200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Metal Falçata Maket Bıçağı + 10 Adet Yedek Uç
Metal Falçata Maket Bıçağı + 10 Adet Yedek Uç
₺12,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Metal Falçata Maket Bıçağı + 10 Adet Yedek Uç

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Metal gövdeli maket bıçakları farklı renk, genişlik ve yedek parça niteliklerine göre kullanıma hazır bulunur. Rayko ve Avansas gibi uzman markalar tarafından geliştirilen çoğu metal falçata modelinde güvenli çalışmalar için bıçak kilidi yer alır. Aşama aşama açılan bıçakların gereksinime göre boyu ayarlanabilir seviyededir. Düz ve pürüzlü gibi değişen yüzeylerdeki güç seviyelerine uyumludur.

Stokta yok
₺12,90
Vergi dahil

METAL Falçata Maket Bıçağı + 1

Maket bıçakları mimari ve el işi projelerinde sık sık başvurulan kesici araçların arasında bulunur. Kontrol mekanizması ile hedefe yönelik istenilen kesim ölçüsünü yakalamaya yardımcı olur. Geniş bıçakları gövde kısmından ayarlanabilir şekilde tasarlanır. Gövde kısmı çoğunlukla metal ve plastik olarak ikiye ayrılır. Metal maket bıçakları aynı zamanda falçata olarak bilinir. Koruma alanı içerisinde geri ve ileri hareket ettirilen bir çalışma sistemine sahiptir. İstenildiği zaman kilitlenerek güvenle saklanabilir. Uygulamalar esnasında kilit kısmından yararlanmak ve keskin bıçak mekanizmasını dikkatli kullanmak önerilir. Kağıt, karton gibi yüzeylerin yanı sıra deri, kauçuk gibi kumaş yüzeylerde de rahat çalışma imkanı verir.

METAL Falçata Maket Bıçağı + 1 Modelleri

Falçatalar ofis, imalat atölyeleri ve derslikler gibi farklı mekanlarda yaygın olarak yararlanılan araç-gereçlerdendir. Çeşitli kullanıcı grupları tarafından tercih edilen maket bıçakları kullanım şekillerine göre birçok seçenek barındırır. Metal falçata maket bıçağı + 1 modelleri bıçak ve gövde özellikleri açısından birbirinden ayrı sınıflandırılır. Bıçak özellikleri içerisinde genişlik ve uzunluk gibi nitelikler yer alır. Modellere göre değişen bıçak özellikleri kimi maket bıçağında ek olarak bulunurken kimisinde set dışında tekli bulunur. Maket bıçağı gövdesi metal ve plastik olarak ayrılırken boyut ve renk olarak da farklı alternatifler sunar. Metal gövdeli maket bıçakları kullanım ve kontrol kolaylığı ile öne çıkar.

  • Metal maket bıçakları güçlü darbelere dirençlidir.

  • Kademeli açılan sağlam bir bıçak kilidi içerir.

  • Özel kilit sistemi ile kullanım sırasında güvenlik sağlar.

  • Metal falçata modellerinde gövde özellikleri ile beraber değişen bıçak özellikleri arasında bıçak ağız genişliği de dikkat çeker. 

  • Bıçak genişliği farklı yüzeyler üstündeki bıçak etkisi ve kontrolünü uygulama alanlarında belli eder. 

Metal falçata gibi keskin araçlar ile çalışırken istenmeyen kazaları önlemek adına çoğu modelde güvenlik kilidi tasarlanır. Kullanım tercihlerine göre pek çok renk ve genişlik seçeneği arasından ideal olan belirlenebilir. Kırtasiye malzemeleri alanında uzman birçok marka tarafından geliştirilen maket bıçakları performans ve dayanıklılık olarak da ayrı alternatifler sergiler.

METAL Falçata Maket Bıçağı + 1 Fiyatları

Makas gibi kesme işlerinde aktif olarak yararlanılan maket bıçakları kağıt yüzeylerin yanı sıra çeşitli kumaş ve sert yüzeylerde de elverişlidir. Farklı kullanım alanlarına sahip metal maket bıçağı fiyatları rengi ile gövde ve bıçak özelliklerine göre değişen fiyat oranları sunar. Metal falçatalar plastik ve metal olarak iki şekilde gövde seçeneği sergiler. Bazı maket bıçağı modellerinde yalnızca falçata yer alırken bazılarında yedek bıçak uçları da yer alır. Bu durumda set maket bıçaklarının maliyetleri değişkenlik gösterir. Ortalama üzerinde bir dayanıklılık sergileyen metal maket bıçağı +1 modellerinde yedek bıçak sayısının artışı falçata fiyatlarında da artışa sebep olur.

METAL Falçata Maket Bıçağı + 1 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Maket bıçakları başta eğitim olmak üzere mimari ve tasarım projesine dayalı birçok profesyonel iş alanında kullanılır. Kişisel ve uzmanlık gerektiren çalışmalarda kullanıma göre işlevsel bir maket bıçağı seçimi önem taşır. Ayrıntılı çalışmalarda incelik gerektiren detaylar üzerinde dar bıçaklı falçatalar pratik olur. Daha geniş ve büyük ölçekli uygulamalarda ise geniş ağızlı bıçaklar rahat hareket kabiliyeti sağlar. Metal maket bıçakları ergonomik tasarımları ile kolay tutuş ve kontrol imkanı tanır. Birçok maket bıçağı modelinde hazır bulunan yedek bıçak uçları ihtiyaç halinde hızlı çözümler üretir. Kullanım tercihine göre set ve tekli metal falçatalar değerlendirilebilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-FALC001