200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sıfır Kullanılmamış Kiloluk Gazete (1 Kg.)
Sıfır Kullanılmamış Kiloluk Gazete (1 Kg.)
₺9,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sıfır Kullanılmamış Kiloluk Gazete (1 Kg.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Üretildiklerin kağıtların niteliğine göre kaliteleri, kalınlıkları değişen bu ürünlerin tasarım aşamasında boyutlarına ve rengine karar verilir. Bu ürünlerin mevcut görünümleri ve sayfa yapılarına göre kullanıcılar istedikleri ürünü seçebilir ve ihtiyacı kadar alıp, kullanmaya başlayabilir. Genel kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünü kullanıcılar taşınma sırasında, temizlik işlemlerinde pratik bir şekilde kullandıkları görülür.

Stokta yok
₺9,90
Vergi dahil

Sıfır Kullanılmamış Kiloluk Gazete

Kullanıcılar günlük veya özel kullanımları için kullanılmamış gazetelere ihtiyaç duyarlar. Ev içerisinde tadilat sırasında sıvaların yere dökülmesini önlemek için yerlere gazete serilebilir. Ayrıca ev, ofis veya farklı alanların taşınma süreçlerinde kırılacak eşyaların sarılması içinde kullanılan bir üründür. Farklı dokuları, kalınlıkları olan gazetelerin kedi, köpek gibi hayvanların yuvalarına yerleştirilmesi ile bakım işlemi de kolaylaşmış olur. Gün içerisinde rutin temizlik işlemi sırasında bu ürün yerlere serilebilir, camların silinmesi işlemi için de kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Suyu içerisine hızla hapseden bu ürün sayesinde ıslak zeminleri suyu rahatlıkla çekilebilir ve yağmurlu havalarda da araba içerisine serilebilen bir ürün özelliği gösterir.

Sıfır‌ ‌Kullanılmamış‌ ‌Kiloluk‌ ‌Gazete‌ Çeşitleri ve Özellikleri

Her alanın ihtiyacını karşılayabildiği gibi ürünlerin içini dolduran veya temizlik gibi aşamalarda da kullanılabilen gazetelerin kullanıcılarına farklı boy, renk ve niteliklerde seçim imkânı sunduğu görülür. Taşınma işlemi, boş bacaların doldurulması, dolap raflarına yerleştirme gibi kullanıcılarına geniş kullanım alanı sunan Sıfır Kullanılmamış‌ ‌Kiloluk‌ ‌Gazete‌ çeşitlerinin özellikleri birbirinden farklıdır.

-        İlgili ürünlerin basım tekniklerine göre kaliteleri arasında sınıf farklılıkları söz konusudur. Sayfa yapıları 1.sınıf veya değişen kalite seçenekleri ile kullanıcılarının seçimlerine sunulan ürünlerdir.

-        Gazete kağıtlarının basım şekillerine göre boy oranları da farklılık gösterir. Sayfa yapılarının genişlikleri arasından kullanıcılar kullanım alanına göre dar veya geniş gazeteleri alabilirler.

-        Kağıt materyalinden tasarlanan ve üretilen bu ürünlerin incelikleri de değişiklik gösterir. Bu yapısı sebebiyle suyu emme özelliğinin de etkilenmesi ile kullanıcılar temizlik işlemi için daha çok kalın yapılı gazeteleri tercih ettikleri görülür.

-        Farklı baskı tekniklerinden geçen gazetelerin siyah veya renkli yapılarda ürün özelliklerinin olduğu görülür. Bu sebeple kullanıcı tek renk veya renkli ürün seçeneklerinden kullanım alanının ihtiyacına uygun ürünü alabilir.

Boy uzunlukları, sayfa genişlikleri ve farklı renklerle tasarlanan gazetelerin nitelikleri değişen kağıtlar ile basılan bu ürünler arasından kullanıcılar kendi konfor ihtiyaçlarına denk gelen ürüne karar verme imkanına sahiptirler. 

Sıfır‌ ‌Kullanılmamış‌ ‌Kiloluk‌ ‌Gazete‌ Fiyatları

Kullanıcıların her alanda ve farklı amaçlarda kullanabildiği bu ürünün gramaj yapısı fiyatına doğrudan etki eder. Toplu veya tek olarak satılabilen bu ürünün fiyat aralıkları değişiklik gösterir. Ayrıca ilgili ürünün materyal yapısı da fiyat aralığına etki eden unsurlar arasında yer alır. Dokularının farklılık gösterdiği bu ürün ile istenilen eşyalar sarılabilir ve kırılmalara karşı korunabilir yapıları sebebiyle kullanıcılar fiyatları değişen bu ürünleri kendi seçimlerine göre alabilirler. Kalınlıkları, gramajları ve boyları değişiklik gösteren bu ürünler arasından kullanıcılar kendi ihtiyaçlarını karşılayacak miktar ve fiyata karar verme imkânına sahiptirler. Baskılarına ve kalitelerine göre de fiyatları birbirinden farklı olan ürünleri kullanıcılar istedikleri alanlarda rahat bir şekilde kullanılabilirler.

Sıfır‌ ‌Kullanılmamış‌ ‌Kiloluk‌ ‌Gazete Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Geniş kullanım alanı sayesinde kullanıcılarına pratiklik sunan bu ürünlerin seçim aşamasında kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre tercihlerini yapabilirler. Ayrıca ilgili ürünün miktarına yine kullanıcı kendi ihtiyacı kadar olan kısmını alabilir. Farklı dokuları ve kalınlıkları olan gazetelerin suyu emme oranları da farklılık gösterir. Bu özelliği sebebiyle temizlik için tercih edilecek olan gazetenin suyu emebilecek bir incelikte olmasına dikkat edilmesi doğru olur. Kırılacak eşyaların kaplanması veya sarılması işlemi için de aynı ürünün sert ve kalın bir yapıda olması gerekir. Mevsimsel olarak kaldırılan çanta, ayakkabı eşyaların içine doldurulan gazetelerin boy ve miktarına da kullanıcılar istedikleri şekilde karar verebilirler. Yemek pişirme sırasında eğer demleme işlemi için tencere kapak arasına yerleştirilmek isteniyor ise olabildiğince ince bir kağıt yapısına sahip gazetenin alınması uygun olur. Farklı süsleme teknikleri için de tercih edilebilen bu ürün ince, parlak bir yapıda seçilmesi gerekir. Örneğin;  uçurtmanın ucuna kullanılacak ise hafif yapılı bir gazetenin seçilmesi ile uçurtmanın daha kolay uçtuğu görülür.

chat Yorumlar (11)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPT0018