100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10
18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10
₺7,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Duvar altı L demirleri, duvar raflarının monte işlemlerinde vazgeçilmez ürünlerdir. Bu ürünler beton ya da ahşap zeminlere monte edilerek duvar raflarını taşır. Taşıma kapasiteleri boyutlarına göre değişiklik gösterir. Farklı sayılarda olabilen vida delikleri ürünün tutunma gücünü belirleyen etmenlerdendir. 18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10 gibi şık, kaliteli ve güvenilir modeller, birçok kullanıcı tarafından tercih edilir.

Stokta
₺7,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10

Günümüzde evlerinde huzurlu hissetmek isteyen birçok insan ev dekorasyonuna daha fazla önem vermeye başlar. Süs eşyalarını ve benzer özellikler taşıyan dekoratif ürünleri sergilemenin en kolay yollarından bir tanesi de duvar rafı kullanımıdır. Benzer bir şekilde kitaplıklarını mobilya olarak edinmek istemeyen kullanıcılar duvar rafı tercih edebilir. Duvar rafları bir yandan farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlarken bir yandan da alandan tasarruf edilmesini kolaylaştırır. Tüm bu estetik detayların yanında duvar raflarının sağlam olması da oldukça önemlidir. Bu sebeple duvar raflarını monte ederken raf altı L demiri ürününden sıklıkla faydalanılır.

18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10 Çeşitleri

18cmx24cm beyaz raf altı L demiri 8x10 çeşitleri; evin ve duvar rafının özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda kullanıcıların bireysel estetik ihtiyaçları da ürün çeşitliliğinde önemli bir rol oynar. Duvar rafları rustik, modern, klasik ve minimalist dekorasyon stillerine uyum sağlayacak şekilde farklı model ve tarzlarda üretilir. Bu çeşitlilik raf altı L demiri modellerinin boyut, şekil ve renklerini de dolaylı olarak etkiler. Öncelikle raf altı L demiri de rafın görünen bir parçası olduğu için kullanıcılar ürünün duvar raflarının rengi ve tarzı ile uyum sağlamasını ister. Sonrasında işin içinde daha teknik detaylar da bulunur.

  • Duvar rafının büyüklüğü, ağırlığı ve şekli de raf altı L demirinin özelliklerini etkiler. Daha ağır bir duvar rafını taşıyacak raf altı L demirinin de buna uygun bir sağlamlı seviyesine sahip olması gerekir.

  • Ürünün farklı çeşitlerinde duvara montaj için gerekli olan vida deliklerinin sayısı da değişebilir. 

  • Raf altı L demiri çeşitlerini değerlendirirken en önemli nokta ise ürünün rengidir. Çeşitler, farklı duvar raflarına uyum sağlayacak renklerde üretilir.

  • Örneğin; 18cmx24cm beyaz raf altı L demiri 8x10 modeli, yalnızca beyaz duvar raflarında değil, diğer açık renklerde de güzel bir görünüm yaratır.

  • Aynı zamanda koyu renk duvar rafları ile kullanılıp şık bir zıtlık yaratılabilir.

18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10 Fiyatları

Raf altı L demiri modellerinin belirli özelliklerine göre fiyat değişiklikleri olabilir. Örneğin; beyaz rengini elde etmek için kullanılan boyanın türü, rengin kalıcılığını temin eder ve fiyatları da doğrudan etkilemesi oldukça doğaldır. Elektrostatik beyaz fırın boya ile boyanan raf altı L demiri modelleri diğer boya türlerinin kullanıldığı modellere göre daha yüksek fiyata sahip olabilir. Raf altı L demirinin duvara montaj esnasında kullanılacak vida deliklerinin sayısı da ürünün fiyatını oldukça dolaylı yoldan da olsa etkileyebilir. Bazı kullanıcılar daha az vida deliği olan ve daha az belli olan raf altı L demiri modellerini tercih edebilir. Daha yuvarlak hatlı modeller ve daha keskin kenarları olan modeller arasında da belirli fiyat farklılıkları olabilir. 

18cmx24cm Beyaz Raf Altı L Demiri 8x10 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Raf altı L demiri alırken doğru özelliklere dikkat edildiğinde siz, eviniz ve duvar rafınız için en ideal modeli edilebilirsiniz. Öncelikle duvar rafınıza ve duvarınıza uygun rengi seçerek başlayabilirsiniz. Sonrasında ürünlerin boyutlarını gözden geçirebilirsiniz. Raf altı L demirlerinin kısa kısımları duvara monte edilir ve uzun kısımları da duvar rafının alt kısmına monte edilir. Buna dikkat ederek bir tercih yaparsanız ürününüz çok daha az görünür olabilir. Duvar altı L demirinin kenarlarının düz ya da yuvarlak olmasına dikkat edebilirsiniz. Duvar rafları ile farklı tasarımlar yapıp minimalist, fütüristik ya da bohem havalar yaratabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-RAFAL002