200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

El Aletleri

Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺12,00 - ₺85,00

Çeşitli el aletlerine Sepetfy üzerinden sahip olun, ürün seçeneklerine göz atın! Sepetfy ile makul fiyatlar ile dilediğiniz el aletini satın alın.

8 adet ürün var.

Toplam 8 üründen 1-8 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Mini Hobi Kargaburun (13 Cm.)

Mini Hobi Kargaburun (13 Cm.)

Normal fiyat ₺23,41 -15% Fiyat ₺19,90
  • -15%
Mini Hobi Kerpeten (13 Cm.)

Mini Hobi Kerpeten (13 Cm.)

Normal fiyat ₺23,41 -15% Fiyat ₺19,90
  • -15%
Mini Hobi Pense (13 Cm.)

Mini Hobi Pense (13 Cm.)

Normal fiyat ₺23,41 -15% Fiyat ₺19,90
  • -15%
Mini Hobi Yankeski (13cm.)

Mini Hobi Yankeski (13cm.)

Normal fiyat ₺23,41 -15% Fiyat ₺19,90
  • -15%
Mini Hobi Pense - Yan Keski...

Mini Hobi Pense - Yan Keski - Kargaburun Seti Takımı (13...

Normal fiyat ₺64,59 -15% Fiyat ₺54,90
  • -15%
Metal Falçata Maket Bıçağı...

Metal Falçata Maket Bıçağı + 10 Adet Yedek Uç

Fiyat ₺12,90
Eltos Ayarlı Yağ Filtre...

Eltos Ayarlı Yağ Filtre Sökme Anahtarı Aparatı

Fiyat ₺24,90
Profesyonel 4-8 mm Mekanik...

Profesyonel 4-8 mm Mekanik Zımba Tabancası + 1 Paket Tel

Fiyat ₺84,90

El Aleti

El aletleri ev tamirinde ve farklı cihaz bölümlerini birleştirmek için kullanılır. Elektrikli oldukları gibi aynı zamanda çekiç gibi uzun yıllardan beri kullanılan basit araçlar olabilir. Evde kendi tamir işleriniz için kullanmak amacıyla alıyorsanız bazı temel ev aletlerini tercih etmeniz gerekir. Bu da uzun vadeli düşününce iyi bir yatırım olabilir. Hem kaliteli hem de son derece kullanışlı olan aletleri kullanarak farklı alanlarda tasarruf yapabilirsiniz. Temel araçlara sahip olmak adına bu ürünlerin kullanım amaçları ve özellikleri incelenmelidir. Bazı el aletleri arasında çekiç, fener, tornavida, çok kullanışlı bir bıçak, kablo kesiciler, elektrikli ve şarjlı matkaplar bulunur. Çekiç ise çivi çakmanın yanı sıra başka amaçlarla da kullanılır. Yüzeyin hasar görmesini ve çivi kaymasını önlemek için çekicin başının düz olması gerekir. Bu nedenle çukurlu veya kareli başlar ilk tercihiniz olmamalıdır. Bu aletlerin özelliklerini ve başka hangi amaçlarla da kullanıldığını bilmek sizlere tamir ve kurulum sırasında birçok fayda sağlayabilir.

