100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

12cmx19cm Beyaz Raf Altı L Demiri 6x8
12cmx19cm Beyaz Raf Altı L Demiri 6x8
₺6,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

12cmx19cm Beyaz Raf Altı L Demiri 6x8

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Günlük hayatı kolaylaştıran, yaşam alanınızı güzelleştiren ve ortam bulunan fazla eşyaları daha iyi depolayabilmenizi sağlayan L demirlerini kolaylıkla edinebilirsiniz. Uzun yıllar problemsiz kullanabileceğiniz bu ürünler ile yaşam alanınızı yeniden dekore edebilir, zevkinizi bulunduğunuz ortama yansıtabilirsiniz. Çift vida girişi işe monte edilebilen aparatlar, dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretildiğinden, size uzun vadede tasarruf imkanı sunar.

Stokta
₺6,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

12cmx19cm Beyaz Raf Altı L Demiri 6x8

Günlük yaşam içinde kullanılan mobilyalar için vazgeçilmez bir ihtiyaç olan L demiri, oldukça ihtiyaç duyulan bir aparat olur. Bağlantı aparatı olarak da bilinen bu ürün, farklı boyutlarda ki çeşitli mobilyaları monte etmek için kullanılır. Oldukça ufak olan L demiri aslında birçok alanda işe yarayan ve pratikleşmeyi sağlayan bir aksesuar görevi görür. Özellikle raf kurulumlarında ihtiyaca göre kullanılarak, dekor işlemlerinde tamamlayıcı bir rol oynar. Duvara monte edilmek istenen rafları uzun yıllar boyunca sağlam ve güvenilir tutmaya yardımcı olur. Rafları dengede tutarak, ağırlık merkezlerinde oluşabilecek baskıya en aza indirger. Meslek gruplarının da sıklıkla ihtiyaç duyduğu demir, farklı boylarda ve yapılarda üretilir. Çeşitli markaların üretimi ile hayatlara dahil olarak birçok işin kısa sürede sonuçlandırılmasına yardımcı olur. Kullanılan rafın büyüklüğü, uzunluğu ve ağırlığı L demirin seçimi konusunda önem taşır. Kullanıcılar seçim yaparken amaçları doğrultusunda tercihte bulunduğundan L demirin boyutları üretim sırasında çeşitlendirilir. Bu sayede her kullanıcı amacına uygun bağlantı aparatını kısa süre içinde kolaylıkla bulabilir.

12cmx19cm Beyaz Raf Altı L Demiri 6x8 Çeşitleri

Bağlantı aparatları içinde olan L demiri, sık sık ihtiyaç duyulan aksesuarlar arasında yer alır. Ürünün demir olması güvenliği en üst seviyeye çıkararak, oluşabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı önlem niteliğinde olur.

-   Çift vida deliği ile hem mobilyayı hem de monte edilen alanı sıkıca kavrama konusunda başarılı olur.

-   12cmx19cm boyutları sayesinde çeşitli büyüklüklerdeki mobilya veya rafları sabitlemeye olanak sağlar.

-   Yüksek tutunma sağlayarak, dilediğiniz dekora pratik bir şekilde ulaşmanıza destek olur.

-   Beyaz renge boyanan demir ile her mobilyaya uyum sağlar, aynı zamanda boyanabilir yapısı ile de kullanıcılara farklı dekor imkanları yaratır.

Sağlanan tüm bu avantajların yanı sıra monte edildikten sonra sallanma ve oynama yapmayacağı içinde kullanıcılara güvenli iş imkanı verir. 12 cm ene sahip olan aparatın boyu ise 18 cm olarak üretilir. Küçük alanlar içinde oldukça kullanışlı olan bu ürünler ile yaşadığınız yere daha konforlu ve ferah bir hava katabilirsiniz. Elde ettiğiniz raflar sayesinde eşyalarınıza yeni bir depolama alanı açabilirsiniz.

12cmx19cm Beyaz Raf Altı L Demiri 6x8 Fiyatları

Küçük yaşam alanlarını daha kullanışlı hale döndüren L demirleri, en minimum fiyatlar ile karşınıza çıkar. Araştırmanız sırasında farklı fiyatlar ile karşılaşabilir, sunulan seçenekleri bütçenize göre değerlendirebilirsiniz. Hazırlanan ürünlerin büyüklüğü ve uzunluğu fiyatlandırma konusunda etki yaratır. Ürününün boyutu büyüdükçe harcanan maliyette aynı oranda büyür. Aynı zamanda üretilen L aparatlarının demir olması kullanıcılara sunulan fiyatı direkt olarak etkiler. Bu noktada size sunulan hizmet kalitesi yüksek oranda artış gösterir, aynı zamanda güvenliğiniz de korunur. Demir olmayan bir L aparatı ile işlem yaptığınız takdirde monte ettiğiniz raf herhangi bir durumdan sallanabilir veya düşebilir. Bu nedenle sunulan yüksek performansa göre değerlendirme yapabilir, amacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

12cmx19cm Beyaz Raf Altı L Demiri 6x8 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanım amacınıza en uygun L demirini almadan önce bazı noktalara dikkat etmeli, özellikle ürünü satın almadan önce detaylı bir inceleme yapmanız gerekir. Öncelikli olarak 12cmx19cm beyaz raf altı L demiri 6x8 boyutlarında olduğundan, monte edeceğiniz mobilyanın boyutlarına dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde ürün ihtiyaçtan daha büyük veya daha küçük gelebilir. Böyle bir durumda da satın almış olduğunuz aparattan gerektiği gibi faydalanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün demir olduğunu bilmek size fayda sağlar. Eğer daha farklı bir yapıda L demirine ihtiyaç duyuyorsanız araştırmanıza devam edebilirsiniz. Son olarak ürünün beyaz renkte olduğunu fakat boyanabilir olduğunuz bilmeniz gerekir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-RAFAL001