200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

ATS Çelik Daldırma Su Isıtıcısı Rezistans
ATS Çelik Daldırma Su Isıtıcısı Rezistans
₺27,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

ATS Çelik Daldırma Su Isıtıcısı Rezistans

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

ATS çelik daldırma su ısıtıcısı suyun içinde bırakarak dakikalar içinde suyun ısınmasını sağlayan elektrikli bir üründür. Paslanmaz çelikten üretilir ve hafiftir. Taşınmasında kolaylık sunması nedeni ile sıcak suya erişim olmayan durumlarda kullanılabilir. Endüstriyel amaçlarla da geniş kullanım alanları sunan bu ürünü çeşitli nedenler ile kullanabilir sıcak su elde edebilirsiniz.

Stokta yok
₺27,90
Vergi dahil

ATS Çelik Daldırma Su Isıtıcısı

Daldırma su ısıtıcı, suyun belirli bir ısıya gelmesini sağlayan ürünlerdir ve endüstriyel amaçlar ile kullanılır. Evde kullanmak için de alabilirsiniz. Su dışında yağ gibi endüstriyel malzemelerinde hızlı bir şekilde kaynamasına katkıda bulunur. Daldırma su ısıtıcı ürünlerinde kaliteli kullanım için paslanmaz çelik kullanılır. Elektrikli olan bu ürünler enerjiyi ısıya dönüştürür ve bu nedenle kaynatmak istediğiniz sıvı kısa sürede kaynayabilir. Daldırma ismini ise su içinde işlem görmesinden alan bir makinedir. Uzun vadede kullanmak için ise paslanmaz çelikten yapılan kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Birinci sınıf metal kullanılan bu ürünlerin rezidans kısmı önemli bir parçadır. Çelikten yapılan bu ürünler ise ATS firması tarafından sunulur. Firma 2013 yılında kurulur ve çeşitli ürünler ile kullanıcılara hizmet verir.

ATS Çelik Daldırma Su Isıtıcısı Modelleri

Bu modeller suyun kaynamasını kolaylaştırdığı için prize takarak evde de kullanım sunar. 

  • 1500 watt güçte olan bir modeldir.

  • Litre ve dk olarak değişen bir kaynama durumu vardır. Bu da modellerin performanslarına bağlı olarak değişir. 

  • Kablosu ve bağlanan aksesuar yeri siyah renklidir.

  • Ev gereçleri olarak adlandırılan bu ürünler çeşitli alanlarda kullanılabilir ve kolay bir şekilde su kaynama noktasına getirilir. Kullanım sonrası ise fişten alarak kurumaya bırakabilirsiniz.

  • ATS farklı watt güçlerinde olan su ısıtıcı modelleri üretir ve bu watt gücü ürünün kaynatma seviyesini etkiler. 

  • Modeller ve çalışma mekanizmaları arasında bulunan farkları değerlendirerek daldırma su ısıtıcısı satın alabilirsiniz.

  • Çeşitli nedenler ile su ısıtmanız gerekebilir ve bu modeller de su içinde bekletilerek 5-6 dk gibi bir süre içinde ısıtma imkanı sunar. 

  • Kullanılan malzemesi ise paslanmaz çeliktir bu nedenle uzun ömürlü bir kullanım sunulur.

  • Acil kullanım durumlarda size hizmet veren bu ürünler güvenli bir şekilde kullanılabilir. Banyo ve mutfakta kullanabilirsiniz. Sıcak suyun olmadığı yerlerde bir alternatif olabilir.

ATS Çelik Daldırma Su Isıtıcısı Fiyatları

ATS çelik daldırma su ısıtıcısı fiyatları bu ürünlerin üretim malzemesinin kalitesine göre belirlenir. Bunun yanında kullanılan parçalar da uyumlu ve sistemli olmalıdır. Uzun ömürlü kullanım için güçlü bir watt seviyesi gerekir. Watt güçleri de bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde etkin bir rol oynar. Kolay kullanımı ve ekonomik fiyatları nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilir. Fiyatlarını ürün özelliklerini inceleyerek bu çok kullanımlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Sıcak suyu çeşitli amaçlar ile kullanabilirsiniz. Daldırma tipi olan su ısıtıcıları farklı parçalardan oluşur ve hafiftir. Fiyat ve performans açısından dengeli olan bu daldırma tip su ısıtıcı ürünlerini hızlı bir şekilde su ısıtır ve kullanıma hazırlar. Değişen fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun olan kaliteli ATS ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

ATS Çelik Daldırma Su Isıtıcısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

ATS çelik daldırma su ısıtıcısı modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken özelliklerden biri de watt gücüdür. Kullanmak istediğiniz alanlar banyo küveti ve mutfak olabilir. Her alanda kullanmak için uygundur ve uzun kablosu sayesinde de daha özgür bir kullanım şekli sunar. Daldırma tip olması ve hafif olması bu ürünlerin tercih edilmesinde sebep olarak gösterilebilir. Su ve yağ içinde kullanmak için uygundur. Bunun yanında hafif olması da kolay taşınmasına katkıda bulunur. Seyahat sırasında da sıcak suya kolay bir şekilde erişim sağlar. Yapılan malzemesinin paslanmaz çelik olmasına dikkat edilmelidir. Satın alırken kullanım talimatlarına ise uymanız gerekir. Tekrar tekrar kullanılabilen kullanışlı su ısıtıcı ürünleridir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-ISITICI02