200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Mini Hobi Pense (13 Cm.)
Mini Hobi Pense (13 Cm.)
₺23,41 ₺19,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Mini Hobi Pense (13 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hobi malzemeleri arasında yer alan penseler aynı zamanda günlük hayatın ufak tamirat işlemlerinde de rahat bir kullanım imkanı sağlar. Bükme, kesme, tutma, eğrilikleri düzeltme gibi işlemlerde tercih edilen penseler, farklı renklerde, boyutlarda, özelliklerde bulunabilir. Kalın ve kolay tutmayı sağlayan sap özelliği ile kullanımınızı konforlu hale getirir. Çeşitli renk seçeneği ile beğeninize sunulan ürün, uğraşlarınızı daha keyifli hale getirir.

Stokta yok
  • -15%
₺23,41
₺19,90 15% kazanın
Vergi dahil

Mini Hobi Pense (13 Cm.)

Kendini farklı alanlarda geliştirmek isteyen kullanıcılar çeşitli uğraşlara yönelirler. Bu uğraşlar bazen bir dil öğrenmek, yeni yerler keşfetmek olurken; bazen de sessizliği ve huzura gömülüp yeni şeyler üretmek olarak çeşitlilik kazanır. Üretim alanı oldukça geniş bir skalaya sahiptir. El emeği ürünler, boyamalar, ahşap kesimleri ve farklı figürlerin elde edilmesi, süs eşyaları, dekor detaylar olarak liste uzar gider. Bazen de bir şeyi tamir etmek, onarmak ya da eskiyen parçalardan yeni şeyler elde derek dönüşüme katkı sağlamak başka bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Hem günlük hayatın stresi atılır hem de bir şeyler ortaya koymanın sevinci ve huzuru yüzünüzde kocaman bir tebessüme dönüşür. Hobi eşyaları bu alana hizmet ettiğinde olsa gerek daha zarif ve ufak boyutlarda bulunur. Genel olarak daha ince versiyonlar ile üretilen ürünlerden biri de mini hobi penselerdir.

Mini Hobi Pense (13 Cm.) Çeşitleri

Hobi ürünleri farklı alanlarda kullanılmak üzere çeşitlilik kazanan aparatlardır. Verilen emeğin, uğraşın daha güzel ve mükemmel olmasına yardımcı olur. Kullanıcıların çalışmalarını titiz bir biçimde sürdürmeleri ve kesilmesi, bükülmesi, dikilmesi gereken işlemleri uygun aparatlar ile gerçekleşir. Hem zamandan tasarruf edilir hem de daha az enerji harcanmış olunur. Hobi malzemeleri hangi alanla ilgilendiğinizi ön plana çıkarır. İlginiz ve istidadınız doğrultusunda temin edeceğiniz ürünler de farklılık gösterir. Mini hobi pense (13 Cm.) ürünleri tutma, bükme, sıkma ve kesme işlemlerinin daha hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleşmesine yardımcı olur. Üst kısmında yer alan kalın ve el acıtmayan dokusu ile kolay tutma imkanı sağlar. İnce ucu ile daha pratik bir biçimde manevra yapılmasını kolaylaştırır. Görüntü olarak maşa ya da kıskacı andırır. 

-Mini hobi penseleri markaların titiz çalışmaları neticesinde paslanmaya karşı dayanıklı olarak üretilir. 
-Pek çok mini hobi penselerinde lake cila olduğu fark edilir. Bu da paslanmanın oluşumunu minimize eder.
-Mini hobi penseleri hem yumuşak hem kaymaz sap yapısına sahiptir. Böylece daha kolay bir tutma işlemi gerçekleşmiş olur.
-Pensenin orta kısmında yer alan yay sayesinde kolay hareket ettirme ve esneklik payı sağlanmış olunur.

Mini Hobi Pense (13 Cm.) Fiyatları

Hobi ürünleri içerdiği özellikler, donanımlar, işlevler nedeniyle farklılık arz eder. Kullanım alanları ve amaçları ürünlerin özelliklerinde belirleyici rol oynar. Hobilerde kullanılan ürünler araç gereçler oldukça geniş kapsamlıdır. Bu ürünlerden bir de penselerdir. Görünüm itibariyle kıskaçları andıran ürün, her bütçeye hitap eden fiyat aralığında bulunur. Fiyatları belirleyen unsurlar pensenin büyüklüğü, ölçüleri, sap kısmının nasıl bir malzemeden üretilmiş olduğu ve tekli ya da set halinde sunulması olarak sıralanabilir. Ayrıca hobi malzemeleri olarak kullanılan ürünler farklı fiyat aralığında da sunulabilir. Sap kısmı daha yumuşak, ele zarar vermeyen, aynı zamanda kolay kavramayı sağlayan malzemeden üretilebilir. Tüm bu fonksiyonlar farklı fiyat listesini de beraberinde getirir.

Mini Hobi Pense (13 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hobi malzemeleri olarak kullanılan ürünler ile günlük hayatın tamirat işlerinde kullanılan malzemeler farklıdır. Hobi işlerinde daha ufak, zarif modeller tercih edilir. Bu tür ürünler arasında mini hobi penseleri de yer alır. Çeşitli işlemlerde bükme, kesme, eğrilikleri daha kuvvetli bir basınç ile düzeltme gibi işlemlerde penseye ihtiyaç duyulur. Eğer ter kırma gibi uğraşlarınız varsa ufak penseler işinizi kolaylaştırabilir. Günlük hayatta ufak tamirler gerektiğinde ve fazla kuvvet uygulamanın şart olmadığı durumlarda yine bu model pense tercih edilebilir. Penselerde yer alan yay sistemi, kalın sap kısmı ile oluşturacağı ağırlık çocuklara zarar verebilir. Bu yüzden bebeklerin ve çocukların uzanamayacağı yerlerde ürünün saklanması yerinde olur.

Mini Hobi Pense 13 Cm.
 
Paslanmaya karşı lake cilalı,
Kaymaz çift renkli yumuşak saplı pense.
Ortadaki yay sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-MINI003