200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Dış Cephe Brüt Beton Astarı 12 Kg.
Fawori Dış Cephe Brüt Beton Astarı 12 Kg.
₺139,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Dış Cephe Brüt Beton Astarı 12 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
Stokta yok
₺139,90
Vergi dahil

Fawori Dış Cephe Brüt Beton Astarı 12 Kg

Tanım

  Brüt beton üzerine yapılacak alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce yüzey aderansını artırmak amacıyla kullanılan polimer modifiye reçine esaslı iç ve dış cephe astarıdır.  
Özellikleri

  • Ortalama kuruma süresi: 24 saat.

Kullanım Alanlar
Brüt beton yüzeylere alçı ve çimento esaslı harç uygulanmasından önce uygulanır. Brüt beton duvar, kolon, tavan gibi yüzeylerde aderans arttırıcı olarak kullanılır.   
Uygulama

Yüzey Hazırlığı Uygulama yapılacak yüzey ürünün yapışmasını engelleyen her türlü kir, pas, ve varsa kalıp yağlarından temizlenmelidir. Yüzeydeki bozukluklar tamir edilmelidir. Yüzey kuru ve temiz olmalıdır. İstenilen kıvama göre maksimum %50 oranında su ile düşük devirli bir karıştırıcı yardımı ile karıştırılıp hazırlanarak posteki rulo ile yüzeye tek katuygulanır. Uygulama sırasında Brüt Beton Astarı belirli aralıklarla karıştırılmalıdır. Sıva ve alçı uygulaması için yüzeyin tamamen kuruması beklenmelidir.    
Sarfiyat :     

Tek katta yaklaşık (Yüzey yapısına göre farklılık gösterebilir). 1 kg ile 4 m2 yer astarlanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune yapılmalıdır.    
İnceltme :    

Maksimum %50 oranında su ile inceltilebilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR011