100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Mini Hobi Yankeski (13cm.)
Mini Hobi Yankeski (13cm.)
₺23,41 ₺19,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Mini Hobi Yankeski (13cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Mini hobi yankeski, birçok farklı alanda kullanılabilecek işlevsel bir alettir. Ürün, 13 santimetre uzunluğundadır. Cilalı olduğu için aynı zamanda da paslanmaz. Sapı yumuşaktır ve elden kayma gibi sorunlar yaşanmaz. Yankeskinin orta kısmındaki yay, ciddi bir kullanım kolaylığı sağlar. İki renkli şık tasarımı ile de kullanıcıların gözüne güzel görünerek ilgi çeker.

Stokta yok
  • -15%
₺23,41
₺19,90 15% kazanın
Vergi dahil

Mini Hobi Yankeski (13cm.)

Günlük hayatta tüm insanların ihtiyaç duyabileceği birçok farklı yardımcı alet edevat bulunur. Bu alet edevatın bir kısmı evlerde, işyerinde ya da işletmelerde kullanıcılar tarafından tadilat benzeri işlerde kullanılır. Bu tarz işler için gerekli aletlerin olduğu bir alet edevat çantası bulundurmak çok faydalıdır. Bu gibi aletlerin başka bir işlevi ise elişi ve hobi gibi etkinliklerde kullanılmalarıdır. Özellikle içinde tel gibi materyallerin olduğu hobilerde faydalıdır. Bu alet edevatlardan bir tanesi de yan keskidir. Yan keski, tel ve kablo benzeri materyalleri kesme işine yarar. Belirli açılardan makas işlevleri bulunur. Bükme ve kesme eylemleri için idealdir. Kablo soymak için de kullanılabilir. Farklı ağız şekilleri ve boyutları bulunabilir. 

Mini Hobi Yankeski (13cm.) Modelleri ve Özellikleri

İnsanların günlük hayatlarında elleri ile yapamayacakları birçok farklı eylem bulunur. Bu işleri kolaylaştırmak için farklı alternatifler bulunur. Yan keskiler hobi ve el işleri sırasında oldukça gerekli olabilen alet edevat türlerinden bir tanesidir. Tel kullanılan birçok farklı hobi bulunur. Örneğin, bu hobilerden bir tanesi takı yapmaktır.

-Mini hobi yankeskileri adından da anlaşıldığı üzere oldukça küçüktür.

-Mini hobi yankeskileri çoğu zaman 13 santimetre uzunluğunda üretilir.

-Mini hobi yankeskileri lake cilalıdır.

-Cilalı oldukları için bu yankeskiler zamanla paslanmaz ve kararmaz.

-Bu ürünlerin sap kısımları kaymaz bir materyal kullanılarak üretilir.

-Yankeskilerin uçları zamanla körleşmeyecek şekilde tasarlanır ve oldukça keskindir.

-Kaymaz olmanın yanında sap kısımları oldukça yumuşaktır ve bu sayede tutuş rahattır.

-Oldukça ergonomik bir yapıları oldukları için eli ağrıtmazlar.

-Mini hobi yankeskilerinin orta kısmında bir yay bulunur. Bu yay tutuş kolaylığını arttırır. 

-Mini yankeskilerin sap kısımları iki renkli olarak üretilir.Mini Hobi Yankeski (13cm.) Fiyatları

Evde bir alet edevat çantası oluşturmak oldukça önemlidir. Bu ürünlerin hepsi uzun vadede ekonomik olarak çok mantıklı kararlardır. Aynı zamanda tüm hobiler için birçok farklı malzeme gerekli olur. Bu malzemeler kullanıcıların işini kolaylaştırır ve ortaya çıkan ürünü daha güzel kılar. Bunu önemseyen kullanıcılar, hobilerine belirli bir bütçe ayırma konusuna olumlu bakar. Mini hobi yankeski (13cm.) ürünü fiyat performans olarak çok başarılı bir üründür. Birçok farklı işlevi bulunur ve farklı alanlarda kullanılabilir. Buna rağmen oldukça ucuz ve herkes tarafından rahatlıkla satın alınabilen bir üründür. Tüm bunlara dikkat ettikten sonra fiyatları değerlendirip sizin için en ideal mini hobi yankeskiyi tercih edebilirsiniz.

Mini Hobi Yankeski (13cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mini hobi yankeski satın alırken kullanıcıların dikkat etmesi gereken birçok farklı özellik bulunur. El işi ve hobi tarzı etkinliklerde doğru ürünü tercih etmek ciddi bir önem taşır. Yanlış tercih edilen ürün performansı düşürür. Bu yüzden ortaya çıkan ürünlerin kalitesi azalır. Hobisinden istediği keyfi alamamak da kişiler için çoğu zaman üzücü bir durum olarak kabul edilir. Ancak doğru alet edevatlar kullanıldığında ortaya çok daha başarılı ürünler ve keyifli bir süreç çıkar. Öncelikle ürünün boyutu konusunda dikkatli olmak gerekir. Mini hobi yankeskisi 13 santimdir ve birçok küçük iş için yeterlidir. Ürünün paslanmaz ve kararmaz olması da benzer şekilde önemli olan detaylardandır. Bu tarz alet ve edevatları satın alan kullanıcılar genellikle uzun süreler boyunca aynı kalite ve performans ile kullanmak ister. Aynı şekilde ürünün keskinliğinin de zamanla azalmaması gerekir. Sap kısmının elde kaymaması ve yumuşak olması da önemlidir.

Mini Hobi Yankeski (13cm.)
 
Paslanmaya karşı lake cilalı,
Kaymaz çift renkli yumuşak saplı yankeski.
Ortadaki yay sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-MINI004