200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Eltos Ayarlı Yağ Filtre Sökme Anahtarı Aparatı
Eltos Ayarlı Yağ Filtre Sökme Anahtarı Aparatı
₺24,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Eltos Ayarlı Yağ Filtre Sökme Anahtarı Aparatı

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kullanıcıların ihtiyaçlarını gözeterek ve kolay uygulamaya yönelik ürünler üreten Eltos markası ayarlı yağ filtre sökme anahtarı ile de hayatı kolaylaştırır. Aracınızın ve sizin güvenliğiniz için kullandığı kaliteli ham maddeler ile verimli bir deneyim sunar. Motor yağ filtresi değiştirmek için kolaylıkla kullanılabilecek bu yerli üretim sökme anahtarı ekonomik açıdan da kullanıcılara fayda sağlar.

Stokta yok
₺24,90
Vergi dahil

Eltos Ayarlı Yağ Filtre Sökme 

Eltos markası uzun süredir Türkiye'deki kullanıcılarına hizmet verir. Amatör ya da profesyoneller için kaliteli ve uzun süre kullanılabilecek ürünler üreterek kullanıcıların beğenisine sunar. Markanın ürettiği ürünler Türk üretimidir. Eltos ayarlı yağ filtre sökme kullanıcılara ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunar. Otomobillerde, tarım makinalarında ya da teknelerde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Belli bir kilometreye gelen araçların bakımı sırasında, motor arızası gibi durumlarda yağ filtrelerinin değişmesi ya da yağın salınması gereken durumlarda yağ filtre sökme anahtarı ile kolaylıkla bu işlem gerçekleştirilebilir. Kaliteli bir yağ filtre sökme anahtarı aparatı ile bu işlemi kullanıcılar kendileri de gerçekleştirebilirler. Hem uzmanların hem de amatör olarak uğraşan kişilerin rahatça kullanacağı bir üründür.

Eltos Ayarlı Yağ Filtre Sökme Çeşitleri

Motor yağ filtreleri araçlar için büyük önem taşır. Bu nedenle de her periyodik bakımda değiştirilmelidir. Araçlarda motor yağı değiştirildiği takdirde motor filtresinin de değiştirilmesi gerekir. Bu değişim ayarlı yağ filtre sökme anahtarları ile kolay bir şekilde yapılır. Eltos ayarlı yağ filtre sökme anahtarı aparatı kaliteli malzemesi ve ekonomik fiyatı ile kullanıcılara kolaylık sağlar. Satın alma işleminden önce aracınızın yağ filtresinin özelliklerini bilmeniz önemlidir. Ayarlı yağ filtre sökme anahtarı aparatını bu özelliklere göre seçmeniz sizin için faydalı olur. 

  • Eltos ayarlı yağ filtre sökme anahtarı aparatının ölçüleri 60-115 mm’dir. 

  • Metal bant kayışlı, çelik bant kayışlı, çelik vidalı gibi özellikleri bulunur.

  • Yüzde yüz Türk üretimi bir üründür.

  • Yağ, mazot ve benzin filtrelerini sıkıştırmak ya da sökmek amacı ile kullanılır.

  • Arabalarda, tarım araçlarında, teknelerde kullanılabilir.

  • Çelik çembere sahiptir.

  • Ürünün ağırlığı 200 gramdır. 

  • Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler kullanıcılara verimli bir deneyim sunar.

Kullanıcılar araçlarına uygun Eltos ayarlı yağ filtre sökme anahtarı aparatını seçerek bu aparat ile aracın filtresini kolaylıkla değiştirip hem aracın hem de kendilerinin güvenliğini sağlayabilirler. Filtre sökme anahtarı aparatı kullanılırken yağ filtresinden akan yağın motora ve çevreye dökülmemesi adına aparatın altına koruyucu bez ya da benzeri bir ürünün konulması faydalı olur. 

Eltos Ayarlı Yağ Filtre Sökme Fiyatları

Eltos ayarlı yağ filtre sökme anahtarı çeşitlerinde kullanılan malzeme farklılıklarından dolayı üründen ürüne fiyat farkı ortaya çıkabilir. Filtrenin boyutuna ve türüne göre incelenerek satın alınması gerektiğinden filtre sökme anahtarı boyutları arasında değişim olursa fiyat farkı buna göre de değişebilir. Birinci kalite işçiliği ve kullanılan ham maddenin kaliteli olması sebebiyle kullanıcılara verimli bir deneyim sağlayarak uzun süreli kullanılır. Eltos markası kullanıcıların ihtiyaçlarını düşünür ve buna paralel olarak da fiyatlandırmasını kullanıcı faydasına yapar. İçeriğinde kullanılan malzemelerin kaliteli olması sebebi ile uygun alanlarda ve uygun şekilde kullanılırsa uzun süreli kullanımı mümkündür. Böylelikle ekonomik bir üründür. Ürünün kullanışının kolay olması olası bir sorunda yağ filtresini başka bir uzmana söktürmek yerine kullanıcıların kendi başlarına da sökmesine olanak tanıdığı için kullanıcıların hayatını kolaylaştırırken ekonomik açıdan da tasarruf sağlar. 

Eltos Ayarlı Yağ Filtre Sökme Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

İyi ve kaliteli bir ayarlı yağ filtre sökme anahtarı kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırır. Bu nedenle ürünü satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle dikkat edilmesi gereken kullanılan malzemedir. Ürünün yapımında kullanılan ham maddenin kaliteli olması uzun kullanım için önemlidir. Uygun ürün kullanmak da alınacak verim açısından önemlidir. Bu nedenle aracın modeline ve yağ filtresinin özelliklerine göre seçilecek ayarlı yağ filtre sökme anahtarı aparatını kullanmak daha faydalı olur. Alınacak tek bir ürünle otomobil dışındaki tarım araçları ya da tekne gibi deniz araçlarında da kullanım sağlanabiliyor olması ekonomik açıdan yararlı olur. Eltos ayarlı yağ filtresi sökme anahtarı çok yönlü kullanımı açısından ekonomiktir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Eltos
SPT-ELTOS001