200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Profesyonel 4-8 mm Mekanik Zımba Tabancası + 1 Paket Tel
Profesyonel 4-8 mm Mekanik Zımba Tabancası + 1 Paket Tel
₺84,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Profesyonel 4-8 mm Mekanik Zımba Tabancası + 1 Paket Tel

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Profesyonel SFD zımba tabancası ürünü mekanik bir sistem ile kumaş ve kağıt gibi ince malzemelerin sabitlenmesinde kullanılan bir alettir. Çelikten yapılan kolu ve derinlik ayarlanabilen farklı ayar modları sayesinde kolay kullanım sunar. Zımba tabanca modelleri hızlı bir zımbalama deneyimi sunan güçlü ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Stokta yok
₺84,90
Vergi dahil

Sfd Profesyonel 4-8 mm Mekanik Zımba Tabancası

Zımba tabancası olan bu ürün çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Zımba tabancaları tamir ve tekstil işleri ile uğraşanlar için kullanışlı bir üründür. Evde tamir yapmak ve çeşitli projeleri değerlendirmek için bu üründen faydalanabilirsiniz. Ahşap üzerinde ve farklı yüzeylerde malzemelerin sabitlenmesini sağlar. Kumaş, kağıt ve tekstil gibi ürünlerde yüksek performans gösteren zımba tabancaları kalın yüzeyleri bir araya getirebilir. Bu ürünler profesyonel kullanım için geliştirilir ve amacınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Tabanca şeklinde olması ve kolay tutuş imkanı sunması nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilir ve çeşitli projelerde kullanmak için gerekli olabilir. Tabancaların mm olarak zımba kullanma çeşitleri vardır ve bu da zımbalama gücünü belirler. SFD markasına ait olan bu ürünlerin için aynı zamanda belirli kullanıma kadar süren zımba teli de gönderilir.

Mekanik Zımba Tabancası Modelleri

Mekanik zımba tabancaları dayanıklı ve güçlü olmalıdır. Kullanılan yüzeye uyum sağlaması ve sabitleme işlemi yapması açısından bu önemlidir. 

  • Tekstil, kağıt ve etiket gibi malzemeler üzerinde kullanılabilir. İnce ürünler üzerinde uygulanması tavsiye edilir.

  • İçerisinde zımba teli de paket olarak gönderilir ve bir pakette 5000 adet zımba yer alır.

  • Zımbanın mm değeri ise 4-8 olacak şekildedir. Mekanik yapısı sayesinde hızlı bir şekilde zımbalama yapılabilir.

  • Evde ve ofiste kullanmak için idealdir. Dilerseniz yenileme işlemlerinde eski döşemeleri değiştirebilirsiniz. 

  • Bu ürün fonksiyoneldir ve 3 farklı fonksiyonu bulunur. Kolunda ise krom kullanılır. Dayanıklı olması açısından çelik bir sistem vardır. 

  • Bu ürünü dolgu, döşeme yapmak ve çeşitli metal ürünleri zımbalamak için kullanabilirsiniz. İzolasyon yapmak isterseniz de gerekli fonksiyonlar kullanılabilir.

  • Evde ve üretim alanlarında kullanmak için alınan çok amaçlı sağlam bir üründür.

  • Ayar düğmeleri sayesinde ise derinliğini belirleyebilirsiniz. Kapama döngüsü sayesinde mekanik bir şekilde sabitleme işlemi yapılır.

  • Ürün paketten çıkınca hemen kullanıma uygundur ve bir monte işlemi gerektirmez.

4-8 mm Mekanik Zımba Tabancası Fiyatları

Sfd Profesyonel 4-8 mm mekanik fiyatları bu ürünlerin çalışma fonksiyonlarına göre belirlenir. Mekanik olan bu ürünün kullanımı pratiktir ve sizi yormadan sabitler. Başka kumaşlar ve malzemeler ile de kullanılması ekstra bir özelliktir. Ürünlerin dayanıklı olması ve ayar düğmeleri ekstra özellikler olarak öne çıkar ve fiyatlar üzerinde artı bir etki yapar. Bunun yanında mekanik zımba tabanlarının kollarının yapılma malzemesi de sağlamlık açısından önemlidir ve kaliteli malzemeden yapılan ürünlerin fiyatlarında bir artış olması normaldir. SFD markası ise çelik bir kol kullanır bu nedenle paslanma yapmaz ve uzun ömürlü olacak şekilde kullanılma imkanı sunar. Ergonomik tutum tasarımı da bu üründe artı bir özelliktir ve zımbalama sırasında kolaylık sunar.

Mekanik Zımba Tabancası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Zımba tabancaları satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı temel özellikler yer alır. Bu özellikler arasında ise kaliteli metal malzemeler ve tutuş kolaylığı yer alır. Paslanmaz çelik kullanılan zımba makinelerinde istenilen sağlamlık sunulur. İnce ürünlerin birleştirilmesinde kullanılsa da bir daha çıkmaması için gereken güç zımba tabancası tarafından uygulanmalıdır. Satın alırken dikkat etmeniz gereken özellik zımbanın mm değeridir. Bunun yanında da çalışma sistemi ve ayarları da satın alınırken incelenmelidir. Derinlik özelliklerinin ayarlanması önemli bir detaydır. Bu detay sayesinde ince veya kalın malzemeler ile kullanabilirsiniz. Ayarlarında kullanılan detaylar ve mekanik çalışma fonksiyonları kullanıcılara fonksiyonellik sunar ve işlerini kolaylaştırır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-TELZIMB001