El Aleti Modelleri

Elektrikli el aletleri olarak da birçok ürün seçeneği bulunur. Darbesiz matkaplar, vidalama makineleri, zımparalar, delme makineleri, elektrikli testereler ve testereler bunlardan bazılarıdır. Bu ürünler endüstriyel kullanımda ve ev kullanımında farklı watt güçlerinde ve ebatlarda üretilir. Endüstriyel kullanımda olan el aletleri daha güçlüdür ve aynı zamanda birçoğunda tezgah tipi olan tasarımlar da yer alır. Evde kullanmak için alınan bir matkabın kullanım şekilleri ve gerektirdiği güç profesyonel kullanımla kıyaslandığında farklıdır. Tamir işlerinde kullanılan el aletleri hırdavat olarak adlandırılır. Bu ekipmanlar ise bıçak gibi kesici aletlerden tesisat malzemelerine kadar uzanır. El aletleri çeşitleri incelendiğinde çeşitli tamir işlerinde kullanılmak üzere farklı özelliklerle donatıldığı görülür. Çekiç ise bu temel el aletlerinden biridir ve incelerken kolay kavrama sağlayan modelleri inceleyebilirsiniz. Temel el aletlerinden biri de mezuradır. İster kurulu bir cihazı yerleştirmek için ister tüm bir odanın yeni dekorasyonu için kullanmanız gereken bir mezura olması gerekir. Yeni başlayanlar için kolay çekip açılan ve aynı oranda geri sarılan bir model tercih edilebilir. Şerit ölçülerinin belirgin olanlar kullanım sırasında kolaylık sağlar. Dilerseniz yanınızda taşımak için de cep boyutunda üretilen mezuraları tercih edebilirsiniz. Diğer temel el aleti de fenerlerdir. Çok fazla fener seçeneğinin olması da farklı özellikler sunmalarından kaynaklanır. Her zaman elinizin altında olan bir fener için LED olan fener seçenekleri değerlendirilebilir. Olası elektrik kesilmelerinde de kullanmak için bir fener arıyorsanız güçlü bir model seçilmelidir. Sahip olunması gereken en iyi el aletlerinden biri de tornavidalardır ve bu ürünler aynı zamanda set halinde de sunulur. En sık kullanılan iki temel tornavida vardır. Manyetik uçları olan tornavidalar oldukça kullanışlıdır fakat saklama koşullarına dikkat edilmesi gerekir. Kullanılan en yaygın tornavidalar  düz uçlara sahip olanlardır. Evde kullanmak için yıldız tornavidalar da tercih edilebilir. Evde kullanmak ve işlerinizi daha kısa zamanda tamamlamak isterseniz elektrikli tornavida seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Delme makineleri ise elektrikli aletler kategorisinde bulunur ve birçok delme işleminde rahatlıkla kullanılabilir. Çok fazla ürün seçeneği bulunması nedeni ile belirli incelemeler ve özellik kıyaslaması yapmanız gerekebilir. Web sitelerinden ürün detaylarına giderek aradığınız ürün özelliklerine detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

El Aleti Fiyatları

El aletleri fiyatları farklı fiyat seçenekleri ile sunulur. Bunun nedeni de genellikle bu aletlerin yapıldıkları metal malzemelerin sertliği, dayanıklılığı, tutuş gerektiren aletlerdeki ergonomik kavrama tasarımı, boyutları, elektrikli ise watt çalışma gücü, kapasitesi ve kullanım amaçları olabilir. Elektrikli olan aletler genellikle elektrikli olmayan modellerine göre fiyat olarak artış gösterebilir. Bu da kullanılan motorun ürün kullanımında belirli bir hız artışı göstermesinden kaynaklanır. Fiyat olarak değişen el aletlerinde yapılan metal malzemenin sert ve dayanıklı olması aynı zamanda da paslanmaz olması önemlidir. Bu özellikler el aletlerinin çalışma sırasında performanslarını arttırır ve sizlere de uzun dönemde tasarruf sağlar. Çalışma ortamında el aletleri çokça kullanılır ve bu da bu ürünlerin darbelere karşı dayanıklı olmasını gerektirir. Endüstriyel olan el aletlerinde daha yüksek performans ve boyut gerektirdiği için bu ürünler evde kullanılanlara göre fiyat açısından daha yüksektir. 

El Aleti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

El aleti modellerini incelerken dikkat etmeniz gereken noktalar üründen ürüne göre değişir. Tornavida seçerken başlıklar sizlere farklı kullanım şekilleri sunar ve kullanmak istediğiniz alana göre tornavida başlığı seçmeniz gerekir. Tamir işlemlerinde kullanmak için alınan tornavidalar aynı zamanda el aletleri seti şeklinde de bulunabilir. Set halinde gelen tornavidalar da farkı başlıkları bir araya getirerek tek bir sette bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Matkaplarda ise matkap başlıkları değiştirilerek kullanılabilir ve bu başlıklar da set halinde bulunur. Farklı projelerde kullanmak için aldığınız aletlerin çok amaçlı olması ve kullanışlılık sunması önemlidir. Kullanım amaçlarınıza uygun olarak farklı kategorilerde sunulan el aletlerini inceleyebilirsiniz. Elektrikli ürünlerde prize takılan ürünlerden şarjlı ürünlere kadar uzanan bir el aletleri yelpazesi bulunur. Bu da bu ürünlerin kullanım şekillerine ve sunduklar avantajlara göre değişir. Farklı ürünleri birçok açıdan incelerken elektrikli el aletlerinin şarjlı ise depolama kapasitesini ve watt gücünü göz önünde bulundurmanız akıllıca olabilir.