100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Mini Hobi Pense - Yan Keski - Kargaburun Seti Takımı (13 Cm.)
Mini Hobi Pense - Yan Keski - Kargaburun Seti Takımı (13 Cm.)
₺64,59 ₺54,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Mini Hobi Pense - Yan Keski - Kargaburun Seti Takımı (13 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Mini hobi el aletleri takımı, kaliteli yapısıyla birçok alanda kullanım imkanı sağlar. Hobi ve tamir işlerinde kullanılan bu aletler, ergonomik tasarımı ile ele tam oturur. Konforlu kullanım sağlayan hobi seti içinde pense, yan keski ve kargaburun yer alır. Farklı işlemlere uygun aletleri bir araya getiren hobi seti, amatör ve profesyonel kullanıcılara hitap eder.

Stokta yok
  • -15%
₺64,59
₺54,90 15% kazanın
Vergi dahil

Mini Hobi Pense - Yan Keski - Kargaburun Seti Takımı (13 Cm.)

Günlük hayatta ve tamir işlerinde el aletleri kolay ve pratik çözümler sunar. El ile yapılamayacak işlemler için pense ve keski gibi el aletleri kullanılır. Nesneleri tutmak, sıkmak, kıvırmak, bükmek, kesmek gibi birçok işlemin gerçekleşmesine küçük el aletleri yardımcı olur. Küçük tamir işlemleri ve montaj işlemlerinde yan keski, pense ve kargaburun gibi aletler kullanılır. Bu aletler ile pratik bir şekilde kesme, sıkma ve bükme gibi farklı işlemler yapılır. El aletlerinin özelliklerine göre kullanım alanları değişir. Ev ve ofis gibi alanlarda olması gereken bu ürünler ile küçük tamir işlerini pratik bir şekilde yapılır. El aletlerinin ergonomik tasarıma sahip olması kullanıcılar için avantaj sağlar. Kolay tutuş sağlayan el aletleri ile esnek ve rahat bir şekilde çalışılır.  

Mini Hobi Pense – Yan Keski – Kargaburun Seti Takımı (13 Cm.) Çeşitleri  

Hobi ve tamir işlerinde çeşitli el aletleri kullanılır. Mini hobi pense - yan keski  - kargaburun seti takımı 13 cm ideal boyu ile ev tipi kullanım için uygundur. Takımın içinde yer alan farklı aletler sayesinde birçok işlem kolayca yapılır. Bu takım profesyonel ve amatör kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak tasarıma sahiptir. Ergonomik tasarımı ile kolay tutuş sağlayan bu takımın aletleri ile hassas işlemler kolayca yapılır.

  

  • Kargaburun, genellikle elektronik eşyaların tamiratında kullanılır. Penseye benzeyen bu ürün, hassas malzemelerin sıkıştırılması ve tutulmasını sağlar. Gagaya benzer tasarım alete kargaburun adını verir. Sivri ve uzun uç kısmı sayesinde küçük parçalar için uygundur.  

  • Takım içinde yer alan yan keski ile kablo ve tel gibi malzemeler kesilir. Makasa benzer yapıya sahip bu ürünün uçları arasında keski bıçağı yer alır. Uç arasına sıkıştırılan malzemeler keski bıçağı ile kesilir. Malzemelerin kesimi için yan keskinin sapları ile uçlar sıkıştırılır. 

  • Yan keski kullanarak kablo sıyırma işlemini de yapılır. Bakır teller ve plastik parçalar keski aracılığı ile kolayca ayrılır.  

  • 13 cm’lik mini hobi seti aletleri, küçük yapısı ile kolayca her yerde saklanabilir. Küçük yapısı sayesinde bu ürünleri yanınızda da taşıyabilirsiniz.  

  • Plastik malzemeden oluşan sap kısımların ele tam oturur. Rahatça kavranan sap tasarımı kaliteli yüzeyi ile elden kaymaz.  

 

Mini Hobi Pense – Yan Keski – Kargaburun Seti Takımı (13 Cm.) Fiyatları

Mini hobi pense, yan keski ve kargaburun seti; amatör ve profesyonel kullanıcılara hitap eder. Kullanışlı tasarımı ve kaliteli özellikleriyle hobi ve tamir işlerinde pratiklik sağlayan takım, uygun fiyatı ile farklı bütçelere hitap eder. Kompakt tasarımı ile bu set her yere kolayca taşınabilir. Ayrıca, evde küçük bir çekmecede yer kaplamadan kolayca saklanır. Ele tam oturan sap tasarımlarına sahip yan keski, pense ve kargaburun kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Ürünlerin malzeme çeşitlerine göre fiyatlar farklılık gösterir. Kesme, kıvırma ve sıkma işlemleri yapabilen farklı aletleri bir araya toplayan mini hobi seti uygun fiyatlarla satışa sunulur. 

 

Mini Hobi Pense – Yan Keski – Kargaburun Seti Takımı (13 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Ev ve ofis gibi her alanda ihtiyaç duyulan el aletleri, kullanışlı tasarımları sayesinde her alanda kullanılır. Mini hobi pense, yan keski ve kargaburun seti ideal boyutlu ergonomik tasarımı ile hassas işlemler için uygundur. Setleri satın alırken takımlarda yer alan parça sayılarına ve ürün çeşitlerine dikkat edilmelidir. Kullanılacak işlem türüne göre farklı el aletleri kullanılır. Konforlu bir kullanım deneyimi için rahat bir plastik kaplamalı sapları olan ürünler tercih edilebilir. Mini hobi seti 13 cm’lik boyutu ile kolayca her yere taşınabilir. Ayrıca, saklama alanında tasarruf sağlayan bu ürünler işlevsel özellikleri ile dikkat çeker. Aletlerin ağız kısımlarının yeterli büyüklükte olmasına dikkat etmelisiniz.

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-MINI005