Ürünler

Türkiye'de sanayi alanında gelişmeler gün geçtikçe artış gösterir. Geçmiş dönemlerden günümüze kadar gelişimini ve devamlılığını koruyarak gelmiştir. Türkiye, sanayi alanında diğer ülkeler gibi başarısını devam ettirmiştir. Bu kadar başarılı olmasını sağlayan şey kullanılan ürünlerdir. Bu durumlarda kullanılacak olan hırdavat tarzı ürünlerin iyi olması gerekir. Sanayinin kolları birçok alana dağılır fakat kullanılan ürünler genelde birbirleriyle devamlılık sağlayan ürünlerdir. Bu tarz ürünler genelde evlerde de bulunur ve sık sık kullanılır. Sanayide en çok kullanılan ürünlerden biri L demir olup tüm sanayinin gözde ürünlerinden biri olmaya devam eder. L demir bükülmüş olmasıyla bilinir. Masa ve dolap gibi gündelik kullandığımız her eşyada mevcuttur. Mobilya hırdavatı olarak da bilinir ve dolapların köşelerini bağlamada kullanılır. Birçok boyutuyla seçeneklerini sunar iken paslanmaz ve dayanıklı olması ile ön planda olmayı tercih eder. Bu ürün günlük hayatta da evde bulunması gereken bir parçadır. Etrafınızda, farkına varmadığınız tüm alanlarda hırdavat ürünleri ile karşılaşılır. Bu ürünler hayatları kolaylaştırmak, yaratıcı ve basit işleri kolaylıkla yapılmasını sağlar.

Diğer Ürün Seçenekleri

Hayatları kolaylaştıran diğer ürün maddeleri, çoğu cihazlarda bulunur. Tesisattan rezistansa, klimadan fırına kadar birçok üründe bulunur. Çoğu eşyanın çalışabilmesi için mutlaka üretiminde rezistans olması gerekir. Yani ısıtıcılar ve  tüm makinelerin çalışabilmesi için en önemli  malzemeler arasında yer alır. Seramik rezistanslar daha çok endüstriyel ortamlarda  kullanılan rezistans modelleridir. Kızıl ötesi elemanları, termoform ısıtma cihazları sauna gibi ortamlarda da seramik rezistans modeli kullanılır. Bir diğer farklı modeli de tüp rezistans modellerdir. Tüp rezistanslar makine parçaları ve kalıplar için kullanılır. Sanayide en çok kullanılan rezistans modeli tüp rezistans modelleri yer alır. Bir diger pratik ürünlerden biri de mermer kesicidir. Kullanımı en fazla sanayide olan bir ürün olmakla tanınır. Gündelik hayatta çoğu yerde mermer karşımıza çıkar. Mermere istenilen şekli vermek düşünüldüğünden daha zordur. Sadece insan gücüyle yapılabilecek bir olay değildir. Bu sebeple makine gücüne ihtiyaç vardır. Mermer kesici mermerlere kolaylıkla şekil vermesini sağlar. Böylelikle mermere şekil vermeyi zorlaştırmayarak basit bir şekilde tamamlanmış olur. Mermer kesicinin birçok farklı modelleri vardır. En basiti düz taşı kesebilen mermer kesici bulunur. Sanayinin gelişmesiyle mermer seçenekleri de artmıştır. Bu nedenle mermer kesicilerde artış gösterir. Granit mermer kesici belli bir dönem popülerliği yakalamıştır. İlerleyen zamanlarda turbo elmas mermer kesici üretilmiştir. Mermer kesici boyutları istenilen oranlardaki mermerleri kesebilir. Diğer bir üründe inoxtur ve bu ürünler paslanmaz çeliktir. Dayanıklı bir ürün olmasıyla tanınır ve sanayinin önemli bir ürünüdür. İnox elde etmek için sıradan çelik, nikel ve kromun karıştırılması gerekir. Mutfak alanında kullandığımız çatal, kaşık ve bıçak gibi küflenmeye yol açan ürünlerde inox bulunur. Aynı zamanda çamaşır makinesi ve su bataryalarında ömürleri uzun olsun diye inox kullanılır ve inox ürünleri kaplama değildir. Günlük kullanılan çatal, kaşıkları elde etmek için inox kesici kullanılır. İnox kesici aynı zamanda levha ve sac kesiminde kullanılır. Hızlı kesimiyle üstün kalite sağlar. Ürünü keserken malzemeyi yakmayarak yeni kalmasını sağlar.İnox kesicinin düz ve bombeli modelleri bulunur. Kutu adetleri genellikle 25 - 50 arasında değişim gösterir.

Diğer Ürün Fiyatları

Kullanıcılar diğer ürün fiyatlarına bakarken ceplerine en uygun ürünleri seçmeye özen gösterir. Bu tarz ürünleri kullanırken malzemelerin en iyi şekilde işlev görüyor olması beklenir. Kullanıcılara kolaylık sağlaması gerekir. Bu nedenle kullanıcılar memnun kalmayı düşünür. Hırdavat ürünlerinin en önemli özelliklerinden birisi kesici aletlerin kolay bir şekilde körelmeyecek olması gerekir. Kesici aletlerin geç körelmesi ürünü bir üst segmente taşıyor. Performansı uzun bir süre düşmediğinden dolayı da fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Çoğu mobilyanın ham maddesi odun ve kerestedir. Mobilya alışverişine  gidildiğinde mobilyaların bitmiş hali görülür. Fakat birçok işlemden geçmiş olması durumunu değiştirmez. Mobilyaların oluşum aşamalarında en önemli ürünlerden biri testeredir. Bu nedenle testere çabuk körelen bir kesici alet olmasına rağmen performansı yüksek olduğundan dolayı yine fiyatları diğer ürünlere göre biraz daha yüksek olabilir. Testere eğesi fiyatları belirlenirken de kesme performansı göz önünde bulundurulur. Her türlü boyuta sahip ve üçgen yapıda olmasıyla her modeldeki testereleri kesici haline geri getirebilir. Ürünlerin farklı boyutlarda üretilmesi de fiyat üzerinde etkili olur. 

Diğer Ürünleri Satın Alırken Hangi Özellikleri Dikkat Edilmeli ?

Alınan ürünün fiyatı önemli olmakla birlikte aynı zamanda ürünlerin özellikleri de ön planda tutulur. Ürünlerin kalitesi uzun ömürlü kullanılabilecek düzeyde olabilir. Bu konuda Egesan ve Esaş gibi markalar kullanıcılarına gerekli güveni sağlar. Diğer ürünleri alırken marka güvencesini de göz önünde tutabilirsiniz. Ürünlerin uzun vadede kullanılabilir olması tüm kullanıcılar tarafından özenle istenilen bir özellik olmaya devam eder. Hayatımızın hemen hemen her yerinde kullanılan pek çok cihazlarda rezistanslar bulunur. Su ısıtıcısı rezistans alırken elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürdüğünü göz önünde bulundurmanız gerekir. Rezistans modelleri artık daha çok tel formundan farklı bir duruş sergiler. Yine tercih sırasında rezistansların az oranda enerji kullanımına rağmen çok ısı elde eder. Isıtıcılar evlerde kullanılan pek çok cihazda görülür. Rezistansı kullanacağınız ortamı ve amacı da çok iyi belirlemelisiniz. Su ısıtıcıların içerisinde rezistans, gizli modeli kullanılır. Aynı zamanda gizli rezistanslar kahve makineleri gibi küçük elektrikli mutfak eşyalarında bulunur. Küçük boyutlarda ürün arıyorsanız gizli rezistansları tercih edebilirsiniz.