200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Kamelya (Pergule) Ayak
Kamelya (Pergule) Ayak
₺17,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Kamelya (Pergule) Ayak

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kamelya ve tentelerin montajında sıklıkla kullanılan ürünlerin başında pergule ayaklar gelir. Pergule ayaklar ile kamelyanın ayaklarının zeminden etkilenmemesi ve montajın sağlamlaştırılması sağlanır. Pergule ayakları metal yapıları sayesinde kırılmaz ve hava şartlarından etkilenmez. Kullanılacak ayağa uygun boylarda ürün seçilerek kendinden vidalı modeller sayesinde kolaylıkla kurulum yapılır.

Stokta yok
₺17,90
Vergi dahil

Kamelya (Pergule) Ayak

Dış mekan dekorasyonunda kamelya ve tenteler gibi bahçe malzemeleri sıklıkla kullanılır. Tente, kamelya gibi dış dekorasyon, bahçe malzemeleri kullanıcıları yağmurdan, güneşten, rüzgardan koruyarak daha konforlu dinlenme ortamı yaratır. Bahçe malzemeleri mevsimlik olarak kullanılabildiği gibi her mevsim kullanılabilir özellikte olan ürünlerin bağlantı şekillerinin de zorlu hava şartlarına uyum sağlaması gerekir. Pergule ayaklar kamelyaların yerleştirildiği alana sıkı ve sağlam olarak sabitlenmesini sağlar. Pergule ayak modellerinin birçok marka tarafından farklı kalitelerde üretimi mevcuttur. Ayakların taşıyacağı tente veya kamelya ile uyumlu olması gerekir. Ürünlerin boyutları taşıma kapasitesine göre büyür veya küçülür. Farklı yapılardaki ürünler çeşitli modeller ile kullanıcılara sunulur. Ahşap ayakların altına yerleştirilerek ürünün yer ile teması engellenmiş olur. Pergule ayaklarda dekoratif modeller olabildiği gibi U formunda kalın ve kaliteli malzemelerden üretilmiş çeşitlerde vardır. Kullanılacak ahşap ayağa uyumlu ürünün seçilmesi ile daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilir.

Kamelya (Pergule) Ayak Çeşitleri

Kamelya, tente gibi bahçe ürünleri dış dekorasyonda sıklıkla tercih edilen malzemelerdendir. Kamelya türleri kullanılacak alana monte edilirken ahşap direklerin tabanında kamelya (pergule) ayak çeşitleri kullanılır. Pergule ayak kullanmak kullanıcılara kullandıkları  ürünün daha uzun ömürlü olması bakımından çeşitli avantajlar sunar.

  • Pergule ayaklar kamelyanın ahşap ayaklarının yer ile temasını engeller.

  • Sağlam ve kaliteli ürünlerden elde edilmiş ayaklar sayesinde ahşap ürün zemine temas etmediği için zedelenmez veya zarar görmez.

  • Su, çamur gibi nemli ortamlardan uzaklaştırılır.

  • Koruma amaçlı kullanılan pergule ayaklar aynı zamanda modern yapılardaki tasarım ve renk seçenekleri ile kamelyaların görüntüsünde şıklık yaratır.

  • Ayaklar metalden üretildiği için kırılmaz ve paslanmaz yapıdadır. 

  • Kamelyanın ayağına uygun ölçülerde alınan pergule ayaklar sayesinde kamelyanın montajı daha sağlam ve güvenilir hale gelir.

Pergule ayak çeşitlerinde farklı model ve renk alternatifleri bulunur. Her türlü tarza uyum sağlayacak yapıda ürün çeşidi üretilmiştir. Dekoratif pergule ayak modellerinde lale desenleri, U şeklinde olanlar ile kişilerin zevkine uygun çok sayıda model seçeneği vardır. Kendinden vidalı olan ürünler ile boy ayarlaması rahatlıkla yapılabilir.

Kamelya (Pergule) Ayak Fiyatları

Kamelyalar ve tenteler dış mekan dekorasyonunda en fazla tercih edilen bahçe dekorasyon ürünlerindendir. Ürünlerin sağlamlığı açısından montajında kullanılan ürünlerde de çeşitlilik vardır. Kamelyaların ahşap ayaklarının zeminle temasını engelleyen pergule ayaklar farklı modellerde ve ölçülerde üretilir. Ürünün hammaddesine, kalınlığına ve modeline göre fiyatları değişkendir. İnce ve ufak yapılı ürünler daha ekonomik olurken ürünün kalınlığı ve boyutu büyüdükçe aynı oranda fiyatta yükselir. Markalarda farklı fiyat aralıklarına sahip ürünler bulmak mümkündür. Düz U şeklinde olan ve altı vidalı pergule ayaklar daha maliyetli olurken, dekoratif amaçlı ayaklar daha uygun fiyatlıdır. Yine dekoratif pergule ayaklarında da vidalı modellerin fiyatları ürünün özelliği ile orantılı olarak yükselebilir. Fiyatlarda etkili olan bir başka faktör ise ürünlerin renkleridir. Klasik renklerdeki ürünler daha uygun olurken özel renklerin kullanıldığı ürünler daha yüksek fiyatlıdır.

Kamelya (Pergule) Ayak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kamelyalar ve tenteler dış dekorasyonun vazgeçilmez parçalarından biridir. Her türlü hava şartlarına uyum sağlayan niteliklerde ürün tercih edilmesi sağlıklı ve güvenlidir. Kamelyaların ve tentelerin montajı içinde kaliteli malzemelerden üretilmiş montaj parçalarının kullanılması gerekir. Pergule ayaklar ise kamelyaların montajında kullanılan güvenilir ürünlerden biridir. Seçimi yapılırken dekoratif amaçlı veya sağlamlaştırma, koruma amaçlı kullanılmasına karar verilmesi gerekir. Kamelyanın ayakları ile uyumlu ölçülerde kullanılması gerekir. Metal ürünlerin seçilmesi ahşap olan kamelya ayaklarının korunmasını ve sert zeminden etkilenmemesini sağlar. Farklı renk ve boylarda seçme alternatifi olan ürünlerin kamelyanın tasarımına uygun olması gerekir. U formunda kalın yapıda olan ürünler daha sağlam nitelikteki ürünlerdendir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-PERGAY001